שתף קטע נבחר

צפו: כך הורסים מבנה במסגרת פינוי-בינוי

בניין ישן עם 3 קומות ו-12 דירות יוחלף בפרויקט בוטיק עם 9 קומות ו-33 דירות. המחירים: 1.7 מיליון שקלים ל-4 חדרים ו-3.2 מיליון שקלים לפנטהאוז. אחת הדיירות: "בימים כאלה היתרון הוא שקיבלנו ממ"ד". צפו בסרטון ובתמונות

עוד פרויקט התחדשות עירונית בגוש דן יוצא לדרך: חברת קרן נדל"ן הרסה היום (ב') בניין מגורים ברחוב נחמיה תמרי ברמת גן, כחלק מהליך תמ"א 38/2 במסלול פינוי-בינוי (הריסה ובנייה מחדש). מדובר בפרויקט "קרן בגבעה" במסגרתו מבנה בגובה 3 קומות עם 12 דירות נהרס, ובמקומו ייבנה פרויקט בוטיק שיכלול 9 קומות ו-33 דירות. אכלוס הפרויקט צפוי ביולי 2016.

 

פינוי-בינוי - כותרות נוספות בערוץ הנדל"ן :

 

12 המשפחות שהתגוררו בבניין והתפנו לאחרונה, הגיעו לראות כיצד המקום שהיה ביתן עשרות שנים, נהרס לטובת הקמת פרויקט מגורים חדש. בחברה סיפרו היום כי עוד בטרם הריסת הפרויקט ועם קבלת היתר הבנייה, מכרה החברה במסגרת המכירה המוקדמת 4 דירות מתוך 21 הדירות שבפרויקט, בשווי כולל של כ-7 מיליון שקל.

 

עם הדירות שנמכרו ניתן למנות דירת 4 חדרים בשטח של כ-85 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 16 מ"ר בקומה הראשונה, שעלתה לרוכש כ-1.575 מיליון שקלים; ודירת 4 חדרים דומה בקומה השישית שעלתה 1.59 מיליון שקלים. מחירי שאר הדירות שנותרו למכירה נעים בין 1.725 מיליון שקלים לדירת 4 חדרים ו-1.955 מיליון שקלים לדירת 5 חדרים. מחיר הפנטהאוז - החל מ-3.2 מיליון שקלים.

 

הפרויקט החדש מכונה על ידי היזם פרויקט "בוטיק פלוס" ויכלול, לדבריו, דירות בתמהיל 4-5 חדרים במגוון גדלים, בשטח שבין 90-126 מ"ר, עם מרפסות שמש בשטח של 12 מ"ר, לצד דירות פנטהאוז רחבות ידיים. דיירי הבניין הנוכחי שהתגוררו עד כה בדירות של 75 מ"ר, יזכו להגדיל את שטח דירתם ב-20 מ"ר וליהנות ממרפסת שמש וחניה תת-קרקעית.

 

הריסת הבניין ברמת גן, הבוקר. הדירות החדשות יכללו ממ"ד (צילום: אורלי כתב) (צילום: אורלי כתב)
הריסת הבניין ברמת גן, הבוקר. הדירות החדשות יכללו ממ"ד(צילום: אורלי כתב)

 (צילום: אורלי כתב) (צילום: אורלי כתב)
(צילום: אורלי כתב)

 (צילום: אורלי כתב) (צילום: אורלי כתב)
(צילום: אורלי כתב)

 (צילום: אורלי כתב) (צילום: אורלי כתב)
(צילום: אורלי כתב)

 

הדמיית הפרויקט החדש. 3.2 מיליון שקלים - והפנטהאוז שלכם. יש קונים? (הדמיה: א. סטודיו) (הדמיה: א. סטודיו)
הדמיית הפרויקט החדש. 3.2 מיליון שקלים - והפנטהאוז שלכם. יש קונים?(הדמיה: א. סטודיו)

 

"מקבלים דירה ממוגנת - וזה יתרון"

"מדובר בהליך הריסה מורכב, שכן הבניין שוכן בלב שכונת מגורים בנויה ומאוכלסת, והוא מתבצע ללא פינוי דיירי הבתים הסמוכים וחסימה חלקית בלבד של הרחוב", הסביר גידי רבינוביץ', מבעלי קרן נדל"ן, "הריסת הבניין הישן מהווה צעד משמעותי בהתקדמות הפרויקט, שקיבל היתר בנייה לאחרונה ומתחיל לרקום עור וגידים".

 

לדבריו, "הפרויקט משמש דוגמה חיה לתהליך של התחדשות עירונית כהלכתה, הן מבחינת הליך הפינוי שהתרחש מהר יחסית והן מבחינת הבינוי שצפוי להתחיל מקרוב. בימים אלו, יותר מתמיד, מורגשת החשיבות והנחיצות של פרויקטים של התחדשות עירונית בבניינים ישנים ולא ממוגנים, ואנו מקווים שבעקבות המבצע ראשי הרשויות יזרזו אישור וקידום פרויקטים מסוג זה על מנת לאפשר לדיירים לגור בבניינים מודרניים, חזקים וממוגנים".

 

שרית אלבו, מדיירות הבניין, סיפרה ל-ynet: "אני מרגישה שקיבלנו מתנה. ניתנה לנו אפשרות לשפר את חיינו בלי להחליף את סביבת המגורים שאנחנו אוהבים, בלי להחליף לילד את בית הספר ובלי להתרחק מהעבודה, לא עכשיו, במעבר הזמני, ולא בדירה החדשה".

 

היא הוסיפה כי "יתרון משמעותי נוסף הוא המעבר לדירה החדשה והממוגנת שנקבל, כבר עכשיו זכינו לעבור לבניין ממוגן, כאשר בימים אלו תוספת ממ"ד היא מהותית במיוחד. התהליך ארך כשנתיים מסיום החתימות, ועד היום ונדרשו כוחות נפשיים, אך ההשקעה החומרית הייתה מינימלית ואני מצפה לראות את הבניין החדש מתחיל להיבנות".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורלי כתב
הריסת המבנה ברמת גן. במקומו ייבנה פרויקט בוטיק
צילום: אורלי כתב
הדמיה: א. סטודיו
הדמיית פרויקט "קרן בגבעה". יאוכלס ביולי 2016
הדמיה: א. סטודיו
מומלצים