שתף קטע נבחר

מסמך: כך נערכת ארה"ב למתקפת זומבים

המגזין האמריקני הנחשב "פוריין פוליסי" פרסם מסמך צבאי המכיל תוכנית אסטרטגית להתמודדות עם מתקפת זומבים על העולם. אך אל דאגה, במסמך מציינים 8 סוגי זומבים, בהם גם זומבים צמחוניים, שלא יאכלו לכם את המוח

זו לא בדיחה. מסמך שהגיע לידי המגזין האמריקני "פוריין פוליסי" מגלה כי לפטנגון יש תוכנית סדורה למקרה של מלחמה נגד זומבים וההוכחה שלא מדובר בבדיחה היא הערת השוליים במסמך שמבהירה: "תוכנית זו לא הוכנה כבדיחה".

 

עוד חדשות בעולם :

מצאו 40 אלף ד' בספה והחזירו הכסף לבת 91

בית קברות מכר דרכונים של מתים למסתננים

מלחמה וירטואלית: קים ג'ונג און נגד ארה"ב

 

במסמך, ששמו CONOP 8888, מוצגת התוכנית כתרגיל תכנוני להתמודדות עם אסונות. המסמך למעשה מדריך כיצד על היחידה האסטרטגית בצבא האמריקני "לפתח תוכנית מקיפה של מבצע צבאי שנועד להגן על בני אנוש (לא זומבים) מפני איומים של המון רב וזועם של זומבים".

 

"משום שזומבים מהווים איום על כל הלא-זומבים, התוכנית האסטרטגית תוכן כדי לשמור על קדושת חיי בני האדם ותבצע פעולות לסייע לכל אוכלוסייה אנושית, גם לאוכלוסיות אויבות".

 

מסמך CONOP 8888, או בשמו האחר "שליטה במאבק נגד זומבים", מתוארך ל-30 באפריל

 2011 ומכיל 31 עמודים. התוכנית מפרטת שמונה סוגים של זומבים שהצבא האמריקני עלול להתמודד עמם במקרה של תקיפה. בין הסוגים ניתן למצוא זומבים מהחלל, זומבים חמושים ואפילו זומבים צמחוניים, שאוכלים רק צמחים במקום מוחות של בני אדם.

 

בתוכנית האסטרטגית ישנה גם התייחסות לזומבים שנוצרו מכישוף מרושע. "סוג של זומבים שנוצר כתוצאה ממאגיה", נכתב במסמך. התוכנית מציינת גם תרנגולות זומבים, "תופעה אמיתית שאירעה כשתרנגולות רוססו בפחמן חד חמצני ונקברו אך קמו לתחייה וחפרו את דרכן החוצה מהקבר ללא הסבר".

 

בתגובה לפרסום ב"פוריין פוליסי" אמרה דוברת מטעם היחידה האסטרטגית כי היא מכירה בקיומו של המסמך והוא נשמר באתר אינטרנט צבאי מאובטח. עם זאת היא אמרה כי מדובר בתרגיל יצירתי עבור אימון. "המסמך מזוהה ככלי לאימון שבאמצעותו יכולים טירונים ללמוד על הרעיונות הבסיסיים של תוכניות צבאיות דרך תרחישים בדיוניים".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אלה לא זומבים אמיתיים. ארכיון
מומלצים