שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הר"י הפסידה בבחירות לארגון רופאי המדינה
  ד"ר זאב פלדמן מביה"ח שיבא, המזוהה עם ההסתדרות הרפואית, הפסיד בבחירות לראשות אר"מ לטובת ד"ר נמרוד רחמימוב, שנתמך על ידי ארגון בתי החולים. ארגון זה הוקם בימי שביתת הרופאים במחאה על ההסכם שהושג
  בחירות הרופאים: משבר האמון בין ההסתדרות הרפואית לבין רופאים ומתמחים רבים הגיע היום לשיאו, כשהמועמד הנתמך על ידי ארב"ל (ארגון רופאי בתי החולים) זכה בבחירות לראשות ארגון רופאי המדינה (אר"מ). בבחירות אלה ניצח ד"ר נמרוד רחמימוב, יו"ר ועד הרופאים בבית החולים בנהריה, את ד"ר זאב פלדמן מהמרכז הרפואי שיבא אשר מזוהה עם בכירי ההסתדרות הרפואית.

   

  ניצחון זה מצטרף לשורת ניצחונות שהשיגו לאחרונה בארב"ל, אשר זכו בבחירות ליו"ר הוועד בבתי החולים שיבא, וולפסון, רמב"ם, מאיר ובילינסון. עם זאת, בבחירות לארגון רופאי קופת חולים כללית שהתנהלו בשבוע שעבר, הפסיד נציג ארב"ל.

   

   

  עוד חדשות בריאות:

   

  ארב"ל הוא התארגנות לא-רשמית בתוך ההסתדרות הרפואית, קבוצה שהוקמה במהלך שביתת הרופאים הגדולה לפני כשנתיים וחצי, במחאה על ההסכמות שהשיגו ההסתדרות הרפואית עם הממשלה. במקביל מחו גם המתמחים על ההסכם, וחוסר שביעות הרצון מוביל בימים אלה לשינויים בהנהגת הרופאים.

   

  ד"ר רחמימוב (52) הוא מנהל מחלקה אורתופדית בבית החולים נהריה ומשמש מאז 2004 כיו"ר ועד בית החולים. בארבע השנים האחרונות כיהן כסגן יו"ר אר"מ וכסגן יו"ר ההסתדרות הרפואית. "החל מהיום, ארגון רופאי המדינה יוצא לדרך חדשה, מאוחדת, למען הרופאים ולטובתם", אמר.

   

  "מדובר בהבעת אמון של חברי אר"מ בתנועת המחאה שקמה בימי השביתה, וכעת מתחיל המירוץ ליו"ר ההסתדרות הרפואית", אמר פרופ' אוסקר סדן, יו"ר ועד הרופאים בבית החולים וולפסון.

   

  כעת נשואות עיני הרופאים לבחירות לראשות ההסתדרות הרפואית, שייערכו ב-29 באפריל.

    

  מהר"י נמסר בתגובה: "הסתיימו הבחירות בארגונים הגדולים המאגדים חלק גדול מהרופאים במסגרת הר"י. אנחנו מברכים את כל הזוכים - בארק"ח נבחר יו"ר הארגון, ד"ר משה קוסטינר ששימש כסגן יו"ר הר"י ועל פי התפקיד ימשיך לשמש כסגן יו"ר הר"י גם בקדנציה הבאה. ליו"ר חטיבת בתי החולים נבחר פרופ' ציון חגי, וליו"ר חטיבת רופאי הקהילה - ד"ר אלכס לוין.

   

  "באר"מ נבחר ד"ר נמרוד רחמימוב, המשמש כסגן יו"ר הר"י בקדנציה הנוכחית ועל פי התפקיד ימשיך לשמש כסגן יו"ר הר"י גם בקדנציה הבאה.

   

  "אנחנו שמחים על כך שההליך הדמוקרטי בא לידי ביטוי במיטבו, ומשוכנעים שכל הנבחרים ייצגו את הרופאים ויעמדו על האינטרסים של הרופאים והרפואה בישראל".    

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   צילום: shutterstock
  "זאת הבעת אמון של חברי אר"מ בתנועת המחאה שקמה בימי השביתה"
  צילום: shutterstock
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים