שתף קטע נבחר

אייל גולן: "רציתי אבא - וטעיתי"

על רקע הביקורת הציבורית שספג, אייל גולן מפרסם מכתב פומבי ובו הוא אומר: "אני מרגיש שדמי נשפך, מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי טעיתי בכמיהה ליחסים טובים עם אבי שנטש אותי, אבל לא יותר מכך". את החשדות הוא מכחיש בתוקף: "לא עשיתי מעשה שלא יכבד אשה או גבר בישראל"

"רציתי אבא - וטעיתי", כך אומר היום (ג') הזמר אייל גולן במכתב שהוציא לתקשורת. גולן ציין כי התכוון לכנס מסיבת עיתונאים אך הוא מנוע מלעשות זאת כל עוד לא הושלם הטיפול הפלילי בחקירת פרשת הקטינות.

 

"אני מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי היתה טעות בשיקול דעתי בבחירת האנשים הקרובים אלי, בכמיהה שלי ליחסים טובים עם אבא שלי שנטש אותי בגיל צעיר, אבל לא יותר מכך", טוען הזמר. "מסתבר שכל אדם, גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל, רצה ורוצה גם את אבא שלו על ידו, אך לצערי הרב טעיתי בכך. מפח הנפש שלי גדול ביותר - רציתי אבא!".

 

אייל גולן. "עובר ימים קשים מאוד" (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
אייל גולן. "עובר ימים קשים מאוד"(צילום: מוטי קמחי)

"בשלושת החודשים האחרונים אני עובר ימים קשים מאוד", כותב גולן. "אני מודע לכך שהציבור בישראל כועס ומבולבל לחלוטין ממה שקרה וצר לי על כך... אני מרגיש בתקופה האחרונה שדמי נישפך ואני נמצא תלוי בכיכר העיר על חבל גדול וכל אדם שעובר זורק עלי לבנה ואיני יכול להגיב על כך".

 

לגבי הפרשה עצמה, כותב גולן כי "בשל העדויות שהודלפו לציבור נוצר מצב אבסורדי ומבלבל כאילו אני עשיתי מעשים שלא יעשו. ברצוני להבהיר, כי מעולם לא עשיתי מעשה שלא יכבד אשה או גבר במדינת ישראל. לצערי, מי שקרא את העדויות קרא אכן עדויות, אך לאחר מכן אותם אנשים שהעידו נקראו לעדות נוספת באזהרה לדבר שקר".

 

הוא מוסיף כי "חוץ ממקרה אחד, שהיתה סיטואציה מביכה עליה העדתי במשטרה, במסגרתה הגיע אבי לביתי יחד עם שתי נשים, ובין שתי הנשים היתה בחורה שהעידה שהיתה בת 21 ואחרי מספר דקות חשדתי שמדובר בבחורה צעירה יותר. שאלתי אותה ביוזמתי בת כמה היא.  באותו רגע עזבתי מיד את הדירה, על מנת שלא לפגוע בכבודה".

 

גולן מתייחס גם לתקרית האחרונה במכס, עם שובו לישראל: "הטראומה שעברתי בשדה

התעופה בחזרתי לישראל לא תשכח מליבי עוד הרבה שנים. אני לא מאחל את זה לאף ישראלי. עברתי ביקורת גבולות וביקורת המכס כאחד האדם, כפי שאני עושה תמיד. כשהייתי במכונית רדפו אחרי כאחרון העבריינים. אינני מבין את הדרך ואת ההתנהגות".

 

הוא מסיים את דבריו בכך שהוא "מתנצל בפני אמי, ילדי, קהל המעריצים שלי ותושבי מדינת ישראל על התקופה האחרונה ששמי לא יורד מהכותרות בנושאים לא נעימים ולא כפי שהיה מקובל בנושאים של המוזיקה והשירים שלי, כואב לי על כך מאוד. ברצוני להודות לרשויות החוק במדינת ישראל כי הם עושים ככל שיכולתם לסיים את הפרשה באופן המהיר ביותר".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי לבטון
אייל גולן
צילום: מוטי לבטון
לאתר ההטבות
מומלצים