שתף קטע נבחר

ציור איבר המין בגן: הסייעת נחקרת, "לא הפצתי"

זומנה לחקירה הסייעת שצילמה ילד שצייר את אביו כאיבר מין. פרקליטה: "היא דיווחה לגורמים המוסמכים. אדם בלתי אחראי הדליף את הסרטון"

 

 

הסרטון המטריד בגן מוביל לחקירת הסייעת, והיא מצדה טוענת בתגובה כי העבירה אותו לגורמים האחראים ולא הדליפה אותו לרשת. לאחר פתיחת חקירה ביחידת הסייבר הארצית בנוגע לסרטון בו נראה ילד בגן, שצייר ציור המזכיר איבר מין גברי וטען כי מדובר באביו, זומנה לראשונה הסייעת שנראית בסרטון לחקירה בתחנת משטרה במרכז.

 

פרקליטה של הסייעת, עו"ד יאיר רגב, אמר כי היא המומה מהפצת הסרטון. לדבריו, לפני כמה חודשים היא צילמה ילד שצייר ציור חריג ובו תיאר את אביו בדמות איבר מין זכרי זקוף על כל הדף. "היא בחורה צעירה, סייעת בצהרון. נדלקו לה נורות אדומות והתעורר בלבה חשד לביצוע עבירת מין על ידי אביו".

 

"לצורך המשך הבירור וההבהרה היא צילמה את הילד מסביר את הציור שצייר", טען סנגורה של הסייעת. "היא צילמה את הסירטון בתמימות לצורך המשך בירור וקבלת החלטה מה עושים ודיווחה לגורמים המוסמכים שיבדקו מה המשמעות. אדם בלתי אחראי הדליף את הסרטון ועשה בו שימוש פוגעני, וצר לנו מאוד על כך. אנו מבינים שנפתחה חקירת משטרה ונשתף פעולה ונמסור לחוקרים את כל הידוע לנו".

 

הסרטון הפך לוויראלי לפני כמה ימים. הילד נראה בו מסביר לסייעת שצילמה את הסרט מה צייר. כשהיא שואלת אותו את מי הוא מתכוון לצייר, השיב הילד כי מדובר באביו. בסרטון מתנהלת שיחה בין הסייעת בגן לילד ובו היא שאלה אותו היכן כל איבר של אביו כשהוא מתאר זאת על הציור. לבסוף שאלה אותו הסייעת הצעירה אם הוא אוהב את אביו והילד לא ענה.

 

שוטרת מהצפון שראתה את הסרטון הגישה ביום חמישי האחרון תלונה במשטרת זבולון, ובתחילה הועברה החקירה למחלק הסייבר במחוז חוף. בהמשך נמסר מהמשטרה כי משום שלא ידוע היכן צולם הסרטון, הועברה החקירה ליחידת הסייבר הארצית. היום, כאמור, זומנה הסייעת לחקירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ציור מטריד
צילום: עידו ארז
עו"ד יאיר רגב
צילום: עידו ארז
מומלצים