שתף קטע נבחר

אפריל התחיל: הורוסקופ חודשי

האביב כבר כאן ומביא עמו רוחות של שינוי. ליקוח ירח מלא, ממש אחרי ליל הסדר, מסמל התחלות חדשות אך הירח האדום שהוא מייצר מעיד על יחסי אהבה-שנאה ומזהיר מפני סכנה לחיי אדם. מומלץ להיות זהירים ולהפעיל שיקול דעת לפני שמגיבים באימפולסיביות. אז איך ייראה החודש שלכם?

החודש, ליקוי ירח מלא, בציר טלה מאזניים, בבוקר שבת ה-4.4, ממשיך את ליקוי החמה שהיה ב-20.3 ומייצג סיומים והתחלות חדשות. ירח אדום, עם צמידות מדויקת לנפטון בבית 12 וראש הדרקון במזל מאזניים, מצביע על יחסי של אהבה-שנאה. האש המוגברת בשילוב יופיטר שיוצא מנסיגתו, מעוררת סכנה לחיי אדם. מומלץ להיות זהירים ולהפעיל שיקול דעת לפני שמתפרצים או מגיבים באימפולסיביות.

 

 

במצבים כאלה כשהאש מוגברת, כל גולם קם על יוצרו ורוצה לדרוש את שלו ללא פחד. חשוב שנבדוק עם עצמינו על מה אנחנו נלחמים והאם המאבק משתלם

 

מזל טלה

אחרי חודשיים של תחושת עמידה במקום, מגיע אפריל לפתוח לבבות ולשמח את הבריות ואתם הראשונים בתור, כי זה החג שלכם.

 

ניתן לזהות לא מעט מעברי עבודה וקריירה בהורוסקופ שלכם החודש. זה לא מוסיף ליציבות אך תורם לניסיון החיים שאתם צוברים. מעברה של האלה האסטרואידית פאלאס-אַתֵנַה לבית הקריירה שלכם ב-8 והמעבר שלה לנסיגה ב-19 הופכים את השבועות המרכזיים של אפריל לנסיעת מבחן לצדדים נסתרים אופייכם, שימו לב מה עובד ומה פחות.

 

ערב חג: ליל הסדר ב-3 לחודש, מקדים ביום את ליקוי הירח ביום שבת ה-4. הליקוי שנופל לכם בבית הזוגיות והיחסים ממשיך מערבולות מארוחת החג ודורש מכם שלווה פנימית ופוקוס עילאי. זוגיות היא א'-ב' עבור המזל שלכם, אז מתפקידכם לתקן או להציע אלטרנטיבות, אם משהו לא עובד במתכונת הנוכחית.

 

הפן האישי: במחצית הראשונה של החודש אתם נמצאים במידה רבה במרכז. לרובכם ימי הולדת בתקופה זו של השנה מה שאומר שאתם מעבירים את הזמן עם משפחה וחברים.

 

יופיטר חוזר מנסיגה ביום רביעי ה-8 ואתם מתאהבים - באדם, ברעיון, בהזדמנות להרוויח אולי. סוף השבוע של ה-11 לחודש הוא זמן מצוין למפגש עם חברים. במחצית השנייה של החודש, החל מיום רביעי ה-15, אתם שמחים לחזור לעבודה באופן מלא ולהרגיש שימושיים.

 

מגמת עלייה: מולד הירח של יום שבת ה-18, במזל שלכם, הוא התחלה חדשה מבורכת בהקשרים של כישרונות אישיים וכספים. הסכנה היחידה היא לקחת על עצמכם יותר מדי, אבל מצד שני, אם לא תצללו פנימה לא תגיעו לאוצר. נראה שאין ברירה אלא להתמודד עם הכאוס שבשער כדי להגיע לשקט שבהיכל הפנימי. כניסת השמש לבית העבודה, הרווח האישי והניסיון המעשי שלכם, ב-20 בחודש, מייעדת את השבועיים האחרונים של אפריל ללימוד אישי אינטנסיבי ומרתק.

 

שעות נוספות במשרד: 12-13 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 17-18 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 24-25 בחודש.


מזל שור

הפלנטה האישית ונוס מככבת במעברים החודש ועבורכם אנו מבטיחים עונג צרוף, פינוקים ואהבה בשחקים.

 

המחצית הראשונה של החודש: ונוס במזלכם והתחושה הטובה מתחילה מהעיסוקים הפיזיים. אתם עושים דברים שאתם אוהבים, אתם בכושר ואתם מתכוונים להמשיך עם זה כמה שרק אפשר.

 

המחצית השנייה של החודש: ונוס עוברת למזל תאומים ולבית הכספים והביטחון העצמי שלכם. אם לפני כן פעלתם על אנרגיה טהורה, הרי שאתם עוברים לעבוד על משמעת עצמית ועקרונות.

 

שבוע שלישי של שבתאי בנסיגה, באזור השינויים באופי ומערכות היחסים הטרנספורמטיביות, מציב אתכם בעמדה רגישה בתחום הרומנטי או המשפחתי. גם שאתם בטוחים בדרככם ושופעים ביטחון עצמי חלק מיקיריכם אינם מרוצים מהמצב ודורשים שתעשו שינויים. זו מלחמת התשה בעלת הישגים מדודים, אבל בטח תתעודדו לשמוע שהחלק הכי קשה בקרוב יהיה מאחוריכם.

 

ערב חג: יום שישי ה-3 הוא הזמן בו אלת התבואה קֶרֵס עוברת לרום המפה שלכם. משימה חשובה שנוגעת בתחום האוכל מונחת בידיכם: להכין את ארוחת החג? לשמור על הדיאטה? או משהו דומה. ליקוי ירח ביום שלמחרת, בבית התזונה והבריאות, מציג תמונה של הרגשה טובה וקורנת או של ביאוס ומפלה קולינרית. מי תנצח?

 

השבוע של ה-5 לחודש מתאפיין במחסור במעברים משפיעים, מה שמתרגם לימי חופש של בטלה מבורכת. יופיטר חוזר מנסיגה ביום רביעי ה-8 בבית המשפחה ומזמין אתכם לארח חברים או לחגוג בצורה אחרת.

 

כניסת מרקורי למזל שלכם ביום רביעי ה-15 ומעבר פלוטו לנסיגה ביום שלמחרת, בבית הארצות הרחוקות, מכינים עבורכם מכתב, מֵייל או ידיעה חשובה. חשבו על הקרובים בחו"ל או על הזדמנות אירוח אצל חברים בארה"ב. נסו לחשוב מחוץ לקופסא וצרכיכם יענו.

 

עבודה וקריירה: השבועיים האחרונים של החודש מאופיינים במידה לא מבוטלת של חוסר וודאות. מולד ירח, בבית עולמכם הפנימי (המתקשר לאשליות ותקוות) ביום שבת ה-18, מושך אתכם בזנב בשארית חודש אפריל. הזדמנויות שונות מציגות עצמן בשבוע של ה-19 אך טרם ניתן להבין מי מהן מופע שווא ומי הזדמנות אמיתית. במילים אחרות, חכו למאי כדי להרגיש ביטחון וודאות בעבודה וקריירה.

 

ימים טובים לזוגיות: 6-7 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 13-14 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 19-20 בחודש.


מזל תאומים

אתם מרגישים שסיימתם מחזור של עשייה או דחפתם את עצמכם עד קצה היכולת. נצלו את אפריל כדי לנוח ולאזור כוחות. ההשפעה באה לידי ביטוי במיקום הכוכב האישי, מרקורי, במזל שלפני המזל שלכם (שור) בבית השינה, העייפות, הבלבול והשקיעה. איך השמש תוכל שוב לזרוח אם לא תשקע?

 

שבתאי תופס מהירות בנסיגה החדשה שלו החודש. כל זה מתרחש בבית הזוגיות והשותפויות העסקיות אז אתם חווים כאבי גדילה במערכות יחסים חדשות או התלבטויות במערכות יחסים ישנות. שותפויות עסקיות יכולות לעלות על שרטון, אבל מומלץ להסתכל על זה כסלע גדול שיש לעקפו.

 

פסח: בא בטוב כתרופה לשעמום ומפלט יצירתי לרעיונות סוררים. את ארוחת החג אתם מעבירים תוך המתנה לדבר הבא. אתם פוגשים אנשים, אז דאגו לקדם את אג'נדה והמסר שלכם. בשבת ה-4 לחודש ליקוי לבנה בבית היצירתיות שלכם, ההבעה העצמית, הכישרונות והאגו. אתם לא מרוצים מהתפוקה שלכם לאחרונה ומרגישים ש'איבדתם את זה'. לפני שאתם מגיעים למסקנות, בדקו שזה לא הפרפקציוניזם שחושב במקומכם. כדאי לחשוף את הרגשות בפני אנשים קרובים ולקבל חוות דעת שנייה.

 

יופיטר חוזר מנסיגה ביום רביעי ה-8, מעבר בעל השפעה על הרצון שלכם לחזור ולהתעמק בתחום לימוד, בספר או בקורס ששמתם בצד. אולי בגלל תחושת הסיום שיש באוויר, אתם מוכנים להקדיש זמן ומשאבים כדי לקבל עוד נקודת מבט.

 

אהבה וזוגיות: סימן חיובי במעבר כוכבית ונוס של האהבה למזל שלכם ביום שבת ה-11. הימים שקודמים לאותו סופ"ש הם ימים של הרמוניה זוגית, פלירטוטים ומשחקים. השבוע של ה-12 הוא לא 'טיול בפארק' עבורכם. הכוכב האישי במעבר לבית עולמכם הפנימי, ביום רביעי ה-15, מוצא שאתם ממשיכים לעשות דברים מתוך הרגל ואובדי עצות לגבי דרכים לשנות.

 

פלוטו פונה לנסיגה ביום חמישי ה-16, בבית האתגרים הפיננסים, ואתם נאלצים לחפור עמוק אל תוך החסכונות האישיים. אפילו משהו כמו עסקה לא ברורה באשראי או טעות של מס הכנסה יכולים לקחת הרבה מאוד זמן.

 

סוף חודש: בסימן מולד הירח במזל טלה ובבית החברים והשאיפות ביום שבת ה-18 לחודש. בשבוע של ה-19 אתם עדיין מחברים את הקצוות, אך עד חזרת הכוכב האישי, מרקורי, למזל תאומים ב-30 אתם מצליחים לעלות על הגל.

 

ימים טובים לזוגיות: 8-9 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 15-16 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 21-22 בחודש.


מזל סרטן

לא יהיה מופרך לומר שהמשימה שלכם החודש היא ליהנות מהחיים ולהרגיש גאווה על כל הדברים שהשגתם ועל הדברים שאתם עמלים להשיג. כוכבי הלכת מקשטים את החלקים העליונים במפה שלכם וגם לכם מגיע להתהדר בבגדי מלכות לשבוע-שבועיים.

 

שבתאי עבר לנסיגה לפני שבועיים בבית אורח החיים, האימונים והבריאות שלכם. גם אם אתם לא מתאמנים לאולימפיאדה נראה שלקחתם על עצמכם משימה לא פשוטה בתחילת השנה. עם מעבר הכוכב לנסיגה, מגיע הזמן לתלות את המגבת ולתת לעצמכם קצת לחיות. אל תדאגו, היעדים שלכם לא הולכים לשום מקום, זה הכל תלוי ברצון בסופו של דבר.

 

ערב חג: נופל על יום שישי ה-3, שזה יום לפני הירח המלא וליקוי הלבנה בבית המשפחה שלכם. אז קודם כל, ארוחת החג יוצאת פגז השנה, תרתי משמע. אף אחד לא מבטיח שבני משפחה ילבשו תלית שכולה תכלת ואתם יכולים להיערך להצקות הרגילות, שכוללות חטטנות ופשפוש בענייניכם.

 

חופש פסח: השבוע של ה-5 הוא זמן מצוין להשלים פערים עם חברים (או סדרות, למתבודדים מביניכם). ימים ממליצים לתפוס הופעה, משחק, הצגה או בילוי עם הילדים. חזרת יופיטר מנסיגה, ביום רביעי ה-10 בבית הכספים, מפתיעה עם הזדמנות קריירה כלשהי. סוג של "משרת החלומות" רק עם אותיות קטנות. לחלופין, אולי תקבלו או תזכו בכסף.

 

אהבה וזוגיות: תנועות בברומטר הרומנטי שלכם החודש גורמת לקשר שלכם להרגיש כמו מאבק משפטי. גם אם זה נעשה בהומור, מהלכים של הצבת תנאים או סדרי עדיפויות באהבה יכולים להיות מסוכנים. מצד אחד, אתם עושים צעד אמיץ אם אתם מרגישים שאתם החוליה החלשה בקשר, מצד שני אתם יכולים להחמיר תסמינים מוכרים אל מעבר לנקודת ההחלמה, אז שימו לב.

 

מעבר פלוטו לנסיגה בבית היחסים שלכם ב-16 מהווה נקודת הכרעה והזמן שלכם לעשות חושבין. אך בבקשה בלי החלטות פזיזות סמוך לזמן זה, סרטנים.

 

עניינים נרגעים בשבוע של ה-19 וזה גם שבוע טוב להשקיע אקסטרה בפרויקטים שלכם. פעילויות קבוצתיות ומפגשים בתחומי עניין שונים גוזלים מזמנכם.

 

עדיף להישאר בבית: 3-4 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 11-12 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 23-24 בחודש.


מזל אריה

סוף סוף זה קורה, אתם מגיעים אל נקודת השיא ודברים חוזרים אליכם. האחים מככבים בערב החג ואתם מנצלים את פסח לחשוב על החיים קצת מעבר. במחצית השנייה של אפריל אתם משקיעים בתחביבים, תחומי עניין ובאנשים שחולקים איתכם את ההרגשה.

 

להזכירכם, שבתאי עבר לנסיגה לפני שבועיים. שבתאי בבית היצירתיות, האגו והילדים מקשה להוציא תוכניות לפועל ואילו הילדים, שנמצאים כל הזמן בבית, עושים לכם חיים קשים. החדשות הטובות הן שיופיטר מסיים נסיגה.

 

חג האביב מתחיל עם ליקוי לבנה, בשבת ה-4, לאחר ערב החג. ליקוי הלבנה בבית התקשורת, הדיבורים והסביבה הקרובה, מכין לכם חווית סדר פסח עממית, כמיטב המסורת. אל תצפו למשהו יותר מדי מסודר, יפה או נכון – פשוט זרמו עם ההתרחשויות.

 

יופיטר מסיים נסיגה במזל שלכם, ביום רביעי ה-8. אתם מרגישים את האביב ונמצאים במצב רוח טוב. בין היתר, יש לזה קשר לחג, לחופש או לנסיעה לחו"ל. השפעה זו יכולה להתבטא גם בכמה קילוגרמים נוספים, אז שימו לב.

 

עבודה וקריירה: בניגוד למחצית הראשונה של החודש, בה אתם מוצאים דרכים ליהנות ממזג האוויר, במחצית השנייה אתם רותמים את כוחותיכם לעבודה ולקריירה. יום רביעי ה-15 הוא תאריך עגול ויפה לראיונות עבודה, לראות לקוחות, לסגור עסקאות ועוד. מרקורי "החשב" עובר לרום המפה שלכם ואתם עושים חושבין על אופן ההתקדמות מנקודה זו. יום לאחר מכן, ב-16, פלוטו עובר לנסיגה בבית יחסי עובד מעביד ואתם צריכים לדאוג שלא לעלות על מוקש עם האחראים. תצטרכו להיות פוליטיקלי קורקט ועם לא מעט מחשבה תחילה, אך זה בהחלט בגבולות האפשרי. אם אתם מגייסים עובדים, מוטב לחכות עם זה כמה ימים.

 

סוף חודש: האירוע הבולט של סוף אפריל הוא מולד הירח ביום שבת ה-18. מולד הירח בבית התובנות, החיפוש וההוראה מכין אתכם מנטאלית לתפקידי הדרכה, מנהיגות והובלה, אליהם אתם מגיעים ממש בקרוב. בשבוע של ה-26 אם אתם מרגישים תקועים בעבודה. חפשו את הפתרונות מחוץ למשרד, אבל יחד עם הקולגות.

 

ימים טובים לזוגיות: 13-14 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 19-20 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 26-27 בחודש.


מזל בתולה

מתוך חמשת השבועות של החודש, השבוע השני והרביעי של אפריל הם שבועות של מתח גבוה. היתר, הם שבועות של "לאט ובטוח", לעומת זאת.

 

שבתאי נמצא כבר שבועיים בנסיגה בנאדיר המפה שלכם (בחלק הנמוך) וזה מניע את גלגלי השיניים בכל הנוגע למעברי דירה, קניית רכוש ומחאה על יוקר המחייה. אתם מעוניינים בשינוי כדי לפתוח דף חדש ולחיות חיים ערכיים יותר ותואמי אידיאלים אישיים.

 

כספים ופיננסים: ארוחת החג ביום שישי ה-3 מגיעה יום לפני ליקוי הירח בבית הכספים שלכם, אך זה לא בהכרח אומר שאתם לוקים בחזית הפיננסית, אולי אפילו להפך, שאתם חוזרים לעמוד על הרגליים.

את התמונה המלאה ניתן לראות כשאנו נותנים מבט בשמש, הנמצאת בבית החובות והחיובים שלכם. נראה שאתם בדרך להתגבר על גירעון או על מינוס, המשיכו לעבוד קשה והישארו מפוקסים.

 

פסח: השבוע של ה-5 לחודש הוא זמן נסיעות, פגישות מעניינות והצבת רף גבוה יותר לעצמכם. חזרת יופיטר מנסיגה בבית עולמכם הפנימי, ברביעי ה-8, הוא זמן אישי. נצלו את המחצית השנייה של אותו שבוע להתנגשות חזיתית עם הנושאים או האנשים שעושים לכם את זה.

ועוד דבר, בתולות, אל תפחדו להתעמק ולחפור.

 

אהבה וזוגיות: בשבוע של ה-12 הירח עובר בבתי 'האחר' במפה שלכם וגם מפרגנים לכם במעברים. נצלו את מזג האוויר הטוב בערבים וטפחו את האהבה העצמית ואת האהבה לאחרים. פלוטו עוצר בדרכו לנסיגה, ביום חמישי ה-16, ואתם יכולים להתחיל בהכנות ל'סוף שבוע של זוגיות, כבר מעכשיו.

 

סוף החודש: ים, חו"ל, אוהלים, פסטיבלים, קפיצה לאילת - נצלו את הזמן של סוף החודש להירגע או להעלות את הדופק, אם שעמום הוא הסימפטום שלכם. מולד ירח בין בית האתגרים לבית השאפתנות, ביום שבת ה-18, מכניס גורם של לקיחת סיכונים להתנהלות שלכם. גם בעבודה, אל תפחדו לחלום גדול ולעקם קצת את האמת, אם זו הדרך היחידה להגיע למקומות. השבוע של ה-19 הוא תקופת המבחן שלכם מבחינה זו.

 

ימים טובים לזוגיות: 15-16 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 21-22 בחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 28-29 בחודש.


מזל מאזניים

החודש פחות נוגע בעניינים אישיים ויותר בטיפוס בסולם קריירה. פחות זמן בבית ויותר בפגישות - אפריל הופך את שעון החול ומעלה שאלות מאיזו משימה להתחיל.

 

שבתאי נמצא בנסיגה כבר שבועיים, דבר שמשבש את מוליכי התקשורת בחייכם. עשו רשימה של כל האנשים אליהם אתם צריכים לחזור וקבעו סדר עדיפויות ברור. במחצית הראשונה של החודש מערכות יחסים עסקיות, רומנטיות וחברויות, מושכות אתכם ממקום למקום. מצאו את הנוסחה המתאימה כדי לא להתעייף מכל המעברים. במחצית השנייה של החודש אתם בטורבו. רעיונות שעלו במחצית הראשונה מקבלים צורה ותוכן, אנשים להם הבטחתם הבטחות מצפים שתעמדו במילתכם. התנהלות באחריות.

 

ערב פסח: החודש מתחיל בבּוּם אסטרולוגי עם ליקוי לבנה במזלכם. ירח מלא זה, ב-4, יכול להראות על מפח נפש או אכזבה במישור הבינאישי. אבל, לפני שאתם ממהרים להפנות אצבע, שאלו את עצמכם אם בחרתם להתעלם מסימנים מקדימים. מה כבר אפשר לעשות? חשבו בכיוונים של שיפור, שימור או גישור.

 

חברים וזוגיות: אם בני הזוג עולים לכם על העצבים, בשבוע של ה-5, או שאתם זקוקים למרחב אישי השתמשו בחברים ובני ברית כמשקולת נגד, להתייעץ ולשאוב השראה לפרויקטים אישיים. חזרת יופיטר מנסיגה, ביום רביעי ה-8, בבית החברים והקבוצות הופכת זמן זה למושלם למפגש עם חברות טובות או ערב בנים. שקלו לנדב את הבית שלכם למען המטרה.

 

קפיצה לחו"ל: אי אפשר שלא לדבר על קפיצה לחו"ל בזמן הזה של השנה. המשבצות הכי טובות שלכם לעניין הן סוף השבוע של ה-11 או רק אחרי ה-30 לחודש.

 

ללכלך את הידיים: מעבר כוכבים לבית השיתוף, האינטימיות, החששות והלחץ, החל מיום רביעי ה-15, מאלץ אתכם להתעסק עם צדדים פחות אסתטיים של החיים. כל אחד והקרמה שלו, אבל בגדול אתם לקראת מפגש נוסף עם חובות כספיים, קרובי משפחה לא נעימים, שחיתות, התנהלות לא מוסרית כדומה. בנוסף, פלוטו עובר לנסיגה ביום חמישי ה-16 בבית המשפחה. אל תפעלו לבד, תדאגו לערב גם את המשפחה מורחבת אם צריך.

 

מציאת פתרונות: מולד הירח בשבת ה-18 הוא התחלה של דברים טובים, המתחילים להתממש בשבוע של ה-19 לחודש. חשוב למצוא אנשים בהם תוכלו להיעזר, על מנת להגיע ליעדים שלכם. זו רק ההתחלה בגלגול המקצועי החדש שלכם, מאזניים, אז תנו לזה זמן.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 4-5 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 11-12 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 17-18 בחודש.

 


מזל עקרב

אתם לא מצליחים להתרומם במחצית הראשונה של אפריל, אבל עניינים מתחילים לשחק לטובתכם ככל שהזמן עובר. פסח מאפשר לכם זמן פנוי להסדיר עניינים. רכזו את המטלות שדחיתם למועד מאוחר יותר ותקתקו אותן.

 

התמונה הגדולה: שבתאי עבר לנסיגה לפני שבועיים בבית הכספים במפה שלכם ואתם מוצאים את עצמכם בתחילת החודש לחוצים בזמן. נצלו את ימי החג לסגור פינות בתחומים שונים על מנת שתוכלו לעוט על עבודה, ברגע שהחג ייגמר. מיקום הכוכב האישי שלכם, מארס, במזל היורד לאורך כל החודש, בבית הזוגיות נותן מקום של כבוד לאחרים החשובים בחייכם, בכל הנוגע לקבלת החלטות, עזרה הדדית ושיתוף פעולה. נסו לתפקד כצוות במקום כמתחרים. עקרבים רווקים ייהנו מהאנרגיה האביבית בצורה של רומן או התפתחויות מעניינות בתחום היחסים.

 

ערב חג: אתם מגיעים לשולחן החג די שפוכים, מחכים שיסיימו לקרוא בהגדה ומתמוטטים לישון קצת אחרי, אין לכם אפילו תיאבון. זה לא באמת מפתיע בהתחשב בעובדה שיש ליקוי לבנה בבית העייפות, השינה וחוסר הרצון, בשבת ה-4.

 

פסח: שבוע החופש הולך על סידורים, מנוחה ושמירה על הבריאות. אם לא התבטלתם ועשיתם את מה שצריך, תוכלו להרגיש את כוח הרצון חוזר לורידים ביום רביעי ה-8, כשיופיטר מסיים נסיגה ברום המפה ואתם שוב מוכנים לקחת על עצמכם את החיים, עם כל האתגרים והלחץ שלהם.

 

זוגיות: 'תקשורת פתוחה' הוא נושא שעולה בקשרים שלכם, עם כניסת מרקורי למזל היורד ב-15 ועם מעבר השליט שלכם פלוטו לנסיגה יום לאחר מכן. באופן כללי, פתיחות היא לא אחת המעלות של המזל שלכם, כך שתצטרכו לצאת מאזור הנוחות וליזום שיחה על נושא שמפריע. לכל הפחות, נצלו את המומנטום אם הצד השני יוזם את הדיבור.

 

עבודה וקריירה: העיסוק העיקרי בחייכם חוזר לתפוס מקום החל מהשבוע של ה-19 לחודש. מולד ירח בבית הפגישות וההכרעות בשבת ה-18 מאפשר קפיצת מדרגה, שתוסיף וודאות בנוגע לצעד הבא בחייכם.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 6-7 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 13-14 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 19-20 בחודש. 

 


מזל קשת

הלוואי שיכולנו להעמיד פנים ולהגיד שהכל "סבבה אגוזים" אבל, נושא האחריות אישית מודגש במפות שלכם החודש. שבתאי, שנמצא במזל שלכם מאז תחילת שנה, עבר לנסיגה לפני שבועיים. זה הזמן להודות בטעויות ולעשות את הדברים שפחות אהובים עליכם.

 

פסח: תופס אתכם במצב רוח מרומם מאוד, ליקוי לבנה בשבת ה-4, בבתי בילויים ומופעים, מעביר את המסר לא להישאר בבית. בנוסף, כדאי לבדוק אם מחפשים כישרונות כשלכם באיזה מקום קרוב.

 

בתחילת השבוע של ה-5 אל תבנו על יותר מלנוח, אבל, עם חזרת הכוכב האישי יופיטר מנסיגה ב-8 יצר הנדודים מתעורר ואתם מוצאים איך לנצל את שארית ימי החופש. הגם שמצבכם הכלכלי לא בהכרח מאפשר, אתם מספיק רוצים זאת כדי למצוא פתרונות יצירתיים.

 

אהבה וזוגיות: כוכבית האהבה ונוס עוברת למזל היורד שלכם בשבת ה-11. אפילו שאתם חוזרים לעבודה אתם לא מצליחים להוציא מהראש את האחד והיחיד או האחת והיחידה.

 

כספים ופיננסים: אפריל הוא החודש לשמור על הכסף שלכם ועדיף כמה שיותר קרוב. תנועות הלוך ושוב בבית הכספים שלכם בעיקר מראות שתצטרכו ללכת נגד הנטייה הטבעית ולאמץ גישה שמרנית כדי לשמור על מה ששלכם. מעבר פלוטו לנסיגה, ביום רביעי ה-16 בבית הכספים, ממגנט אל יום זה את ההזדמנויות הכי טובות במישור הפיננסי אך גם את הסיכונים. שפטו בתבונה והחליטו בהתאם למצב.

 

המחצית השנייה של החודש: 'עבודה, עבודה, עבודה' במחצית השנייה של אפריל. חשבון הבנק מראה סמני אזהרה החל מהשבוע של ה-19 והשמש שנכנסת לבית הסדר, הארגון וחיי היומיום, יומיים לאחר מכן, מבקשת שלא תתפטרו ממקום העבודה - עדיין. השפעת בני הזוג בבחירות ובהחלטות שלכם גוברת בתקופה זו, אולי לא תרצו להודות בכך בפניהם, אבל זה נוח ומתאים לכם עכשיו.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 8-9 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 15-16 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 21-22 בחודש.

שעות נוספות במשרד: 28-30 בחודש.

 


מזל גדי

יסוד המים (רגש), מופעל במפות שלכם החודש וסף הרגישות עולה בהתאמה. חדות התפיסה עולה גם, אך זה לא אומר שאתם לא יכולים ללחוץ על כפתור הכיבוי, אם לא מתאים לכם. תמיד תוכלו לומר שלא זכור לכם שחתמתם על עסקת החבילה המבולגנת הזאת.

 

הכוכב האישי שבתאי עבר לנסיגה לפני שבועיים, אבל רק עכשיו הוא תופס מהירות במהלך הנסיגה. כל זה משפיע על משהו עמוק ופנימי. תוכלו להתעלם, למצוא תירוצים או להצדיק אבל האמת היא שישנם דברים שאתם לא מרוצים מהם בחייכם. שבתאי חוזר, בבית עולמכם הפנימי, כדי שתוכלו לעשות חושבין, אבל טרם הגיע הזמן לפעול. עד הקיץ יבשיל משהו נוסף.

 

ערב חג: על פני השטח, עניינים מתנהלים כשורה בארוחת החג, יום שישי ה-3. יותר מזה, ירח מלא ועוצמתי בבית ההישגים והמוניטין, ביום למחרת, הופך אתכם ליקירי המשפחה. אבל כאמור, ערככם האמיתי נמדד רק בפני עצמכם, ואתם יודעים את זה.

 

השבוע של ה-5 עקר מבחינה אסטרולוגית ואתם מנצלים זאת כדי לא לעשות תוכניות ולהיות פנויים עבור משפחה וחברים. דבר שקורה באותו שבוע הוא חזרת יופיטר מנסיגה ביום רביעי ה-8. חזרת הכוכב בבית התלות, השינויים והעומק במפה שלכם, נותנת את הכוח להתמודד עם נושאים שמפריעים לכם, משקעים אישיים וסוגיות פסיכולוגיות.

 

משפחה: הדבר הראשון עבורכם החודש ולמרות תהליכים אישיים שאתם עוברים, זה ברור שאתם אבן הפינה בבית. בשבוע של ה-12 קיים גורם לא מבוטל של לחץ אבל אתם מסוגלים להתמודד עם זה, הכניסו גמישות וחוש הומור למשוואה.

 

פלוטו עובר לנסיגה ביום חמישי ה-16 במזל שלכם, מעבר ששולח מסר פשוט - אתם צריכים להתפרק קצת, אפילו אם זה רק לשפוך את הלב בפני חבר. נצלו את הסופ"ש של ה-17 להוציא עצבים על שק אגרוף, לרקוד בסלון או לבשל לשבוע שלם.

 

סוף חודש: חוסר האיזון ההורמונאלי כבר מאחוריכם ואתם מרגישים "כמו חדשים". בשבוע של ה-19 השמש עוברת לבית הבילויים, האגו וההבעה העצמית ואתם צריכים לקבל מהחיים לפחות כמה שאתם משקיעים, אם לא יותר. שבוע וחצי לפני סוף החודש ונוס בבית השגרה וחיי היומיום נותנת את הטון, אל תהססו לקחת דברים באיזי וליהנות מההנאות הקטנות של החיים.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 11-12 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 17-18 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 23-24 בחודש.

 


מזל דלי

במידה רבה אפריל הוא חודש של שגרה עבורכם. עם שישה כוכבי לכת בבתים נמוכים במפה אתם עושים את אותם הדברים ואפילו מצליחים ליהנות מזמנים של בהייה בחלון.

 

הכוכב האישי שבתאי עבר לנסיגה לפני שבועיים בבית השאיפות, תחומי העניין והקולגות. מעבר זה מראה שאתם נמצאים בשלב הפחות שאפתני בחייכם, מה שאפשר לכם להקדיש זמן איכות לתחביבים ולאנשים שלא היה לכם זמן אליהם עד כה.

 

ארוחת החג: את סדר פסח ביום שישי ה-3 מלווה כניסה של אלת התבואות קֶרֵס למזל שלכם. אלת החקלאות והאוכל, המקושרת גם לתֵמוֹת של חינוך והורות, הופכת את הסדר לזמן איחוד משפחות, סעודת פאר או שתייה מרובה. נראה שנושא המזון או המשקאות החריפים יכו גלים בבוקר שארי אז שמרו על פרופורציות כדי שתוכלו לשמר את ההרגשה הטובה גם למחרת.

 

חופש וחו"ל: ירח מלא, בחלקים אחרים של העולם, מדרבן אתכם לקנות כרטיס טיסה בשבת ה-4 לחודש.

 

חברים וזוגיות: בשבוע של ה-5 אתם נמצאים כל הזמן על הרגליים או בנסיעות. זה שבוע תוסס מבחינה חברתית ובדיוק הדבר לו הייתם זקוקים, בחודש של תהליכים איטיים והבנות המתבשלות על אש קטנה. יום רביעי ה-8 לחודש, יופיטר חוזר מנסיגה בבית הזוגיות שלכם, דבר המאפשר לשחרר במישור הרומנטי. אם יצאתם לא מזמן ממערכת יחסים שלא התאימה או טולטלתם בדרך אחרת בזוגיות, חזרת יופיטר היא בדיוק הדבר לו חיכיתם. אולי תפגשו מישהו כמו רעם ביום בהיר, אולי ייפול פגז רומנטי מהעבר או שתבינו שהאדם העיקרי לו אתם זקוקים הוא אתם עצמכם.

 

בשבוע של ה-12 לחודש תפקידכם לשמור על רמת הציפיות נמוכה ולא להראות שקיימים סדקים בשריון. גם אם מתחת לפני השטח אתם מודעים לחסרונות, או למגבלות בזמן ומקום, צריך לדעת מתי לשמור על הפה ומתי מגיע רגע האמת. אם חשבתם על מישהו ספציפי כשקראתם את זה, דעו שביום שישי ה-17 ניצוצות יוכלו לעוף באוויר.

 

עסקים וקריירה: מולד הירח של ה-18 לחודש, בבית המסחר וההזדמנויות העסקיות, הופך את השבוע של ה-19 לזמן של סגירת עסקאות וודאות בענייני קנייה ומכירה. הצעות עבודה הן יותר מסתם הצעות בזמן הזה ואפשרויות קידום הן יותר משמועות.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 13-14 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 19-20 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 26-27 בחודש.

 


מזל דגים

אתם עדיין מחפשים את נוסחת הקסם כדי להצליח בקריירה בלי להתפשר על החלומות שלכם. הכוכבים האיטיים נמצאים השנה בבתים ארציים במפה שלכם, מה שמעלה נושאים מעשיים בתחומי עבודה, גוף, בריאות וכספים. שבתאי, למשל, עבר לנסיגה לפני שבועיים וריצף את מסלול הקריירה שלכם ביותר שאלות מתשובות. אין ברירה אלא להתלבט, לפחות החודש.

 

ערב חג: של פסח נופל השנה על יום שישי ה-3, יום לפני ליקוי ירח בבית השותפויות הפיננסיות והאינטימיות אצלכם במפה. השאירו דיבורים על נושאים שנויים במחלוקת ותחומים רגישים אחרים לשבוע הבא, אם אתם רוצים שדברים יתנהלו בצורה חלקה בארוחה המשפחתית.

 

חופש פסח: השבוע של ה-5 תופס אתכם במצב רוח מרומם, אתם רוצים להתקדם באימונים הרוחניים, בספורט, בתחביבים או בהתמקצעות בתחומים חדשים. יופיטר חוזר מנסיגה בבית אורח החיים, הרצון להשתפר והבריאות הפיזית, ביום רביעי ה-8. אתם מנסים להתחזק בגוף ובנפש בתקופה זו, אל תחששו שאתם מבזבזים את הזמן לריק כי אתם עושים את הדבר הנכון, דגים.

 

איזון: מעברים כמו כניסת ונוס לנאדיר המפה או מעבר פלוטו לנסיגה בבית החברים, בשבוע של ה-12, שמים דגש על היותכם יצורים חברתיים. הקדישו זמן לאנשים החשובים בחייכם, שתפו והשתתפו שמא תחמיצו את התמונה הגדולה. זוגיות היא מרכיב בסיסי בכל זה, דבר עליו לא תרצו לוותר.

 

רוחניות: השבוע של ה-19 מחזיר אתכם לענייני דיומא וחיי היומיום. מולד ירח בבית הכספים, בשבת ה-18, מרחיק אתכם ממחשבות רוחניות ומעמת אתכם עם עסקים וכספים. שבוע לאחר מולד הירח, השמש עוברת לבית המסחר במפה שלכם וחוכמת הרחוב שלכם הופכת מוערכת יותר מחוכמת חיים.

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 15-16 בחודש.

עדיף להישאר בבית: 21-22 בחודש.

ימים טובים לזוגיות: 29-30 בחודש.

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
ירח אדום המעיד על יחסי אהבה-שנאה
צילום: shutterstock
צילום: ענבל מרמרי
שלי רום
צילום: ענבל מרמרי
מומלצים