שתף קטע נבחר

דיווח באיראן: חייזרים נאצים שולטים בארה"ב

סנסציה חדשה מבית היוצר של סוכנויות הידיעות האיראניות: מסמכי סנואודן גילו כי חייזרים שהעלו את הנאצים לשלטון בגרמניה שולטים גם בממשל אובמה

האם זו גולת הכותרת של מסמכי סנואודן המודלפים? סוכנות הידיעות האיראנית הרשמית למחצה "פארס" דיווחה שלשום (יום א') כי סוכן ה-NSA לשעבר, אדוארד סנואודן האמריקני, חשף מסמכים ש"מספקים הוכחה חותכת" לכך שארצות הברית מנוהלת על ידי חייזרים מאז 1945.

 

עוד חדשות בעולם:

סיסי כוסס ציפורניים. מצרים מצביעה על חוקה

"ממציא הקלצ'ניקוב חש אשמה על הקורבנות"

מחאה נגד הטרור: "פצצה מהלכת" בלב ביירות

 

סוכנות הידיעות, הידועה בדיווחיה המפוקפקים מפעם לפעם, דיווחה כי מדו"ח של שירות הביטחון הפדרלי בארה"ב, המכיל לא פחות משני מיליון מסמכים מסווגים, עולה כי תבונה שמקורה מחוץ לכדור הארץ מובילה את מדיניות הפנים והחוץ של ארצות הברית.

 

   היטלר, אובמה וחייזרים. הידיעה ב"פארס" ()
היטלר, אובמה וחייזרים. הידיעה ב"פארס"

סוכנות "פארס", שהסתמכה על דיווח באתר תיאוריות הקונסיפרציה Whatdoesitmean.com, סיפרה עוד כי סנואודן יצר קשר עם העיתונאי גלן גרינוולד וסיפר לו כי בארצות הברית "קיימים שני ממשלים, הממשל שנבחר וממשל נוסף, סודי השולט במדינה מהמחשכים".

 

לפי הדו"ח של שירות הביטחון הפדרלי המצוטט בדיווח, שר ההגנה הקנדי לשעבר פול הלייר שנחשף למסמכי סנואודן טען כי הם "מדויקים". הסוכנות האיראנית טוענת כי הלייר התראיין לתוכנית חדשות רוסית ובה הודה כי הוא היה "המום לגלות כי חייזרים מבקרים בכדור הארץ זה שנים".

 

בתוכנית הוא תיאר אותם כ"גבוהים לבנים" שעובדים עם חיל האוויר האמריקני בנבאדה. לפי ה"וושינגטון פוסט", שר ההגנה בן ה-90 טען בעברו כי חייזרים מבקרים תדיר בכדור הארץ אך לא הגיב מעולם על סיפור זה.

 

אך הגילוי המרעיש ביותר העולה מהדיווח של סוכנות הידיעות האיראנית הוא שגזע החייזרים העומד מאחורי הממשל האמריקני הוא לא אחר מאותו גזע החוצנים שהביא לעלייתם של הנאצים לשלטון בגרמניה בשנות ה-30 של המאה הקודמת.

 

לפי מסמכי סנואודן שצוטטו בדיווח האיראני, הנשיא האמריקני דווייט אייזנהאואר ערך פגישות עם אותם "גבוהים לבנים", שבהן התבסס שלטונם בארה"ב. עוד דווח כי "המשטר הסודי" של החייזרים הוא זה שקרא לאמריקנים לבנות את מערכת המעקב האלקטרונית של ה-NSA שמטרתה להסתיר מידע על קיומם של החברים מכוכב אחר. וכמו בכל סרט עב"מי, מטרת החוצנים היא "לשלוט בעולם כולו".

 

סוכנות הידיעות "פארס" אינה זרה לדיווחים תמוהים ולהסתמכות על מקורות מפוקפקים. ב-2012 פרסמה הסוכנות

סקר שעלה באתר הסאטירי The Onion לפיו לבנים בארצות הברית מעדיפים את מחמוד אחמדינג'אד כנשיא על ברק אובמה. בעבר דיווחה הסוכנות גם על כך שלישראל יש תוכניות להשתלט על אדמת עיראק.

 

"פארס" היא לא הסוכנות היחידה שחוטאת לאמת, גם סוכנות הידיעות "מאהר" פרסמה בעבר ידיעה על מקורותיה היהודיים של הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, שמושתקים על ידי כלי התקשורת הבריטיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השילוש הקדוש? היטלר, אובמה וברקע חייזרים
מומלצים