שתף קטע נבחר

רזבוזוב פנה לפונטי: שחרר את שלזינגר

חבר הכנסת והג'ודוקא לשעבר ביקש מיו"ר איגוד הג'ודו להיענות לדרישתה של הג'ודוקא, המעוניינת לעבור לייצג מדינה אחרת: "הקרע בין הצדדים גדול מדי. לא כל הדברים שנאמרו על האיגוד בהכרח נכונים"

ח"כ יואל רזבוזוב ("יש עתיד") פנה היום (ד') ליו"ר איגוד הג'ודו, משה פונטי, בבקשה לשחרר את הג'ודוקא אליס שלזינגר כרצונה ולאפשר לה לעבור לייצג מדינה אחרת. לטענתו של רזבוזוב, פונטי אמר כי איננו פוסל זאת, אך כי מאידך טרם הגיעה פנייה רשמית ממדינה המעוניינת בשירותיה.


פרשת אליס שלזינגר - כל הידיעות

 

רזבוזוב סיפר בעמוד הפייסבוק שלו: "בעבר גישרתי בין האיגוד לאליס והיא חזרה לאימוני הנבחרת אז. מאז היה עוד פיצוץ ונראה שכרגע הקרע בין הצדדים גדול מדי. לפי מה שאני יודע לא כל הדברים שנאמרו על האיגוד בהכרח נכונים, זה איגוד שקם מחדש על ידי מפרק מלווה מטעם המדינה לאחר שבית משפט פירק את הקודם".  

 

רזבוזוב הוסיף: "שלא תטעו, אני הראשון להוביל מהלכים נגד שחיתויות וניגודי עניינים באיגודי הספורט, אבל נראה לי שעדיף שאיגוד הג'ודו ישיב קודם כל בעצמו לדברים. לדעתי כל המקרה הזה הוא דוגמא נוספת לצורך הממשי ברשות משפטית נייטראלית ובלתי תלויה באיגודי הספורט כולם.

 

"בדיון בשדולת הספורט שניהלתי לפני כשבועיים אמרנו שיש ליישם את מסקנות ועדת זליכה לגבי רשויות המשפט בספורט, בכל האיגודים וההתאחדויות, בכדי שיהיה לאנשי הספורט ולספורטאים גוף שיפתור מחלוקות מסוג זה. עד שזה יקרה, כולי תקווה ששני הצדדים יצליחו לסיים את המחלוקת במהרה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
יואל רזבוזוב
צילום: אורן אהרוני
מומלצים