שתף קטע נבחר

הודעה ללקוחות HOT: בקרוב תשלמו יותר

התשלום החודשי יתייקר ב-15 שקל החל מ-1 בפברואר, כך הודיעה HOT לחלק מהלקוחות. לפי ההערכות, 60 אלף לקוחות יספגו בחודש הבא התייקרות של עד 3% בעקבות "עדכון המדד", לא כולל לקוחות ה-VOD שגם להם יתייקר השירות ב-5 שקלים לחודש

לקוחות HOT קיבלו השבוע הודעה לפיה החברה מתכוונת להעלות את דמי המנוי החל מ-1 בפברואר. "מעטפה הופיעה על המסך עם הודעה על כך שמחירי המינוי עולים ב-15 שקל", כתב אחד המנויים ל-ynet. בשירות הלקוחות של החברה אמרו לנו: "זו הצמדה למדד של 2%-3%".

 

 

 

HOT הודיעה החודש כי היא מייקרת את דמי המנוי לשירות ה-VOD ב-29.90 שקל לחודש - התייקרות של כ-5 שקלים. "עדכון המחיר משקף את המעבר של תכנים רבים ב-VOD מתשלום לחינם...", מסרו אז בחברה. זו התייקרות שנייה תוך שנה- השירות התייקר מ-20 שקל בחודש ל-24.90 וכעת ל-29.90 שקל בחודש.

 

במסגרת אותה הודעה מסרו ב-HOT כי "כמו כן, כמקובל בשוק, מעת לעת מעדכנת החברה את המדד וב-1 בפברואר יעודכן המדד לכ-3% מהלקוחות ב-2-3 שקלים וכן יבוצע עדכון מחיר של 2%-3% לכ–4% מלקוחות החברה".

 

לפי ההערכות, 60 אלף לקוחות יספגו את ההתייקרות של עדכון המדד. מספר זה לא כולל את לקוחות ה-VOD של החברה, שגם להם יתייקר השירות ב-5 שקלים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים