שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יוצאים מוקדם מהעבודה בשביל המשפחה

  המנכ"לים המובילים במשק הצטרפו למיזם "שלישי משפחתי" ובתאריך ה-8.4 הם ישחררו את העובדים מוקדם יותר לארוחה המשפחתית - הכל למען חיזוק הקשר בין בני המשפחה והנאה מחוויית האכילה המשותפת

  "נפיץ מתכונים מעניינים לעובדים" - מאיר רן | מנכ"ל "כספיט-טכנולוגיות תשלום"

  "אנו בכספיט רואים חשיבות עליונה בזמן האיכות של עובדינו עם משפחותיהם. אני מאמין שיוזמות כגון ארוחת ערב משפחתית משפיעות על העובדים בצורה חיובית בטווח הקצר והארוך ומנסה באופן אישי להגיע בזמן לארוחת ערב משפחתית לפחות פעם בשבוע. עובדים אשר משקיעים זמן בשימור יחסים טובים בתוך התא המשפחתי הם גם עובדים אשר יתרמו רבות לשימור יחסי עבודה טובים ופוריים. לכן מעבר לכך שאני "דורש" מכל אחד מעובדינו לצאת בשעה מוקדמת ב־8 באפריל, אנו גם נפיץ במהלך השבוע מתכונים מעניינים בקרב העובדים, כדי שיוכלו לקבל רעיונות יצירתיים לארוחת ערב מיוחדת ומגבשת בחיק המשפחה".

   

   

 1. אוכלים ארוחת ערב משפחתית וזוכים בחופשה באילת - כנסו!

   

   

  "להפרות את חיי המשפחה" -יאיר ביטון | מנכ"ל חברת אקספרס DHL

  "האסטרטגיה שלנו בארץ ובעולם מתחילה קודם כל בעובד. משמע, שביעות הרצון של העובד תתרום לשביעות הרצון של הלקוח של החברה ובהמשך תוביל לנאמנות הלקוח. ברור לנו שיש חיים מעבר לשעות העבודה, וברור לנו עוד יותר כי חשוב להפרות את חיי המשפחה - כי בסופו של דבר זה חוזר אלינו. העובדים חוזרים כל בוקר לעבודה עם אנרגיות שקיבלו מהמשפחות שלהם. לכן חרתנו על דגלנו ערך נעלה לעודד עובדים לצאת בזמן הביתה כדי להספיק לאכול עם המשפחות שלהם ארוחת ערב משפחתית בצוותא - וב-8 באפריל נעודד את זה אף יותר".

   

  "חיזוק הקשר בין העובד למשפחתו" - משה זילברשיין | מנכ"ל תשלובת ד"ר פישר

  "אנו משלבים את בני משפחות העובדים שלנו במגוון פרויקטים. למרות האינטנסיביות וההשקעה הרבה הנדרשות במרוצת יום העבודה, אנו מנסים למצוא דרכים שלא לפגוע במרקם המשפחתי שכן אנו סבורים כי העובד שואב את כוחו ואת המוטיבציה שלו גם מהמשפחה ולהפך. לכן אנו מוצאים במיזם הארוחה המשפחתית הזדמנות מצוינת להפוגה ולחיזוק הקשר בין העובד למשפחתו. אנו קוראים לעובדי החברה לעשות מאמץ מיוחד ביום זה ולצאת בזמן הביתה כדי לקחת חלק במפגש המשפחתי שסביב שולחן הערב".

   

  "העובדים ייצאו מוקדם הביתה" - נעם צימרמן | מנכ"ל קבוצת קפה קפה

  "כמנכ"ל קבוצת המסעדות ובתי־הקפה הגדולה בישראל, חשוב לי מאוד לשמור על פעילויות משפחתיות וחברתיות מחוץ לשעות העבודה. משום כך זה טבעי לי שניקח חלק בפרויקט "שולחן משפחתי" שיתקיים ב־8 באפריל - בהתאם לערכים שאני דוגל בהם. ביום זה ייצאו עובדי מטה החברה בשעה מוקדמת כדי לאפשר קיום ארוחת ערב משפחתית. גם בחיי האישיים אני מקפיד לצאת בימי שלישי מוקדם, כדי לבלות עם אשתי סיוון והבנות שלי מיה (5) ועלמה (3) ולקחת חלק בפעילויות המשפחתיות".

   

  "ליהנות מחוויית האכילה המשותפת" - בועז מעוז | מנכ"ל סיסקו ישראל

  "שמחתי להיענות ליוזמה המבורכת של "ארוחת ערב משפחתית", משום שאני דוגל בדעה שחיי המשפחה של כל אחד מאיתנו חשובים לא פחות מהקריירה, ורואה חשיבות רבה בפינוי זמן לבילוי איכותי עם בני המשפחה. קראתי לכל עובדי סיסקו לצאת ב-8 באפריל מהעבודה לא יאוחר מהשעה 17:00. אני מאמין כי התכנסות סביב שולחן האוכל מאפשרת לנו לשבת בנחת, לספר איך עבר יומנו ולשמוע איך עבר יומם של יקירינו וגם ליהנות מחוויית האכילה המשותפת".

   

  "הזדמנות שצריך לנצל" - יונה פוגל | מנכ"ל קבוצת פז

  "ארוחה משפחתית היא בעיניי אירוע שחורג מגבולות האוכל המוגש בו. זהו מפגש שבו מתקבלת פרשנות מעשית למושג משפחה. במידה רבה הארוחה המשפחתית היא מה שעולה בזיכרונות שלנו כשחושבים על השנים שחלפו ועל בני המשפחה המתבגרים. גם אני זוכר שיחות שניהלתי עם בנותיי לאורך השנים, בין עם על חביתה או תוך כדי ביס מתבשיל שאהבנו. בעולם העסקי של היום ארוחה משפחתית היא הזדמנות שצריך לנצל מתי שאפשר במהלך היום. אני מאמין שהאחריות לקיומן של ארוחות משפחתיות מוטלת לפתחם של אנשי המשפחה, אך לא פחות חשוב מכך - של המעסיקים במשק".

   

  "משהו חשוב בחייו של העובד"  - דרור לב | מנכ"ל חברת ‭S.WEAR‬

  "התחלתי את האבהות שלי בגיל מאוחר יחסית. היתרון בכך הוא שנקודת המבט שלך כאב לילד ראשון בגיל שקרוב ל‭40-‬ שונה לחלוטין מאשר אבות בגילאי ה-20-30.‬ אנחנו חיים בעולם הישגי, המשימות לכל עובד גדולות וארוכות - ובמיוחד למנהלים. כך שרבים מוצאים עצמם עובדים וחוזרים הביתה מאוחר מאוד - לעיתים לאחר שהילדים הלכו לישון. אתה משתמש בנקודת המבט הזו של גיל 40 ומבין את החשיבות של התא המשפחתי. אתה מבין גם שכמנהל אתה יכול לגרום למשהו חשוב בחייו של העובד, לאפשר לו למצוא איזון בין הקריירה לתא המשפחתי. ארוחה משפחתית מאוד חשובה.

   

  בעיניי ארוחה משפחתית, לפחות אחת לשבוע, היא המינימום שכל משפחה צריכה לדאוג לו, בתא המשפחתי האינטימי. לכן חשוב לי מאוד שעובדי החברה אצלנו בעלי המשפחות יחוו ארוחה שכזו, ואנו בהחלט נעודד את כל העובדים שלנו לעשות זאת‭." ‬

   

  "עובדים מרוצים יותר" - אשר יניב | בעלי יצרנית המיצים פריניב

  "אנו בחברת פריניב זוכרים היטב את השנים הראשונות בהקמה ובפיתוח של העסק המשפחתי אשר צמח והגיע לממדיו היום. זוכרים היטב את הפגישות סביב שולחן האוכל בערבי השבוע שבהן דנו והתרגשנו אל מול כל לקוח חדש אשר החל לרכוש את מוצרינו. העסק המשפחתי התרחב, וארוחות הערב המסורתיות הפכו אט-אט להיות ישיבות דירקטוריון. בארוחות הערב הללו נוצרו האיחוד המשפחתי וההבנה של אשתי ושל הילדים כי הצלחת העסק היא המטרה והמהות. כחברה משפחתית אנו מוקירים את כוחה ואת חשיבותה של המשפחה.

   

  עובד שירגיש שיש איזון ראוי בין הזמן והאנרגיה שהוא משקיע בבית לבין העבודה הוא עובד שגם יהיה מרוצה יותר ויגיע לעבודה בתחושת שליחות. לכן החלטנו לשחרר את העובדים שלנו ביום שלישי בשעה ‭."16:00 

   

  "המשפחה נשארת במרכז" - רון יניב | סמנכ"ל במארוול ישראל

  "אנו מאמינים שזמן איכות של עובדים עם בני משפחותיהם הוא מרכיב חשוב באיכות חייהם ופועלים ככל שניתן לאפשר זאת. העובדים שלנו צריכים להרגיש שהמשפחה נשארת במרכז החיים גם כשהם מתמודדים עם משימות תובעניות שנמשכות לעיתים מעבר לשעות העבודה הרגילות.

   

  האיזון בין עבודה לחיים הפרטיים הוא ערך שאנו מבקשים לבסס על אף הסביבה התחרותית שבה אנו פועלים. פרויקט 'שולחן משפחתי' הוא הזדמנות מוצלחת להעלות את הנושא על סדר היום ולעודד את העובדים והעובדות שלנו להקפיד על קיום ארוחות ערב משפחתיות. ביום זה נשלח לעובדים תזכורת לצאת הביתה כדי להגיע בזמן לא רק לארוחה אלא גם להשתתף בהכנתה‭."

   

  "איזון בין העבודה לבית" - אורי שטרקמן | יו"ר קבוצת ואוליה ישראל

  "הפעילות לשיפור פני הסביבה בישראל דורשת עבודה מאומצת מצד העובדות והעובדים בקבוצה בשעות עבודה לא שגרתיות. לפיכך אנו מעודדים את עובדי הקבוצה לשמור על איזון בין חיי העבודה לחיי המשפחה. כדי לאפשר להם לעשות זאת אנו מקדמים פעילות תומכת לעובדים בעלי משפחות. כחלק מתאגיד הסביבה הגדול בעולם ‭,VEOLIA‬ קבוצת ואוליה ישראל גאה לקיים בארץ סטנדרטים בינלאומיים לטיפול בפרט ובסביבת עבודתו.

   

  אנו גאים להצטרף ליוזמה המבורכת - "שולחן משפחתי‭,"‬ שבמסגרתה נעודד את העובדות והעובדים לקיים ארוחות ערב משפחתיות. ביום זה נקרא ליותר מ-2,500 עובדי הקבוצה לצאת מוקדם יותר, להכין ארוחת ערב עם משפחותיהם".

   

  לשבת "למצוא לארוחה זמן" - נחום ביתן | הבעלים של רשת יינות ביתן

  "עבורי ערך המשפחתיות הוא ערך עליון. הרגעים הטובים בחיים הם הרגעים שבהם כל בני המשפחה נאספים סביב השולחן לארוחה טעימה ומלאת חום.

   

  בכל 65 סניפיה של יינות ביתן אנו פועלים למען רווחת המשפחות - גם של העובדים וגם של לקוחות הרשת. אני מברך על יוזמת פרויקט 'שולחן משפחתי' אשר מאוד מתחברת עם ערכי רשת יינות ביתן. ביום הזה, ‭,8.4‬ אני קורא לכל העובדים למצוא זמן לשבת עם המשפחה לארוחת ערב. כדי לאפשר זאת אף אדאג שעובדים ישתחררו באותו היום מוקדם מהרגיל".

   

  "זמן איכות עם המשפחה" - ‬משה זילברשטיין | מנכ"ל לירם, בעלת קדס קידס

  "אנחנו בחברה מכירים בערך המשפחה כערך עליון. בנוהג של קבע האבות אצלנו בחברה יוצאים פעם בשבוע כדי לבלות זמן איכות עם המשפחה. כחברה שפועלת ומובילה את תחום בגדי הילדים, טבעי שנשתתף בפרויקט מסוג זה. חשוב לנו לקדם פעילויות משפחתיות וחברתיות גם מחוץ לשעות העבודה, ולכן ביום "שולחן משפחתי" שיתקיים בתאריך ‭8.4.14‬ יסיימו כל עובדי החברה את יום עבודתם מוקדם יותר וייצאו לבלות בחיק המשפחה".

   

  "ליהנות עם המשפחה מארוחה בריאה" - אדר אייזנקוט | מנכ"ל כרומגן מערכות סולאריות

  "בכרומגן חרטנו על דגלנו את נושא הבריאות. עבורנו ארוחה משותפת חמה, כמו מקלחת בריאה, תורמים לחוסן הפיזי והנפשי של כל אחת ואחד מאתנו כפרטים וכמשפחה. כרומגן תעודד את עובדיה ליהנות עם בני משפחתם מארוחה בריאה גם בימי שלישי". 

   

   


 2.  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אדר אייזנקוט, מנכ"ל כרומגן
  צילום: שאול גולן
  משה זילברשטיין, מנכ"ל תשלובת ד"ר פישר
  צילום: שאול גולן
  צילום: יובל חן
  נועם צמרמן, מנכ"ל קבוצת קפה קפה
  צילום: יובל חן
  צילום: צביקה טישלר
  מאיר רן, מנכ"ל כספיט-טכנולוגיות
  צילום: צביקה טישלר
  צילום: דנה קופל
  בועז מעוז, מנכ"ל סיסקו
  צילום: דנה קופל
  צילום: שאול גולן
  יאיר ביטון, מנכ"ל DHL
  צילום: שאול גולן
  צילום: דנה קופל
  רון יניב, מארוול ישראל
  צילום: דנה קופל
  צילום: יניב שוורץ
  אורי שטרקמן, ואוליה ישראל
  צילום: יניב שוורץ
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים