שתף קטע נבחר

HOT מובייל במבצע לחיילים: 39 שקל "לכל החיים"

חברת הסלולר החלה להציע לחיילים בשירות סדיר חבילה "ללא הגבלה" הכוללת 8 ג'יגה נפח גלישה, שיחות ל-31 יעדים בחו"ל. מהן האותיות הקטנות?

חברת HOT (הוט) מובייל השיקה מבצע חדש לחיילי צה"ל בשירות חובה: מסלול סלולר בעלות קבועה של 39 שקל לחודש "לכל החיים", ברישום דרך האינטרנט בלבד, בדומה למבצע שהשיקה חברת 012 מובייל. כמו כן מציעה HOT mobile הנחות על סמארטפונים לחיילים. האם זה משתלם? הנה התנאים:

 

 

החבילה כוללת שיחות והודעות סמס (SMS) "ללא הגבלה" (למעשה יש הגבלה לעד 5,000 יחידות) וגלישה בנפח 8 ג'יגה. כמו כן, היא כוללת שיחות לחו"ל ללא הגבלה ל-31 יעדים (כולל ארה"ב, צרפת, בריטניה) בחיוג קידומת 017 וכן, במסגרת קידום המכירות של חברת האם HOT לספק האינטרנט הביתי שלה HOTnet, חיילים שיצטרפו יקבלו גם עד 100 מגה ספק אינטרנט ביתי מתנה. שימו לב שלא מדובר בתשתית אינטרנט.

 

המחיר החודשי שמציעה HOT מובייל נמוך יחסית לשוק, מאחר ששאר חברות הסלולר מציעות לחיילים מחיר חודשי של 59 שקל, כשאחרי שנה המחיר עולה ל-89 שקל בחודש. ב-HOT מובייל התשלום החודשי נשאר קבוע ללא שינוי אחרי שנה. גם הגלישה מרחבת: החבילות הקיימות בשוק כוללות 3 ג'יגה נפח גלישה, כשפלאפון מציעה 5 ג'יגה גלישה, זאת לעומת 8 ג'יגה של HOT מובייל.

 

האותיות הקטנות

מדובר בחבילה "ללא הגבלה" מוגבלת, כמו כל החבילות בשוק.

"שימוש חודשי של עד 5,000 יחידות מכל סוג (דקות, הודעות). "בחריגה משימוש זה, HOT מוביל תהא רשאית

להפסיק/להגביל את השירותים", כך נכתב באתר החברה, ובהסכם הכללי עם הלקוחות.

  

התוכנית הינה לחיילים בסדיר בלבד, שמחוייבים לשלוח הוכחה אחרת יירשמו וישלמו יותר.

"כדי ליהנות מתכנית חיילים נדרש לשלוח תעודת חוגר ומספר טלפון של המנוי, למייל soldiers@hot.net.il בתוך 30 יום, ממועד ההצטרפות לתכנית", נכתב. "ככל שלא תתקבל ב-HOT מובייל תעודת חוגר בתוך 30 ימים כאמור, יועבר המנוי לתכנית 69.9 שקל ללא הגבלה ושיחות לחו"ל. עם זאת, ייהנה המנוי מהטבת דמי שימוש חודשיים של 39.9 שקל למשך שנה. בתום שנה כאמור יעודכנו דמי השימוש לדמי השימוש כמפורט בתכנית 69.9 שקל ללא הגבלה ושיחות לחו"ל".

 

כמה עולה כרטיס סים?

"במקרה שלא נרכש מכשיר סלולרי מ-HOT mobile במסגרת תכנית זו, הכרטיס החכם (SIM) ניתן בהשאלה", נכתב. לכאורה נראה שהכוונה היא שכרטיס הסים ניתן בחינם אבל, כידוע, אין מתנות חינם. ככתוב: "מובהר בזאת, כי בתוך ועד 14 יום ממועד סיום התקשרותך עם HOT mobile מכל סיבה שהיא, יהא עליך להחזיר את הכרטיס החכם (SIM) לאחד ממרכזי השירות, שאם לא כן, תחויב בסך של 39.90 שקל בגינו".

 

יש דמי מעבר ללקוח קיים?

ללקוח קיים נאמר באתר כי מעבר לתוכנית חיילים לא תכלול דמי מעבר וכך גם נמסר לנו מהחברה, אך כשמגיעים לעמוד הרישום באתר החברה, נכתב כי יש דמי מעבר בסך 39 שקל. יתכן שמדובר בטעות.

 

לא הכל כלול - תשלומים לשיחות מיוחדות 

שימו לב ששיחות מסוימות עולות כסף מחוץ לחבילה (כמו בכל המסלולים "ללא הגבלה"). כך למשל שיחה למודיעין 144 תעלה 2.5 שקלים, טלפון למודיעין 1344 מודיעין אחוד של בזק יעלה 1.80 שקלים לשיחה ושיחות לרשות הפלסטינאית לדוגמא: ג'אוול, פל-טל, וואטניה, יעלו 1.05 שקלים לדקה.

 

שיחה ל-1900 תעלה חצי שקל לדקה ושיחה ל-1901 תעלה עד 50 שקל לשיחה. שיחת גוביינא בין מנויי HOT מובייל: 1.70 שקלים לדקה.

 

עד מתי אפשר להצטרף למבצע?

לפי החברה אין כרגע הגבלה. באותיות הקטנות נכתב: "HOT מובייל תהיה רשאית להפסיק או לקצר את התכנית בכל עת וללא מתן הודעה מוקדמת, ביחס למנויים שטרם הצטרפו לתכנית".

 

בכמה מוכרים בחברה סמארטפון לחיילים?

כאמור החברה גם הודיעה כי הוזילה סמארטפונים לחיילים.

 

LG 3G עולה כעת לחיילים ב-HOT מובייל 2,479 שקל, במקום ב-2,599 שקל לצרכנים אחרים שמעוניינים לקנות מכשיר ב-HOT מובייל.

סמסונג גלקסי S5 נמכר לחיילים ב-2,499 שקל, במקום ב-2,649 שקל למתעניינים אחרים.

וואווי אסקנד G6  נמכר לחיילים -899 ש לעומת 999 שקל למתעניינים אחרים.

אייפון 6 נמכר לחיילים ב-3,645 שקל במקום 3,849 שקל למתעניינים אחרים.

סמסונג S4 נמכר לחיילים ב-1,920 שקל במקום ב-2,099 שקל למתעניינים אחרים.

 

קחו בחשבון שאלה לא בהכרח המחירים הנמוכים ביותר בשוק ויש לערוך השוואת מחירים לעומת חנויות פרטיות, שלעיתים קרובות מוכרות במחירים נמוכים יותר ממחירי חברות הסלולר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים