שתף קטע נבחר

חיים רביבו סיים את תפקידו בבית"ר ירושלים

רעידת אדמה בבירה: בעקבות ביקורות רבות על ההתנהלות נציג הבעלים, החליט אלי טביב לסיים את הקשר בין השניים. גם אחיו של חיים, דוד רביבו, צפוי לעזוב בינואר

רעידת אדמה בבית"ר ירושלים. כפי שנחשף לראשונה ב"ידיעות אחרונות" וב-ynet ספורט ביום רביעי האחרון, נציג הבעלים חיים רביבו עוזב את בית"ר ירושלים.  

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

בעקבות ביקורות רבות על ההתנהלות של רביבו, שהחל מהרמת הכוסית בראש השנה לא הגיע לירושלים ולא צפה באימוני או משחקי הקבוצה מאז, כולל בהפסד 1:0 לאשדוד אתמול, החליט אלי טביב, מאחורי הקלעים, לסיים עימו את הקשר.

 

בין השניים אמורה הייתה להתקיים שיחה בארבע עיניים, אולם רביבו שהבין את מצבו בחר להודיע פומבית על עזיבתו כשבבית"ר ירושלים עדיין

 מנסים לצייר את הנושא כהחלטה משותפת.

 

הסיבה המרכזית לעזיבתו של רביבו היא ההתנהלות במועדון ובמיוחד עמדתו לגבי אלי כהן. רביבו זעם על כך שהשיחה בינו לבין אלי כהן הודלפה מיידית לתקשורת. כמו כן, נציג הבעלים לא אהב את מעמדו המקצועי של אחיו דוד במועדון.

 

החליט שזה מספיק לו. טביב (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
החליט שזה מספיק לו. טביב(צילום: עוז מועלם)

גם הוא יעזוב? דוד רביבו (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
גם הוא יעזוב? דוד רביבו(צילום: ראובן שוורץ)

 

כזכור, מעבר לביקורת כלפי אלי כהן, אמר רביבו למאמן: "אני עכשיו מודיע לתקשורת שאני עוזב אם אתה נשאר". מספר ימים לאחר מכן אלי טביב

 נתן למאמן גיבוי מול השחקנים ובכך חרץ למעשה את גורלו של רביבו.

 

בעקבות עזיבת רביבו, מבית"ר ירושלים נמסר: "מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים רוצה להודות לחיים רביבו על העזרה בתקופה בה שימש כנציג הבעלים וזאת על חשבון זמנו הפרטי ובהתנדבות מלאה. אנו מאחלים לו בהצלחה בהמשך דרכו".

 

 

עוד נודע כי דוד רביבו, שהתחמם אתמול מחצית שלמה ולא שיחק באשדוד, צפוי לעזוב בחלון ההעברות הקרוב בינואר. דוד רביבו סיפר למקורביו: "בסך הכל לחיים הייתה מטרה טובה, לבוא ולעזור לאלי טביב להצליח. כנראה שלא נתנו לו במערכת לעבוד כמו שצריך. חיים נשאר בקשר טוב עם טביב". כשנשאל דוד לגבי עתידו, בעקבות עזיבת אחיו, אמר: "אין קשר בין הנושא הזה אלי. אני מקצוען, אוהב את בית"ר ועד היום האחרון שאשאר - אתן מאה אחוז. לאוהדים, למועדון ולסמל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
חיים רביבו
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים