שתף קטע נבחר

HOT מובייל: מנוי זוגי ב-60-100 ש' לחודש

חברת הסלולר קיבלה אישור לפעול בתדרי דור 4 והחליטה לחדש את מבצע הזוגות שלה, רק שבעבר עלה 40 שקל לשנה וכעת ייקרה אותו ל-60 שקל לחודש. בנוסף, החברה מציעה לזוג גם חבילה ללא הגבלה עם גלישה וספק ביתי ב-100 שקל לחודש. מה כוללים המבצעים ומהן האותיות הקטנות? בדקנו

שוב מבצע זוגות בסלולר: חברת HOT מובייל (הוט מובייל) קיבלה בשבוע שעבר הקצאת תדרי דור 4 (עד 20 מגה הרץ) והחליטה לקדם מכירות באמצעות חידוש מבצע הזוגות שלה. 

 

מצאתם אותיות קטנות במבצעים? כיתבו לנו >>

 

החברה הצהירה על מהירות העלאה של עד 50mbps וכן כי: "מנויי החברה יחוברו לרשת 4G של HOT Mobile ללא תשלום נוסף ויוכלו ליהנות משרותי הרשת החדשה בכפוף לתמיכת המכשיר", כך נמסר. כמו כן, הודיעה שתמכור מכשירים מתאימים במחירים "אטרקטיביים".

 

מחירי המבצע לזוגות, כוללים מחיר משולב לזוג על שיחות והודעות ללא הגבלה + שיחות לחו"ל (דרך 017) ל-31 יעדים (ליעדים נייחים, ארה"ב וקנדה גם לניידים) + 3 נפחי גלישה שונים + 100 מגה חינם לאינטרנט ביתי של ספק האינטרנט Hotnet.

 

המחירים: 60 שקל בחודש לזוג על חבילה בנפח גלישה סלולרית של 3 ג'יגה; 70 שקל בחודש לזוג על חבילה הכוללת גם גלישה סלולרית של 6 ג'יגה ו-100 שקל לחודש לזוג, בחבילה הכוללת נפח גלישה סלולרית של 10 ג'יגה. המחירים האלה עולים כעבור שנה ב-80%-133%.

מבצע מחודש במחיר גבוה יותר. HOT מובייל (צילום: ראובן שניידר) (צילום: ראובן שניידר)
מבצע מחודש במחיר גבוה יותר. HOT מובייל(צילום: ראובן שניידר)

 

האותיות הקטנות: התייקרות אחרי שנה

מבצע העבר עלה פחות: קודם כל, בתחילת 2015, HOT מובייל הציעה מבצע זוגות זהה, במחיר נמוך יותר: 40 שקל לחודש בנפח 3 ג'יגה. כלומר 20 שקל למנוי במסגרת מבצע הזוגות. כיום, בדור 4, מדובר כאמור ב-30 שקל למנוי - התייקרות של 50%.

 

המבצע ההוא של HOT מובייל הוצע לתקופה מוגבלת ובתום התקופה, המחיר עלה למחיר שהיא שבה ומציעה היום - 60 שקל לחודש. גם המבצע הזה הסתיים והיום מתחדש לרגל השקת שירותי הדור 4 בחברה.

  

כמה תשלמו אחרי שנה? "בתום שנה יעודכנו דמי השימוש ויעמדו על דמי השימוש הרגילים, בהתאם למסלול ולתכנית הבסיס הנבחרת". למרות שהמשפט הזה נלקח מאתר האינטרנט של HOT מובייל, הוא לא ברור. זאת למרות שלא פחות מ-3 מסמכים שיכלו לכלול את המידע הזה צורפו להכרזת המבצע באתר: עיקרי פרטי התוכנית, תנאי המבצע ותנאי התקשרות. נכון שאפשר לתור באתר אחרי "תוכנית הבסיס הנבחרת", אבל מה הבעיה לכתוב את זה?

 

כששאלנו את החברה קיבלנו תשובה. יש התייקרות משמעותית אחרי שנה:

 

1. זוג מנויים יישלם 60 שקל לחודש על שיחות והודעות סמס ללא הגבלה וחבילת גלישה סלולרית בנפח 3 ג'יגה בייט. בתום שנה: כל אחד מבני הזוג ישלם בנפרד: 69.90 שקל לחודש, התייקרות של 133%.

 

2. זוג מנויים יישלם 70 שקל לחודש, על שיחות והודעות סמס ללא הגבלה וחבילת גלישה סלולרית בנפח 6 ג'יגה בייט. בתום שנה, כל אחד מבני הזוג ישלם בנפרד 79.90 שקל בחודש, התייקרות של 128%.

 

3. זוג מנויים יישלם 100 שקל לחודש על שיחות והודעות סמס ללא הגבלה וחבילת גלישה סלולרית בנפח 10 ג'יגה בייט (אגב, המחיר ביופון (Youphon) ל-10 ג'יגה נמוך יותר: 49 שקל לחודש ליחיד למשך שנה). בתום שנה, כל אחד מבני הזוג ישלם בנפרד 89.90 שקל לחודש. התייקרות של 80%. 

 

יחד עם זאת, אין התחייבות להישאר במבצע וניתן לעזוב את החברה בכל עת ובטח לפני שהמחירים עולים, או לבקש מחיר מבצע חדש.

 

 

האותיות הקטנות: לקוחות קיימים ישלמו קנס על מעבר

כמה עולה לפרק את "הזוגיות" הסלולרית בטרם נסתיימה השנה? לא מתאים לכם להישאר בזוג, אבל אתם רוצים להישאר ב-HOT מובייל? שימו לב שאם אתם מפרקים את הזוגיות הסלולרית הזאת במסגרת שנת המבצע, המחיר עולה:

 

בפירוק החבילה הכוללת נפח גלישה של 3 ג'יגה במסרת תקופת המבצע, ישלם כל אחד 49.90 שקל בחודש (למשך התקופה הנותרת מהשנה), במקום 30 שקל בחודש, התייקרות של 66%.

 

בפירוק החבילה הכוללת נפח גלישה של 6 ג'יגה במסרת תקופת המבצע, ישלם כל אחד 59.90 שקל בחודש (למשך התקופה הנותרת מהשנה) במקום 35 שקל בחודש, התייקרות של 71%.

 

בפירוק החבילה הכוללת נפח גלישה של 10 ג'יגה במסרת תקופת המבצע, ישלם כל אחד 79.90 שקל לחודש (למשך התקופה הנותרת מהשנה), במקום 50 שקל לחודש, התייקרות של 60%.

 

האם ניתן להצטרף כמנוי יחיד במסגרת המבצע? לא לחבילה הכוללת 3 ג'יגה, אבל כן לחבילות הכוללות 6 ו-10 ג'יגה. או אז המחירים יעמדו בהתאם על 39.90 שקל לחודש לשנה ו-59.90 שקל לחודש למשך שנה.

 

אפלייה בין לקוחות חדשים לוותיקים באמצעות "דמי מעבר": אם אתם לקוחות קיימים של HOT מובייל תוכלו לעבור לחבילות הזוגיות, אך בתשלום קנס: 59 שקל למעבר באמצעות נציג אנושי, 39 שקל קנס למעבר באמעות אתר האינטרנט. רק במסלול של 100 שקל בחודש לזוג - אין דמי מעבר. משום מה, הפרטים האלה לא מצויינים בחוזי ההצטרפות למבצע באתר.

 

הגבלת הצטרפות: ניתן לצרף עד 3 זוגות למבצע זה, כלומר 6 מנויים.

 

שימוש סביר לפי HOT מובייל: עד 5,000 יחידות בחודש.

 

תשלום לספק תשתית: אינטרנט ביתי חינם במהירות של עד 100 מ"ב זה נחמד, אך שימו לב שמדובר רק ברכיב הספק. תצטרכו לשלם לספק התשתית על 100 מגה, כלומר להוסיף לו כסף, אם אתם לא מנויים עדיין למהירות 100 מגה בייט באינטרנט הביתי.

 

עלות הסים: הסים בחינם, אלא אם תתנתקו ואין לכם מכשיר שקניתם ב-HOT מובייל. או אז תשלמו עליו 39.90 שקל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים