שתף קטע נבחר

נייעס: לירן חולצה אפורה? שלמה טלית לבנה!

צפו ב"נייעס", וקבלו "בוק" של החרדי הפוטוגני בשלל לוקיישנים מדממים. וגם: מה משותף לאישה-של הבת-של והכלה-של? כולן ברשימת המומלצות לכנסת של הפמיניסטיות החרדיות, ח"כ איילת שקד מתארת ברדיו חרדי: "אני בבית, מתלבשת"; ותשכחו מפאר טסי – קבלו את פאר ש"סי

 

 

"לירן חולצה אפורה" יכול רק לחלום על תהילת עולם שכזו: בחודשים האחרונים קם לו "מתחרה" חרדי, שלמה ויזמן שמו, שבדיוק כמו המקור מפציע גם הוא מול עדשות המצלמות בכל הזדמנות, אך בלבוש קצת שונה - עטוף בטלית ובתפילין.

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

השבוע הצליח שלמה לגנוב ללירן את ההצגה, ולהשלים את המהפך כאשר כבש את הכותרת הראשית של ה"ניו-יורק טיימס", על לוויית נרצחי הפיגוע בפריז. רוצים לצפות בויזמן מגיע לפסגת הקריירה? צפו ב"נייעס". הבונוס: Book של החרדי הפוטוגני בלוקיישנים נבחרים - זירות פיגועים בירושלים.

 

ועוד במהדורת וארא (פרשת השבוע, השנייה בחומש שמות): הפמיניסטיות החרדיות

מפרסמות את רשימת המומלצות שלהן לכהונה נשית בכנסת. בצמרת נבחרת המקושרות הדמיונית: הבת-של, הכלה-של, המחותנת-של (שהיא גם החותנת-של), האישה-של - ועוד אחת שהיא הכלה-של. כולן, כמובן, ראויות בזכות עצמן. את תמונות הפנים שלהן לא תמצאו בשום מקום. גם לפמיניזם יש גבול.

 

וגם: המחלוקת בש"ס מצליחה להוציא מהסטיריקנים במגזר את הטוב ביותר, והפעם - סטיקר משעשע על "האסירייה הראשונה" של המפלגה; ח"כ איילת שקד מתארת ברדיו חרדי: "אני בבית, מתלבשת"; ותשכחו מפאר טסי – קבלו את פאר ש"סי.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הגיע לניו-יורק טיימס. שלמה-טלית-לבנה
מומלצים