שתף קטע נבחר

פעם שנייה בשנה: HOT מייקרת את ה-VOD

ב-1 בפברואר יתייקר שירות ה-VOD ב-20% ל-29.9 שקל לחודש. זאת לאחר שבחודש אפריל כבר בוצע עדכון מחיר כך שבתוך פחות משנה התייקר השירות בכ-50%. HOT: "עדכון המחיר משקף מעבר של תכנים מתשלום לחינם"

חברות הטלוויזיה הרב-ערוצית ממשיכות להעלות את מחיר המינוי לשירותי VOD. היום (ה') הודיעה HOT כי החל מ-1 בפברואר יעודכנו דמי המינוי בשירות ה-VOD מ-24.9 שקל ל-29.9 שקל לחודש, עלייה של 20%.

 

באפריל: HOT ייקרה את ה-VOD ל-24.90 שקל לחודש

HOT: שבוע בלי אינטרנט

קנס ל-HOT על המתנה ממושכת במוקד

 

HOT עדכנה כלפי מעלה את מחיר השימוש בשירותי ה-VOD רק באפריל האחרון, מ-20 שקל לחודש ל-24.9 שקל, וכעת החברה שבה ומעלה מחירים, כך שלמעשה, בתוך פחות משנה מדובר בהתייקרות של כ-50%. לדברי HOT, "עדכון המחיר משקף את המעבר של תכנים רבים ב-VOD HOT מתשלום לחינם".

 

חברת HOT מציינת בהודעתה כי "במהלך השנה האחרונה, העבירה HOT את מרבית הסדרות הפופולריות והאיכותיות ב -VOD מתשלום לחינם, והמגמה היא לצמצם ככל הניתן את התכנים שבתשלום.

 

"כחלק מהמהלך בשנה הקרובה צפויות לעלות ל-VOD בחינם 25 סדרות איכות חדשות ועונות חדשות, כ-50 סדרות רכש ומקור שירכשו במיוחד לשירות זה ועשרות הופעות מוסיקה. בנוסף, ייעלו בחינם במסגרת HOT VOD Young כ-30 סדרות רכש חדשות, 6 הפקות מקור ייעודיות לילדים, ועוד עשרות הצגות".

 

גם המתחרה yes העלתה את מחיר השימוש ב-VOD ב-1 בינואר, מ-15.16 שקל ל-19.9 - התייקרות של 31%. החברה הסבירה את עליית המחיר בהגדלת מספר התכנים המוצעים חינם ב-VOD ובעליית המחיר המשולם לספקי התוכן בחו"ל.

 

בנוסף הודיעה HOT היום כי החברה תעלה את מחירי החבילות לחלק מהלקוחות. לפי HOT, ל-3% מהלקוחות יתייקר מחיר החבילה ב-2-3 שקלים בעקבות עליית המדד ויבוצע עדכון מחיר נוסף של 2%-3% לכ-4% מהלקוחות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים