שתף קטע נבחר

ארה"ב: ילד נמצא אזוק עם תרנגולת על צווארו

בן 11, ששוהה במשפחת אומנה בצפון קרוליינה, נמצא אזוק בקרסוליו למרפסת ולצווארו כרוכה תרנגולת מתה. הוריו, עובדת סוציאלית ובן זוגה, נעצרו

עובדת סוציאלית מצפון קרוליינה נעצרה לאחר שילד השוהה בביתה באומנה נמצא אזוק למרפסת ביתה עם תרנגולת מתה כרוכה סביב צווארו. כך מסרה משטרת העיר מונרו.

 

עוד חדשות בעולם:

טקסס: עונש מוות לאדם שאנס ורצח שמרטפית

צרפת: אלפי נהגי משאיות השביתו את התנועה

מדריד שוקעת באשפה, שוטרים נקראו לנקות

 

סגן השריף מסר כי הילד בן ה-11 התגלה בגפו, רועד, כבול באזיקים בקרסוליו. קצין משטרה שנקרא לטפל בתלונה בבית שכן הבחין בילד ופתח בחקירה שהובילה להוצאת חמישה ילדים מביתם של וונדה סו לרסון, עובדת סוציאלית בת 57 ובן זוגה דוריאן לי הרפר, בן 57 המתגורר עמה, שנעצר במקום.

 

לפי הרשויות במונרו, "על אף שלרסון לא הייתה במקום כשנמצאו הילדים, היא מואשמת במעורבות בהזנחה המתמשכת של הילדים". השריף אדי קת'י כינה את התקרית מזעזעת והבטיח להמשיך בחקירה עד למיצויה הנרחב.

 

הזוג אימץ ארבעה ילדים, בני 8, 9, 13 ו-14 ושימשו הורי אומנה לבן ה-11

שהתגלה במרפסת. הם הואשמו בהתעללות בילד בכוונה תחילה, גרימת חבלה וכליאת שווא. השניים מואשמים גם בהתאכזרות לחיות בהסתמך על מצבם הרעוע של החיות בביתם.

 

בשל תפקידה מואשמת לרסון גם באי מילוי תפקידה הציבורי. היא מוחזקת במעצר בערבות של 525 אלף דולרים. השניים עתידים להופיע בבית המשפט מחר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: index open
הילד נמצא רועד, כבול בקרסוליו באזיקים
צילום: index open
מומלצים