שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הצעה: אדם שהורשע בפלילים לא יוכל לאמן
  ההתאחדות לכדורגל פרסמה את הנושאים שיועלו באספה הכללית הקרובה. בין השאר תאושר ההחלטה למניעת ניגוד עניינים

  ההתאחדות לכדורגל פרסמה אתמול את הנושאים שיועלו באסיפה הכללית הקרובה שתיערך ב-18 לחודש בהן יחולו הוראות שעה ושינויי תקנון כך למשל: האסיפה הכללית תאשר החלטה של מניעת כל חשש לניגוד עניינים ולפיו לא יוכל לכהן כחבר הנהלת התאחדות מי שמכהן בתפקידים בכירים בגופי ספורט אחרים. כמו כן האסיפה תצטרך לאשר גם את נהלי בחירת יו"ר ההתאחדות והסמכויות.

   

  עוד ב-ynet ספורט:

   

  הקוד האתי של ההתאחדות לכדורגל יאושר בתקנון היסוד בסעיף חדש שבו כל בעלי התפקידים של ההתאחדות יהיו כפופים לו, גם סעיף המתיר את הקמת מנהלת הליגה לקבוצות מקצועניות אמור להעלות להצבעה. הצעה נוספת שתעלה לסדר היום היא איסור אימון על אדם שהורשע בעבירה פלילית.

   

  ההתאחדות לכדורגל. הועלו הנושאים לאסיפה (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  ההתאחדות לכדורגל. הועלו הנושאים לאסיפה(צילום: ראובן שוורץ)

   

  באסיפה יצביעו גם על תיקון נוסף לתקנון היסוד לפיו כל הקבוצות הרשומות בליגות המקצועניות יוכלו לפעול למטרות רווח, בניגוד למעמד של מלכ"ר עד כה, בקבוצה המתנהלת למטרות רווח יכהן נציג ציבור. כל קבוצה מקצוענית תמנה אדם אשר ישמש כאיש קשר בין האוהדים להנהלה.

   

  המלצה נוספת להצבעה היא שהדיין הראשי בבית הדין המשמעתי ימנה דיין אשר ידון בכתבי אישום נגד מאמנים בנפרד מהדיונים של קבוצות, ממלאי תפקידים ושחקנים.

   

  מתוך מגמה לאפשר לסלמן בן ציון, יו"ר איגוד השופטים, להשלים תהליכי רפורמה בהם החל באיגוד השופטים. האסיפה הכללית תצטרך לאשר את המשך כהונתו עד תום העונה הנוכחית , לקראת סיום העונה תתכנס ועדת מינויים לבחירת יו"ר חדש.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים