שתף קטע נבחר

פשט מדים ועלה על טרנינג: חיי האזרח סיסי

שבוע אחרי שפרש מתפקיד שר ההגנה של מצרים יצא המועמד לנשיאות לאימון אופניים ללא מאבטחים. המסר: אני אזרח ככל האזרחים

אחרי שבשבוע שעבר פשט את המדים, המועמד המוביל לנשיאות מותח שרירים: ועדת הבחירות לנשיאות מצרים פתחה היום (יום ב') בפני אזרחי המדינה את האפשרות להציג את מועמדותם.הסיבוב הראשון בבחירות ייערך ב-27-26 במאי והסיבוב השני, אם יזדקקו לו, ייערך כמה שבועות לאחר מכן בחודש יוני. המועד האחרון להגשת מועמדות לנשיאות הוא 20 באפריל.

 

עוד חדשות בעולם :

מדענית התאבדה כי הניסויים במעבדה נכשלו

בולדוזר טורקי. ארדואן לא עוצר באדום

חנוט מחמד: החתולים של המצרים העתיקים

האג פסק: יפן תפסיק את ציד הלווייתנים

 

בימים האחרונים עסקו כלי התקשורת במצרים בתמונות שהועלו לרשת ומתעדות את שר ההגנה היוצא עבד אל-פתאח א-סיסי יוצא לאימון אופניים בקהיר, והוא לבוש חליפת טרנינג ונראה מאוד מחויך.

 

יצא לאימון רכיבה ללא אבטחה. א-סיסי ברחובות קהיר ()
יצא לאימון רכיבה ללא אבטחה. א-סיסי ברחובות קהיר

עם פרישתו של א-סיסי הוא הודיע שהוא רץ לנשיאות, שנה לאחר שהדיח בהפיכה צבאית את הנשיא האיסלאמיסטי מוחמד מורסי. גורמים המקורבים לקמפיין של הפילדמרשל הפורש סיפרו שהוא התעורר מוקדם בבוקר והחליט לצאת לאימון ליד ביתו. אזרחים שעברו במקום לא האמינו שהאיש שחולף על פניהם באופניים הוא א-סיסי משום שהיה ללא כל אבטחה. המסר שמבקש א-סיסי לשדר, על פי מקורביו, הוא ששר ההגנה לשעבר הוא אזרח ככל האזרחים במצרים.

 

א-סיסי עצר את אימון הבוקר שלו ושוחח עם האזרחים המופתעים על החלטתו להתמודד בבחירות לנשיאות ועל ענייני היום הבוערים. על פי מקורביו, הוא הקשיב לאזרחים ולדרישותיהם להחזיר את הביטחון, היציבות והפעילות הכלכלית למדינה הערבית, בנוסף לשיפור תנאי המחיה ומתן תשומת לב לאזרח הפשוט.

 

א-סיסי, שכבר החל במלאכת איסוף הקולות למען הגשת מועמדותו לנשיאות, האזין בקשב, ואמר לאזרחים שפגשו אותו שאינו חושש להסתובב לבד ברחובות. הם גם הזכיר להם שהוא מוכן להקריב את חייו למען המולדת, ואמר שכל המצרים צריכים עכשיו לשלב ידיים ולהתאחד. "אנחנו עומדים בפני מלחמה עם אויב שלא יודע מה המשמעות של המולדת. מצרים על הכוונת של גורמים רבים, אך היא תמשיך בתפקידה החלוצי באזור", צוטט א-סיסי על ידי מקורבים לקמפיין הבחירות שלו.    

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הפתיע את העוברים ושבים. סיסי בטרנינג
מומלצים