שתף קטע נבחר

נביא בעירו: גלעד ויטל בשאנטי יהודי

גלעד ויטל פצח בקריירת סולו. הוא מגדיר את עצמו "יהודי ישראלי, מאמין בקדוש ברוך-הוא שהוא מכוון את הכל, ומאמין שאני לא לבד בעולם". רגע לפני שהוא מוציא אלבום, הוא מדבר על שירה אישית, רצון לחיבור ישראלי - וגם "שוטי הנבואה"

 

 

גלעד ויטל חי את ההווה בשאנטי. "שאנטי יהודי", אם נדייק - והוא אפילו כתב על זה שיר: "השתא פננה". "השתא", כלומר "עכשיו" בארמית, ו"פננה" - פנאן וגם משהו מעבר לזה: "הפננה זה איזושהי מילה ג'יברישית", אומר ויטל בראיון ל-ynet ו"אורות – טלויזיה יהודית".

 

<< לעוד חדשות ועדכונים - היכנסו לדף הפייסבוק של ערוץ היהדות >>

 

"כתב את השיר הזה יונתן בארי, שהוא חבר טוב שלי. 'פננה' זה בעצם המצב של האדם שכביכול עשה את התיקון. לא בהכרח חייבים למות באותו רגע, אפשר ליהנות מזה עוד כמה רגעים. עכשיו הזמן שלך להגיע למצב הזה שאתה 'מתוקן'. זאת אומרת, לא לנוח על השמרים".

 

עוד וידיאו בערוץ "אורות ":

 

גלעד ויטל, לשעבר "שוטי הנבואה", פצח בקריירת סולו, ובקרוב יוציא אלבום. הוא מגדיר את עצמו "יהודי ישראלי, מאמין בקדוש ברוך-הוא שהוא מכוון את הכל, ומאמין שאני לא לבד בעולם", כדבריו.

 

המוזיקה שלו אינטימית. לפעמים כואבת ממש. הוא מספר בה את סיפורו האישי; סיפור ילדותו כדור שני לשואה – ובמקביל מנסה לגעת בנקודות החיבור של הישראליות בפרויקט שלו "פנים רבות".

 

קאמבק ל"שוטי הנבואה" יהיה?

 

"יכול להיות. זה תלוי ברצונו (של האל)".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים