שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טיסות אימים מאירופה: "נוסעים בכו והתפללו"
  מזג האוויר הקשה בשמי אירופה גרם לשתי טיסות שעשו דרכן לישראל - של סוויס מציריך ואל על מבריסל - להיות קשות במיוחד עבור הנוסעים. "המטוס נפל, זז מצד לצד, הדיילות אמרו שזה לא קרה להן באופן כל כך קיצוני"

  טיסת חברת סוויס שהמריאה שלשום (ג') בלילה מציריך לישראל נכנסה למערבולות וכיסי אוויר שגרמו לרעידות חזקות במיוחד ונפילת מגשי אוכל בתא הנוסעים במטוס, עקב תנאי מזג האוויר. הנוסעים ההמומים תיארו טיסה טראומטית במיוחד: "אנשים התחילו לבכות ולהתפלל".

   

  צפו ברגעי האימה    (צילום: ניסן שטראוכלר)

  צפו ברגעי האימה    (צילום: ניסן שטראוכלר)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  פרט לטיסה הקשה של חברת סוויס, גם טיסת אל על מבריסל נחתה אתמול בישראל, לאחר שנוסעיה חוו חוויה בלתי נשכחת במהלך הטיסה עקב תנאי מזג האוויר הקשים מעל שמי אירופה. טיסת סוויס שהייתה אמורה להמריא מציריך בשעה 22:45 יצאה באיחור של שעה לאחר שצוות הקרקע נאלץ לנקות את כנפי המטוס מהצטברות קרח.

  הכאוס על רצפת המטוס (צילום: ניסן שטראוכלר) (צילום: ניסן שטראוכלר)
  הכאוס על רצפת המטוס(צילום: ניסן שטראוכלר)

  "מי שטס אתמול בלילה מציריך לתל אביב לא ישכח בחיים את מה שהיה בטיסה הזאת", סיפר הנוסע ניסן שטראוכלר.

  "אחרי שעה של טיסה התחילו רעידות בהדרגה עד שזה התגבר וגרם למטוס לרעוד בחוזקה מצד לצד. המטוס התחיל לאבד גובה, מגשי האוכל עפו באוויר, וגם הנוסעים נזרקו למעלה ולמטה, מן הסתם ללא יכולת להשפיע על מה שקורה".

   

  שטראוכלר העיד כי באותם רגעים שרר כאוס מוחלט במטוס, ולדבריו "אנשים התחילו לבכות כמו תינוקות וגם להתפלל בכל מיני שפות". לאחר שהרעידות נחלשו, הסביר הקברניט לנוסעים שאלו "איתני הטבע" וניסה להרגיעם, ואלם הרעידות חזרו: "שוב המטוס זז מצד לצד, ואתה שואל את עצמך, כמה המטוס כבר יכול להחזיק, הסטטיסטיקה איתנו, הייתה כבר התרסקות רצינית לאחרונה".

   

  אחת הדיילות, כך העידו הנוסעים, סיפרה להם כי היא עובדת כבר 25 שנים וכי זו הפעם הראשונה שחוותה כיסי אוויר בצורה כל כך קיצונית. "אני רועדת ומרגישה ממש רע", סיפרה לנוסעים שהתענינו בשלומה.

   

  לקראת הנחיתה החלו אנשי הצוות לאסוף את שאריות האוכל ולהרגיע את הנוסעים ההמומים. כשירדו מהמטוס נפרד הקברניט מהנוסעים לשלום, והתנצל על שלא יכול היה להבטיח להם טיסה רגועה יותר.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "טיסות אימים מאירופה: "נוסעים בכו והתפללו""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים