שתף קטע נבחר

עבריין מין זכה בלוטו - הקורבנות תובעים אותו

תושב פלורידה שזכה בשלושה מיליון דולר בכרטיס גירוד נאלץ כעת להתמודד עם עברו, לאחר שהקורבנות שלמדו על מזלו הטוב מהתקשורת החליטו לדרוש פיצויים

זכייה במיליונים בלוטו יכולה לפתוח הזדמנויות רבות, אבל היא לא יכולה לעזור לאדם להימלט מעברו. עבריין מין מורשע ממאונט דורה שבפלורידה גילה לפני כחודש שזכה בשלושה מיליון דולר בעקבות רכישת כרטיס גירוד, אולם כשקורבנותיו שמעו על כך מכלי התקשורת הם לא חלקו בשמחתו. במקום זאת, הם תובעים את התוקף שהתעשר בפתאומיות בדרישה לקבל פיצוי כספי.

 

עוד בחדשות בעולם :

היעלמות מטוס "אייר אסיה": מה קרה שם?

תמה המלחמה הארוכה ביותר של ארה"ב

היסטוריה במישיגן: שופט עיוור ראשון בעליון

 

טימותי פול בן ה-43 הואשם בשנת 1999 בתקיפה מינית של ילד בן תשע. הוא הכחיש את המיוחס לו אבל הודה בנסיון לתקיפה מינית, ונידון ל-13 חודשי מאסר - שאותם כבר ריצה במעצר במהלך ההליכים המשפטיים נגדו. שחרורו לווה בתנאים מגבילים, לרבות הדרישה שיתייצב למפגשי הייעוץ, וכאשר הוא כשל בכך ב-2003 הוא נשלח לעונש מאסר בפועל של שלוש שנים.

פול והזכייה הגדולה. יחלוק את הסכום עם הקורבנות? ()
פול והזכייה הגדולה. יחלוק את הסכום עם הקורבנות?

עם שחרורו ב-2006 מצא פול עבודה בתור נהג מונית בחברה שבבעלות אמו, והמשיך בחייו - עד שבאחרונה אלו השתנו כליל. לפני כחודש הוא קנה כרטיס גירוד ב-20 דולרים, וגילה להפתעתו כי המזל האיר לו פנים. בעקבות הזכייה פורסמו שמו ותמונתו, כנהוג לגבי כל הזוכים, באתר של חברת הלוטו המקומית. הפרטים המזהים הוסרו זמן קצר לאחר מכן מהאתר ובחברה הסבירו כי "בחרנו שלא למשוך תשומת לב נוספת לזוכה", אבל זה כבר היה מאוחר מדי.

 

כלי התקשורת פרסמו גם הם את זהות הזוכה - ולא השמיטו פרטים לגבי עברו

הפלילי. הקורבן של פול, כיום בן 24, גילה גם הוא על מזלו הטוב של פול - ובתגובה החליט להגיש נגדו תביעה יחד עם אחיו, שהיה בן חמש בזמן התקיפה. השניים גם ביקשו מבית המשפט להנפיק צו שימנע מפול לבזבז את ההון החדש שצבר עד שהמשפט יוכרע.  

 

פול עצמו התראיין לאחר הזכייה לתחנת טלוויזיה מקומית באורלנדו והמשיך להכחיש את העבירות שבהן הורשע. "יכול להיות שיש אנשים שקשה להם להאמין בכך, אבל לפעמים אנשים מואשמים שלא בצדק במעשים שלא ביצעו", התעקש פול.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פול והצ'ק שהוענק לו לפני כחודש
מומלצים