שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אילת: הכשרות הוסרה, האורחים לא עודכנו

  אורחים במלון "לה פלאיה הוליטל" באילת, טוענים כי הופתעו לגלות במקרה שתעודת הכשרות הוסרה למשך שעות ארוכות עקב כשלים בכשרות, מבלי שהנהלת המלון עדכנה אותם: "זו פגיעה קשה בערכינו הדתיים", התלוננו. "הנהלת המלון: "התעודה הוסרה לכמה שעות בגלל ויכוח, והוחזרה"

  באו לנופש וגילו שאכלו לא כשר: אורחים במלון "לה פלאיה הוליטל" באילת מעלים טענות קשות נגד הנהלת המלון, שהפעילה לדבריהם מטבח לא כשר. התעודה הוחזרה בינתיים, אך לטענת אורחים במלון – במשך שעות ארוכות אכלו במלון מבלי שידעו כי המזון לא מושגח.

   

  <<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>   

   

  "לה פלאיה" – מלון כשר בהשגחת הרבנות המקומית באילת – אירח שומרי כשרות רבים, בשעה שתעודת הכשרות נלקחה ממנו אתמול (יום ב'). "כשפניתי להזמין חופשה, הדבר הראשון שבדקתי זה האם המלון כשר", סיפרה ל-ynet סיגל, מאורחות המלון. "אני אישה דתייה, והכשרות היא תנאי בסיסי עבורי".

   

  כל מה שחדש ומעניין - בערוץ היהדות :

   

  אלא שתעודת הכשרות נלקחה על ידי משגיח הכשרות מטעם הרבנות אילת: "אתמול הופיע כאן המשגיח, הרב מ'", מספר אחד האורחים. "הוא לקח בזעם את התעודה, והכריז כי אין לו כל אחריות על הנעשה במלון מבחינה כשרותית".  

   

  "לא לוקח אחריות על ארוחת הבוקר". המשגיח

  "לא לוקח אחריות על ארוחת הבוקר". המשגיח

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  לדברי אורחים במלון, איש בהנהלת המקום לא טרח להזהיר אותם כי המקום פועל ללא השגחה. משפנו לגורם ברבנות, הוא הודה בפניהם כי במקום נתגלו כשלי כשרות חמורים, וכי לא האמין שהתעודה תוחזר במהירות שכזו.

   

  אורחים אכלו מחוץ למלון

  בשעות הבוקר התגודדו אורחים רבים בכניסה למלון, והשמועה על נטילת התעודה פשטה ביניהם, אלא שלחלק מהם הגיעה הידיעה מאוחר מידי: "אנשים קמו בבוקר מוקדם, ואכלו ארוחת בוקר בלי לדעת שהם אוכלים, למעשה, ארוחה שאינה כשרה. זו פגיעה קשה בערכינו הדתיים", מתלוננים האורחים.

   

  משפנו להנהלת המלון, הובטח להם כי המנכ"ל יצא "לסדר את התעודה", כדבריהם. "איך הוא יכול לסדר
  תעודה מהרגע להרגע?" תמהה סיגל, מאורחות המלון, שסיפרה כי את ארוחת הבוקר שלה, אכלה עם ילדיה במסעדה כשרה, על חשבונה.

   

  מהנהלת המלון נמסר בתגובה: "המלון כשר. התעודה הוסרה לכמה שעות בגלל ויכוח, והוחזרה. יש מלחמות פוליטיות בכל הארץ. לא השתנה כלום. אם הייתה בעיה, לא היו מחזירים כל כך מהר".

   

  ממחלקת הכשרות ברבנות הראשית אילת נמסר כי "הייתה חריגה בנהלי הכשרות, וכעת העניין סודר".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מלון לה פלאיה הוליטל
  "לא לוקח אחריות על ארוחת הבוקר". המשגיח
  מומלצים