שתף קטע נבחר

כתב אישום נגד אביו של אייל גולן: "התייחס לנערות כמו אל חפץ"

הבאת אדם למעשה זנות בנסיבות מחמירות, ניצול קטינים לזנות וקבלת שירות זנות של קטינות - אלו העבירות המיוחסות לאביו של הזמר. הסדר טיעון יאפשר לו לרצות שנתיים מאסר ותשלום פיצויים למתלוננות

הפרקליטות הגישה היום (ב') כתב אישום נגד דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, בגין עבירות של הבאת אדם למעשה זנות בנסיבות מחמירות, ניצול קטינים לזנות וקבלת שירות זנות של קטינות. "הנאשם התייחס לנערות באופן מבזה ומשפיל, כאילו היו חפץ לסיפוקו ולשירותו, לרבות מאווייו המיניים, כמו גם של מכריו", נכתב בכתב האישום. במסגרת הסדר טיעון סוכם בין הצדדים כי ביטון ירצה שנתיים מאסר וישלם 50 אלף שקל פיצוי לכל אחת משלוש המתלוננות.

 

מכתב האישום עולה כי ביטון נהג באופן שיטתי להיפגש עם מעריצות של בנו, נערות וצעירות בנות 20-15, בהופעות ובתוכניות שבהן השתתף גולן, בין היתר בתוכניות הטלוויזיה "אייל גולן קורא לך" ו"הכוכב הבא".

 

ביטון בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
ביטון בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)
 

הוא מואשם כי נהג להציג את עצמו כאביו של גולן והבטיח להן הבטחות תוך שימוש בתחבולות, הכול תוך כדי ניצול רצונן של הנערות להימצא בקרבתו של גולן הבן ולחסות תחת הילת עולם הזוהר.

 

השיטה של גולן הייתה ליצור קשר עם הנערות, להזמין אותן להופעות, לאירועים ואף למפגשים פרטיים, כל זאת כדי שבעתיד יוקירו לו תודה וישיבו לו טובה כשיידרשו לכך. כתב האישום מפרט מועדים שונים שבהם הזמין את הנערות למפגשים שבהם סיפקו לו ולמכריו שירותי מין.

 

ביטון התוודע גם לנסיבות חייהן ולמצבן האישי והמשפחתי המורכב של הנערות שחלקן היו במצוקה כלכלית וחברתית. באחד המקרים הורה לנערה לבצע מין אוראלי במכר שלו והבטיח לו כי תעשה לו מה שהוא רוצה. אך הנערה שהצטרפה אליו סירבה לעשות זאת, ואולם הוא התעלם מרצונה ואילץ אותה לספק את צרכיו של חברו. כל אותה עת המתין לה ביטון במכוניתו בקרבת מקום.

 

במקרה אחר העניק לנערה טבעת דמויית יהלומים והביא אותה עמו לחברו כדי שתקיים עמו יחסי מין. במקרה נוסף צירף אליו את אחת הנערות להופעה בקיסריה. עוד לפני שהחלה ההופעה סיפקה לו הנערה שירותי מין מלאים כיוון שתבע זאת ממנה.

 

ביטון מואשם גם בשיבוש מהלכי משפט כיוון שביקש משכנו שמתמצא במיחשוב ובמכשירים סלולריים לסייע לו למחוק את החומרים ממחשבו האישי וממכשיר הטלפון הנייד שלו, שהצביעו על קשריו עם הנערות. כתב האישום הוגש על ידי עורכת הדין דליה אברמוס ולבנת מלמד מפרקליטות מחוז תל אביב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
דני ביטון
צילום: מוטי קמחי
מומלצים