שתף קטע נבחר

HOT מעלה מחירים לאלפי לקוחות

עדכון מבצעים בחברה הביא לייקור תעריפים לאלפי לקוחות. מהחברה נמסר כי "רק חצי אחוז מלקוחותינו מושפעים מכך וכי אין כל העלאת מחירים גורפת"

חברת HOT מעלה מחירים לכמה אלפי לקוחות עקב עדכון מבצעים. מדובר בהעלאה עד 15 שקל. מהחברה נמסר כי "ההעלאה נוגעת למבצעים מסוימים המשפיעים על פחות מחצי אחוז מלקוחות החברה. אין כל העלאת מחירים גורפת והלקוחות הרלוונטיים עודכנו על כך מראש".  

 

כתבות נוספות בנושא:

 

בשבוע שעבר חנכה החברה מוקד לקוחות חדש בירושלים בשיתוף עם חברת תקשוב. במוקד, השביעי במספר של החברה, יועסקו מעל ל-200 נציגי שירות. 

 

מנכ"ל HOT אילן צחי, אמר באירוע הפתיחה של המוקד: "התחייבנו להציג שיפור ללקוחותינו ואנחנו עדיין מצויים בעיצומו של תהליך. אנו ממשיכים בגיוס מסיבי של נציגים למוקדים השונים שלנו, עד כה הגדלנו ב-25% את מספר נציגי השירות ונמשיך ונגייס עוד 200 נציגי שירות בזמן הקרוב.

 

ל-HOT יש בעיות במענה ללקוחות שהלכו והתגברו בשנה האחרונה. בחודשים האחרונים זמני המענה בשירות התארכו עוד יותר. ביוני הוטל על החברה קנס של 1.3 מיליון שקל בעקבות חריגות בזמני המתנה לשירות. באוקטובר 2013 המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לוויין, הודיעה שהטילה על HOT עיצום בסך 100,800 שקל, "בשל חריגות משמעותיות בזמני המענה במוקדי שירות הלקוחות במהלך השנה". 

 

רק לאחרונה הגיבה החברה ל-ynet בתגובה לטענה זו: "חברת HOT מקיימת למעלה משני מיליון מפגשים עם לקוחותיה בחודש ומחויבת לרמת שירות גבוהה ביותר", אך התלונות על החברה המשיכו לזרום.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים