שתף קטע נבחר

פסטיבל ה-SketchSHE החסידי

שלוש דוסיות - פקידה בבנק, גננת וארט-דיירקטורית - נכנסו לרכב, ויצאו עם קליפ שצולם במהירות הבזק, מחווה לזמר החסידי לדורותיו: מקרליבך - ועד להקות ה"פרחי", משוואקי - ועד "אוף שימחעס". מה היו האוסטרליות אומרות על זה?

 

אם בספר השיאים של גינס היו מנסים לבדוק מה פרק הזמן המהיר ביותר ליצור סרטון ויראלי - שלוש נשים מהיישוב בית חורון וצלם מוכשר אחד, היו כנראה קוטפים את המקום הראשון. בסוף השבוע האחרון הם יצרו סרטון "ליפסינק" משעשע ( זה הקישור ליוטיוב) – מחווה ל-SketchSHE האוסטרליות, וגם למוזיקה היהודית.

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו >>

 

המבצעות לא סיימו אתמול שירות לאומי, והן לא קורצות לז'אנר הבידור המקצועי. המשותף לכולן – מגורים ביישוב בית חורון שבו הן חברות בוועדת התרבות. שירה אליצור (28) נשואה ואם לילד, היא ארט דירקטורית במשרד הפרסום הדתי אשחר-ותקין. עינב לוי (38) נשואה ואם לארבעה, עובדת בבנק – ואילו הצלע השלישית בחבורה, אפרת פרץ (40), נשואה ואם לארבעה העובדת כגננת.

 

כל מה שקורה, חדש ומעניין - היכנסו לערוץ היהדות :

 

מי שצילם וערך את הסרט במהירות שיא הוא חגי אדוריאן (26) הלומד בשנה השלישית בבית הספר הדתי לקולנוע "מעלה". "לאחרונה עלה לאוויר סרטון אוסטרלי של 'ליפסינג' שהפך ללהיט עם יותר מ-25 מיליון צפיות", מספרת אליצור. "אמרתי שאם אני עובדת בתחום, זו הזדמנות טובה לעשות משהו למען המגזר, אבל מכיוון שאני עוסקת בפרינט, לא חשבתי שאפשר ליצור משהו במהירות כה גדולה.

 

"חיכינו עד אחרי ל"ג בעומר, וביום שישי האחרון צילמנו את זה בטייק אחד תוך שעה בלבד. אתמול, מיד אחרי צאת השבת, אדוריאן ערך את זה במהירות מטורפת - ובשתיים בלילה היום (א') זה עלה ליוטיוב. בבוקר הסרטון הפך ויראלי, הגיעו טלפונים ואפילו בקשות ליצור סרטונים נוספים".

 

אליצור מודה בצחוק מתגלגל, כי לא נאלצה להפעיל לחץ פיזי כדי לגרור את חברותיה להרפתקה. ואיך מתמודדים עם הביקורת הלא-חיובית, של מי שדעתם איננה נוחה מנשים דתיות המתלבשות כגברים? אליצור: "ככה זה, לא כולם מפרגנים. זה בדיוק העניין ביצירה. שכל אחד ייתן את הפרשנות שלו. זה לא מפחיד אותנו".

 

חסידות  (צילום: חגי אדוריאן) (צילום: חגי אדוריאן)
חסידות (צילום: חגי אדוריאן)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סקצ'י בפעולה
צילום: חגי אדוריאן
שעקצי בפעולה. מצאו את ההבדלים
צילום: חגי אדוריאן
מומלצים