שתף קטע נבחר

הבנק הבינלאומי: ירידה של 10% ברווח

הרווח ברבעון השלישי של השנה ירד ב-10% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד והסתכם ב-144 מיליון שקל . ההכנסות מעמלות גדלו בתשעת החודשים הראשונים של השנה ב-3.4% והסתכמו ב-1.05 מיליארד שקל

הרווח הנקי של הבנק הבינלאומי ברבעון השלישי של השנה הסתכם ב-144 מיליון שקל, בהשוואה ל-161 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, ירידה של 10%, כך עולה מפרסום הדו"חות הכספיים של הבנק הבוקר (ד').

 

 

הרווח בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכם ב-429 מיליון שקל, בהשוואה ל-445 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

 

הבנק הבינלאומי (צילום: עומר הכהן ) (צילום: עומר הכהן )
הבנק הבינלאומי(צילום: עומר הכהן )

 

הכנסות הריבית נטו והכנסות המימון שאינן מריבית הסתכמו בתשעה חודשים ב-1.79 מיליארד שקל, וברבעון השלישי הסתכמו הכנסות אלה ב-560 מיליון שקל.

 

התשואה להון הגיעה בתשעת החודשים ל-8.7% בחישוב שנתי, וברבעון השלישי ל-9%. 

 

ההכנסות מעמלות והכנסות אחרות גדלו בתשעת החודשים הראשונים של השנה ב-5.5%, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד ל-1.1 מיליארד שקל. ההכנסות מעמלות גדלו ב-3.4% ל-1.05 מיליארד שקל, גידול שנובע בעיקר מעליה בהכנסות מפעילות לקוחות בניירות ערך ומעליה בהכנסות מכרטיסי אשראי.

 

האשראי לציבור נטו ליום 30 בספטמבר 2013 הסתכם ב-66 מיליארד שקל. פקדונות הציבור גדלו ב-1.9% והסתכמו ב-85 מיליארד שקל.

 

בתוך כך, הבנק הודיע היום כי דירקטוריון הבנק אישר אמש את מינויה של אלה גולן לתפקיד ראש החטיבה הבנקאית וחברת הנהלה בבנק הבינלאומי, זאת במקומו של קובי מלכין שמונה לאחרונה לתפקיד מנכ"ל החברה הבת - בנק אוצר החייל. 

 

סמדר ברבר-צדיק, מנכ"ל קבוצת הבינלאומי אמרה היום: "תוצאות הבינלאומי משקפות את מעמדה של הקבוצה בזירה התחרותית ואת האיתנות הפיננסית שלה, שבאה לידי ביטוי בהלימות ההון הגבוהה במערכת שחצתה הרבעון את ה-10%". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים