שתף קטע נבחר

ניר סביליה עזב את ארגון השחקנים

יושב הראש הודיע על סיום כהונתו: "יכולתי להשפיע מוגבלת כשלא ניתן לקיים שיתוף פעולה בין הארגון להסתדרות". אלטר: "נקיים אסיפה כללית ונבחר יו"ר חדש"

שחקן העבר וחבר מועצת העיר תל-אביב יפו, ניר סביליה הודיע הבוקר על סיום כהונתו כיושב ראש ארגון שחקני הכדורגל בישראל.

 

ynet ספורט ברשתות החברתיות:

 

סביליה מסר: "במהלך תקופת כהונתי בארגון ניסיתי מספר פעמים לגשר על הפערים בין ארגון השחקנים להסתדרות תוך הבנה כי רק שיתוף פעולה שכזה הוא הדבר היחיד שיסייע לשחקני הכדורגל בישראל. מכיוון שלא ניתן לקיים שיתוף פעולה בין ארגון השחקנים לבין ההסתדרות הבנתי כי יכולתי להשפיע ולשנות את המצב מוגבלת ולכן אני נאלץ להודיע על סיום כהונתי כיו"ר ארגון השחקנים.

 

ניר סביליה עם אריה אלטר (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
ניר סביליה עם אריה אלטר(צילום: אורן אהרוני)

 

מיומי הראשון בתפקיד נוכחתי לדעת כמה פעילות ארגון השחקנים חשובה לקידום ושיפור תנאיו של הכדורגלן הישראלי. פעילותו של הארגון דווקא בקרב שחקני הליגות הלא מקצועניות, שבהם השמירה מערכת יחסי עבודה היא בעייתית, היא הוכחה הטובה ביותר לנחיצותו. אני מבקש לאחל לאריה אלטר ולארגון השחקנים המון הצלחה בהמשך העבודה הסיזיפית לקידום הכדורגל הישראלי ושמירה על תנאיו הסוציאליים".

 

באתר האוהדים Kick כבר ביקרתם?

 

מנכ"ל הארגון, אריה אלטר אמר בתגובה: "אני רוצה להודות לו. ניסינו לשנות דברים בתקופה שהוא היה איתנו, ניר אדם יוצא דופן. אני מכיר אותו שנים רבות ושמח שזכיתי לעבוד איתו. סיום העבודה נעשה בתיאום מלא איתי".

 

אלטר הבהיר כי כרגע לא ברור מי ייכנס לתפקידו של סביליה: "אין לי מושג כרגע, בשבוע הבא נקיים אסיפה כללית ונבחר יו"ר חדש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
ניר סביליה
צילום: אורן אהרוני
מומלצים