שתף קטע נבחר

HOT נקנסה ב-1.3 מיליון שקל על זמני המתנה

אי אפשר להשיג את HOT בלי לחכות שעה על הקו? זה בניגוד לרישיון. מועצת הכבלים והלוויין קנסה את החברה ושר התקשורת מסר: "הציבור זכאי לקבל שירות מהיר ולא לבזבז זמן אינסופי בהמתנה על הקו". המועצה: "זה זלזול בצרכנים". תגובת הוט: "מודעים לזמני ההמתנה הארוכים, עושים ככל שניתן על מנת לקצרם"

מועצת הכבלים והלוויין הטילה על חברת HOT (הוט) עיצום כספי בגובה 1,300,000 שקל בעקבות "חריגות משמעותיות ובלתי סבירות מזמני מענה במוקדי השירות

וזאת בניגוד להוראות רישיונה". שר התקשורת גלעד ארדן מסר: "הציבור זכאי לקבל שירות מהיר ולא לבזבז זמן אינסופי בהמתנה על הקו מדיניות האכיפה לגבי השירות תהיה קשוחה ובלתי מתפשרת ותאלץ את החברות לשפר את התנהגותן".

 

 

ל-HOT יש בעיות במענה ללקוחות שהלכו והתגברו בשנה האחרונה. בחודשים האחרונים זמני המענה בשירות התארכו עוד יותר. זו הפעם השנייה שמוטל על HOT קנס כזה בתקופה של שנה. באוקטובר 2013 המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לוויין, הודיעה שהטילה על HOT עיצום בסך 100,800 שקל, "בשל חריגות משמעותיות בזמני המענה במוקדי שירות הלקוחות במהלך השנה".

 

רק לאחרונה הגיבה החברה ל-ynet בתגובה לטענה זו: "חברת HOT מקיימת למעלה משני מיליון מפגשים עם לקוחותיה בחודש ומחויבת לרמת שירות גבוהה ביותר", אך התלונות על החברה המשיכו לזרום.

 

 

"בעקבות הליך בירור מקיף"

"בעקבות תלונות ציבור רבות שנתקבלו במועצה לשידורי כבלים ולשידורי לווין, ועל סמך נתונים ומידע שהצטברו בידי מנהלת תחום הגנה על הצרכן במועצה, מירב שטרוסברג אלקבץ, על כך שזמני המענה במוקדי השירות של חברת הוט חורגים באופן ניכר מדרישות רישיונה, פתחה המועצה בהליך בירור מקיף", כך נמסר.

 

"בתום הליך הבירור, ולאחר שניתנה לחברת HOT הזדמנות להציג את עמדתה, נדחו טענותיה של HOT ונקבע כי החברה הפרה את הוראות רישיונה הנוגעות לזמני המענה במוקדי השירות. בהתאם לכך, החליט מ"מ יו"ר המועצה, מימון שמילה, להטיל על הוט עיצום כספי משמעותי בגין התנהלותה זו והובהר לחברה כי עליה לפעול במהירות לשיפור זמני המענה במוקדי השירות. המועצה תמשיך לעמוד על המשמר בעניין זמני המענה, וכדי למנוע את הפגיעה בציבור המנויים לא תהסס לנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה, לרבות הטלת עיצומים נוספים ובסכומים גבוהים.

 

מימון מסר: "החריגות של חברת HOT בעניין זמני המענה הינן משמעותיות, ומביעות לא פחות מזלזול בציבור הצרכנים ועל כן הוטל עיצום כספי בגינן. מצופה כי החברה תפעל במהירות לשיפור משמעותי בזמני המענה. המועצה תמשיך לעקוב אחר הנושא".

 

מ-HOT נמסר בתגובה: "חברת HOT מקיימת למעלה משני מיליון מפגשים עם לקוחותיה בחודש ומחויבת לרמת שירות גבוהה ביותר. HOT מודעת לזמני ההמתנה הארוכים שנצברו בימים האחרונים ועושה ככל שניתן על מנת לקצרם ולהביא לפתרונם את זמני המענה. HOT תמשיך באופן מתמיד לייעל ולשפר את השירות שניתן על ידה מתוך מחויבות ללקוחותיה. בתוך כך HOT מרחיבה את פלטפורמות השירות המוצעות על ידינו על מנת לתת מענה טוב יותר ללקוחותינו, במרוצת השנה האחרונה הורחבו ערוצי השירות האישי בערוצים הדיגיטליים ונבנו פלטפורמות שירות אישי דיגיטלי המאפשרות ללקוח שירות בזמן ובנוחות שלו ונגישות מרבית לקבלת שירות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים