שתף קטע נבחר

רצו להקים חניון ומצאו 1,000 גופות באדמה

באוניברסיטת מיסיסיפי ביצעו חפירות לצורך הקמת חניון וגילו גופות של חולי נפש שטופלו במקום לפני כ-80 שנה. "הוצאת הגופות תעלה לנו 3 מיליון דולר"

זה נשמע כמו תחילתו של סרט אימה: באוניברסיטת מיסיסיפי רצו להקים חניון חדש למרכז הרפואי של האוניברסיטה, אך כשהחלו לחפור במקום המיועד גילו מחזה מזוויע - שרידי גופות של יותר מאלף בני אדם. העיתון USA TODAY דיווח הלילה (יום ג') כי ההערכה היא כי מדובר בחולים שטופלו בבית חולים לחולי נפש שפעל במקום לפני כ-80 שנה.

 

עוד חדשות בעולם :

רובים ושושנים. הבהלה לנשק בירדן

מושל טוקיו נבחר חרף "שביתת הסקס" נגדו

בזכות פוטושופ: פידל קסטרו נותר "חסר גיל"

תוך 2 דקות: ארה"ב חטפה מבוקש בלוב. צפו

 

גורמים באוניברסיטה אמרו כי בשנות ה-90 כבר הועברו משטח הקמפוס כמה גופות של חולי נפש לבית קברות סמוך. בכל מקרה, הם נמצאים בבעיה גדולה משום שהוצאת הגופות מהמקום והעברתן לקבורה יימשכו זמן רב, יעלו הרבה כסף ויגרמו להשהיית עבודות הקמת החניון החדש.  

 

 

יצטרכו לחפש חנייה במקום אחר.אתר מציאת הגופות ()
יצטרכו לחפש חנייה במקום אחר.אתר מציאת הגופות

ד"ר ג'יימס קיטון, דיקן בית הספר לרפואה באוניברסיטת מיסיסיפי, אמר שהעברת שרידי הגופות תעלה למוסד כ-3 מיליון דולר - 3,000 דולר לגופה.

"איננו יכולים לעמוד במחיר הזה", הוא אמר לעיתון USA TODAY.

 

על פי אחת הסברות, ייתכן ורשויות האוניברסיטה יוותרו על הוצאת הגופות מן האדמה ובמקום זאת יעבירו את החניון החדש לאתר אחר בקמפוס. אלא שאתר החדשות Clarion-Ledger מסר כי לא בטוח שבכך יגיעו אל הנחלה משום שהם עשויים למצוא מתחת לקרקע גופות נוספות של חולי נפש, עבדים לשעבר ואפילו הרוגים ממלחמת האזרחים האמריקנית.

 

בית החולים לחולי נפש נפתח באתר שבו נמצאת אוניברסיטת מיסיסיפי בשנת 1855 ופעל עד 1935, אז הועבר למיקומו הנוכחי בעיר וויטפילד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אתר החפירות באוניברסיטת מיסיסיפי
מומלצים