שתף קטע נבחר

אקי אבני קנה דירת יוקרה בת"א. ומי עוד?

חברות הנדל"ן ממשיכות לדווח על עסקאות סלבס: קבוצת חג'ג' הודיעה כי אקי וניקול אבני ויעל גולדמן ואורי פפר רכשו דירות בפרויקט H אינפיניטי ליד כיכר המדינה. במסגרת חברותם בקבוצת רכישה לא קיבלו הנחת סלב. כמה שילמו?

חברות הנדל"ן ממשיכות לדווח על עסקאות מקרקעין לסלבס. קבוצת חג'ג' הודיעה היום (ב') כי השחקנים אקי אבני ורעייתו ניקול ובני הזוג יעל גולדמן ואורי פפר רכשו שתי דירות חדשות בפרויקט היוקרה "H אינפיניטי" שבונה הקבוצה בסמוך לכיכר המדינה בתל-אביב. הרכישה בוצעה במסגרת קבוצת רכישה, ולדברי החברה זו הסיבה שלא ניתנה להם הנחת סלב.

 

כתבות נוספות על עסקאות סלבס בערוץ הנדל"ן :

 

מדובר במגדל בגובה 47 קומות ו-200 דירות בצומת הרחובות אבן גבירול-ארלוזורוב. על פי ההודעה, אבני רכש דירת 4 חדרים בקומה ה-22 של הפרויקט תמורת 3.931 מיליון שקלים; ואילו בני הזוג פפר וגולדמן רכשו דירת 4 חדרים בקומה הרביעית, שם יתגוררו עם שתי בנותיהם, תמורת 3.340 מיליון שקלים.

 

הדירה שרכש אבני פונה לכיוון דרום-מזרח ושטחה 92 מ"ר, בנוסף למרפסת בשטח של 14 מ"ר. הדירה שרכשו פפר וגולדמן פונה לכיוון צפון-מזרח, ושטחה 95 מ"ר, בנוסף למרפסת שגם היא בשטח של 14 מ"ר.

 

לגבי הדירה של גולדמן ופפר, מדובר במחיר המשקף עלות של 35,157 שקלים למ"ר. לגבי הדירה של אבני, מדובר במחיר המשקף עלות של 42,728 שקלים למ"ר. ההבדל במחירים נעוץ בקומות ובכיווני האוויר. מהחברה נמסר כי ה-3 חתמו על החוזים בשבועיים האחרונים.

הדמיית הפרויקט בתל-אביב (הדמיה: View Point) (הדמיה: View Point)
הדמיית הפרויקט בתל-אביב(הדמיה: View Point)

הקבוצה יצאה בקמפיין שיווק עבור המגדל לפני כ-5 חודשים, והודיעה כי בתוך שבוע הצליחה למכור 90 דירות תמורת 250 מיליון שקל במסגרת המכירה המוקדמת. מחירי ההשקה (פריסייל) החלו ב-2.2 מיליון שקלים עבור דירות 3 חדרים, והחל מ-3 מיליון שקל עבור דירות 4 חדרים.

 

במגדל, הכולל בריכת שחייה, חדר כושר, מועדון דיירים וחניון תת-קרקעי עם 5 קומות, אף מוצעת למכירה אחת הדירות היקרות בישראל. מדובר בפנטהאוז בשטח של 700 מ"ר עם מרפסות בשטח כולל של 65 מ"ר, תקרות בגובה 7 מטר ובריכת שחייה פנימית, במחיר של 60 מיליון שקל.

 

הפרויקט תוכנן על אדריכל משה צור ויהיה בנוי משני חלקים: האחד יתחבר לבנייה המרקמית של אבן גבירול ויכלול כ-300 מ"ר של שטחי מסחר; והשני יהיה מגדל המגורים עצמו. הוא נבנה על שטח של 3,167 מ"ר, ובקבוצה טוענים כי הוא "יהיה הגבוה בתל-אביב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ענת מוסברג
אקי אבני
צילום: ענת מוסברג
צילום: רפי דלויה
יעל גולדמן ואורי פפר
צילום: רפי דלויה
מומלצים