שתף קטע נבחר

"נציג בתערוכת הענק את ישראל במיטבה"

יין במדבר, יער וירטואלי, קיר חקלאי אנכי וחיי הלילה בתל אביב: ישראל מתכוננת ל-Expo 2015 במילאנו. צפו בראיון עם דובר הביתן הישראלי ובתמונות האמת של המיצגים המרהיבים - רגע אחרי שהקמתם הושלמה

התערוכה הגדולה בעולם, "אקספו 2015", תיפתח מחר (ו') במילאנו שבאיטליה. בראיון ל-ynet מספר מנחם גנץ, דובר הביתן הישראלי, כי מטרת המציגים בביתן היא "לספר את סיפור ההצלחה הישראלי" לכל העולם.
 
"כשאתה מביט על הביתן הישראלי אתה רואה את השדה הזה נפרש אליך", הוא אומר ומוסיף: "אין עוד מדינה שמבטאת את הנושא של התערוכה - 'מזינים את העולם - אנרגיה לחיים' בצורה טובה יותר מזו שאנחנו מציגים".
דגל ישראל במילאנו (צילום: באדיבות הביתן הישראלי EXPO 2015) (צילום: באדיבות הביתן הישראלי EXPO 2015)
דגל ישראל במילאנו(צילום: באדיבות הביתן הישראלי EXPO 2015)
עוד בביתן הישראלי, חווית מולטימדיה שמביעה את הידע הישראלי בו נעשה שימוש בכל העולם. גנץ סיפר כי העבודות נשלמות עד השנייה האחרונה, ואפילו שלא כל המדינות מסיימות את ההכנות בזמן. "לשמחתנו היינו בזמן ולוחות הזמנים למחר כבר צפוף ומלא במשלחות שיפקדו את הביתן הישראלי, אבל גם במדינות אחרות יש הרבה מאוד לחץ, כולם מחכים לפתיחה החגיגית ואז נראה מי שווה יותר".
"שדות המחר" (צילום: באדיבות הביתן הישראלי EXPO 2015) (צילום: באדיבות הביתן הישראלי EXPO 2015)
"שדות המחר"(צילום: באדיבות הביתן הישראלי EXPO 2015)
 
תערוכת אקספו 2015 תימשך שישה חודשים מלאים ובהמשך, מבטיח דובר הביתן הישראלי, יובלטו יכולות וטכנולוגיות ישראליות נוספות כדוגמת יצירת יין במדבר, חיי הלילה של תל אביב ועוד מרצים, אמנים ומורן אטיאס שמלווה את האירוע כפרזנטורית בעברית ובאיטלקית. "ישראל במיטבה תבוא לידי ביטוי בששת החודשים האלה של התערוכה הענקית, וזו חגיגה בה אנו שמחים לשתף את מיליוני המבקרים שיגיעו".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות הביתן הישראלי EXPO 2015
הביתן הישראלי
צילום: באדיבות הביתן הישראלי EXPO 2015
מומלצים