שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גמר "הכוכב הבא": עוד לא נמאס?

  זה לא באמת משנה מי זכה בגמר "הכוכב הבא" - כולם היו חומרי גלם בהפקה שסבבה סביב האגו של המנחה והשופטים, היתה מופת של בינוניות ועילגות, ולא חידשה דבר. ובכל זאת תהיה עונה נוספת

  אחרי כל הרעש – זה מה שיוצא? שוב סלסלן צעצוע, תואם בועז מעודה עם פזילה למנעד של אייל גולן וליאור נרקיס גם יחד? שוב מין זמרצ'יק שכזה שאכן יודע לפתוח מבערים ולצרוח בפזמון, אבל לא יותר מזה - ולו קוראים "הכוכב הבא של ישראל"? בלשון עדות הטוקבקיסטים, הרשו לי לסכם – פחחחח.

   

  תחילת העונה של "הכוכב הבא": כמו הכוכב הקודם, רק לאט

   

  השופטים והמנחים. פולחן אגו ()
  השופטים והמנחים. פולחן אגו
   

  אז נכון שרני רהב אמר, "אתה תהיה זמר של מדינה". גם איי מרשל זו מדינה. כך שצריך לדבר על האחים גת. כלומר, "האחים גת היקרים", ש"הרב שהתייעצתם איתו הוא רב חכם מאוד" (צביקה הדר, בתפקידו כשופט חכמי הלכה) , ו"העם כולו מאוהב בכם...אתם סמל של חיבור וסובלנות וקבלת האחר" (ריטה, במרק מילולי חסר משמעות).

   

  האחים גת, היישר מין השטעטל המדומיין שבו בחרו לחיות, הם מוזיקאים מצוינים, רוקיסטים רכים שכאלה, וצפויה להם בעזרת השם פרנסה הגונה בחתונות ובבר מצוות במגזר. הנוכחות המתמדת שלהם לאורך העונה הראשונה של "הכוכב הבא" עמדה בסימן של הדרת נשים וביזוי נשים בחסות ההפקה, ששיתפה פעולה עם תביעותיהם ההלכתיות בעודה מעודדת את הנשים המתמודדות להתיישר לפי הציווי הקדוש לחשוף כמה שיותר עור, חזה ורגליים כשהן שרות.

  האחים גת. הדרת נשים בחסות ההפקה ()
  האחים גת. הדרת נשים בחסות ההפקה
   

  ברומא התנהג כרומאי, אומר הפתגם השחוק: בערוץ 2, מתברר, די להכריז על היותך חרדי כדי לקבל הקלות על חשבונן של נשים. ולא, אסי עזר, זו לא "התורה שאינה מתירה להם לשיר עם אישה על הבמה". ממש לא. היית פעם בבית ספר יסודי, מר עזר? אתה זוכר את מרים אחותו של משה, זאת עם התוף, מנעימה את זמנם של בני ישראל בשירה? ואת דבורה הנביאה ושירתה? ככה זה בתורה. חלק מפוסקי ההלכה בעידן הזה מקפידים שבחורים צנועים וכשרים לא ישמעו נשים שרות, שמא חלילה יביאם הדבר לביטול תורה, ירחם השם – אבל אז צריך לשאול מה הם עושים שם בכלל, במושב הליצים הלא צנוע הזה, מול השופטת עם הפוש אפ ומאות הנערות המצווחות בקהל.

   

  וטינה ורינת – מי ייתן וישתלבו בתעשיה ויעשו חיל, כל אחת עם המבערים הפתוחים והגרון המדהים שלה. הן אולי לא יודעות שהיו, במשך כל העונה, חומרי גלם בהפקה שסבבה כולה סביב פולחן אגו ענק של המנחה והשופטים, שנמלטה בעור שיניה ובאופן מאוד לא אלגנטי משערוריית אייל גולן, שהיתה מופת של בינוניות פומפוזית לעילא, עילגות חסרת שחר (בעיקר מבית מדרשו של רני רהב, שדורש לשיר בעברית אבל מדבר בה בשגיאות מכאיבות) וכל כך הרבה יומרות לאומיות וצבאיות, עד שמדי פעם בדקתי מאחורי המכשיר שפלט את הדברים האלה בסלון, אולי מתחבא שם משהו שהחמצתי. לצערי, לא מצאתי כלום. מוקי היה היחיד שם שבאמת מבין במוזיקה, ובחירותיו ושנאותיו נראו הכי מקצועיות, אבל הוא הלך לאיבוד בין הכוכבים הזוהרים של שולחן השיפוט.  

  המתמודדים רגע לפני הסוף. חומרי הגלם ()
  המתמודדים רגע לפני הסוף. חומרי הגלם

  "הלכתי עם האמת שלי וזה מה שחשוב לי", "חושבים על בורא עולם" – חמישה גברים ישבו בתום השידור אמש (ג') לעשות פוסט מורטם, וצביקה הדר הודה: "זה השפיץ שכיוונו אליו". גם אם ביליתם כל העונה מול המסך מבלי שהכריחו אתכם, אתם יכולים להודות כעת שהשפיץ נמוך. וקהה. ובנאלי. ושלא אכפת לכם, כי גם בעונה הבאה תהיו שם, ובעצם גם בעונה הבאה של "מאסטר שף" או הדבר הזה שבו נשים מוצגות כמטומטמות גמורות, או הדבר הזה בו מכתירים את התחת של המדינה. לא חשוב מה, העיקר שיהיה קצת ריאליטי. ישירו, יבשלו, יתבהמו, יבכו, יחבקו את המשפחה, יהיו בשוק, יגידו "וואייי", יתראיינו, ייחצנו מה שההפקה תגיד להם ליחצן ויגלגלו עיניים לבורא עולם. יד על הלב, עוד לא נמאס לכם?

   

  החדשות הטובות לשנת 2014, שתהיה משובצת בהרבה ריאליטי, הוא שהזכייניות ייאלצו לקצר. לא עוד עשר שעות לשבוע אלא קצת פחות מזה. עד שימצאו דרך להערים על הרגולטור, עד ש"מאסטר שף" נפתחת, נשאר מעט זמן להבין שלמעט גימיקים צבעוניים, שוב לא ראיתם הפעם משהו שלא ראיתם בעונה שעברה. ובזו שלפניה. ולפניה. העיקר שנהניתם נורא. או כמו שאמר רני רהב – "העיקר ששמתם את האג'נדה שלכם על סדר היום הלאומי, והאג'נדה הזאת מנצחת".

  הזוכה. העיקר שהיה קצת ריאליטי ()
  הזוכה. העיקר שהיה קצת ריאליטי

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "הכוכב הבא". בינוניות פומפוזית
  לאתר ההטבות
  מומלצים