שתף קטע נבחר

shutterstock

בלי לוותר: איך אביבית רזתה 40 ק"ג?

אחרי שילדה את ילדה הרביעי והגיעה למשקל של 120 ק"ג, אביבית סינדורי החליטה שאין לה ברירה אלא לרדת במשקל. באותה תקופה בעלה רזה 70 ק"ג לאחר ניתוח והמהפך שלו דירבן אותה להצליח. היום, אחרי שרזתה 40 ק"ג היא אומרת: "החיים שלי השתנו לחלוטין, הם כבר לא סובבים סביב אוכל"

אחרי שילדה את ילדה הרביעי, לפני 4 שנים, החליטה אביבית סינדורי שהיא לא יכולה יותר להמשיך ככה. "שקלתי 120 ק"ג, ואחרי מאבק של חיים שלמים במשקל החלטתי שזה הזמן המתאים ביותר", היא מספרת.

 

עוד סיפורים חמים - בפייסבוק שלנו

 

"כשחזרתי לעבודה אחרי חופשת הלידה, הרגשתי עוד יותר נחושה בעיקר בגלל שבמהלך החופשה בעלי עבר ניתוח לקיצור קיבה, והייתי מתוסכלת מהעובדה שהוא כבר יותר רזה ממני. אבל בניגוד לתהליך שהוא עבר אני לא רציתי לעבור ניתוח", מספרת אביבית בת ה-42 מאזור.

 

היא נזכרת בצעד הראשון שעשתה לעבר החיים החדשים שלה. "נרשמתי למכון הכושר שיש בעבודה שלי והתחלתי להתאמן. מאז לא הפסקתי", היא מתוודה ומגלה את הסוד שלה, "אני קמה כל יום בארבע בבוקר כדי להספיק להתאמן במכון או לרוץ לפני העבודה".

 

עוד כתבות דיאטה מעוררות השראה

"נולדתי מחדש". השינוי הגדול של כרמית

הילה ואייל רזו 69 ק"ג לקראת חתונתם

"הפסקתי להיחנק בלילות". דודו רזה 40 ק"ג

 

אביבית סינדורי ובעלה במהלך תהליך ההרזיה ( )
אביבית סינדורי ובעלה במהלך תהליך ההרזיה( )

"לא מוותרת על ספורט"

במהלך חיפושיה אחר השיטה הטובה ביותר לרזות היא הגיעה אל התזונאי צחי כנען. "כשהגעתי אליו כבר שקלתי 90 ק"ג וידעתי שיש לי עוד דרך לעבור. מצד שני, הוא נתן לי להבין שאסור להות כבולה לתבניות ולא מעביר ביקורת גם אם נכשלתי, כי הוא מבין שמדובר בדרך ארוכה ולא במשהו חד פעמי".

 

כנען מוסיף ואומר כי אביבית עברה תהליך של ממש מאז שהיא הגיעה אליו. "היא מצליחה בזכות ההתמדה שלה והנחישות הבלתי מתפשרת".

 

לפני כחודש היא עשתה צעד נוסף בדרך להשלמת המהפך והורידה עור עודף. "זה היה משהו שרציתי לעשות מאז שהתחלתי, זה השלים את הדרך שעשיתי".

 

איך נראה סדר היום שלך?

"קמה ברבע לארבע כל יום. מגיעה לחדר הכושר שנמצא במקום העבודה שלי ואז עולה למשרד ומתחילה את יום העבודה. בימים שאני לא עובדת, אני פשוט יוצאת להליכה. אני לא מוותרת על ספורט בשום אופן ובנובמבר הולכת להתחיל קורס מדריכי כושר, לא במקום העבודה שלי אלא כמשהו משלים".

 

היא מודה שלמרות האהבה הגדולה שלה לספורט, בעלה דווקא לא שותף לזה. "אמנם הוא רזה 70 ק"ג אבל לא מתאמן. אבל שנינו עשינו שינוי של ממש, החיים שלנו כבר לא מסתובבים סביב אוכל".

 

אחרי שרזתה היא סחפה אחריה גם את אחותה ובכלל היא מעידה כי כל התגובות מפרגנות. "החברים, המשפחה והילדים מאוד מחמיאים לי ולבעלי על השינוי שעברנו. אנחנו אוכלים בריא בבית ועובדים כל הזמן על מודעות לחיים בריאים".

 

עצות הדיאטה של אביבית

אין נכון או לא נכון. "כל אחד צריך למצוא מה נכון עבורו, את הדרך שמתאימה לו לרזות".

 

להתחיל בקטן. "בסופו של דבר מגיעים להישג הגדול. צריך הרבה סבלנות לתהליך".

 

אין דבר העומד בפני הרצון. "אם רוצים אפשר לעשות הכל בסופו של דבר. כל פעולה מתחילה ברצון".

 
 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מאבק של חיים שלמים במשקל. אביבית סינדורי
ד"ר רק שאלה
מומלצים