שתף קטע נבחר

הוגש מתווה לשיפוץ אצטדיון רמת גן

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, מנהל בימים אלו מגעים עם ראשי העירייה כדי להקים מחדש את האצטדיון הלאומי בתפוסה של כ-40 אלף מקומות, כאשר סביבו יוקם מרכז מסחרי ומגדלי מגורים

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, מנהל בימים אלה מגעים עם ראשי עיריית רמת גן במטרה לחדש את האצטדיון הלאומי במתכונת שונה מכפי שהיתה עד כה. על פי המתווה החדש, האצטדיון יכיל כ-40 אלף מקומות על פי תכנון פחות או יותר זהה למשנתו של קודמו בתפקיד, אבי לוזון.

 

מעיריית ר"ג נמסר אתמול (ג') כי: "נכון שמתנהלים מגעים, אולם בשלב זה אנחנו בודקים את היתכנות הכלכליים של האצטדיון החדש, כולל המרכז המסחרי שיוקם סביבו ומגדלי המגורים". בעירייה גם אישרו שהיו מגעים בעבר שלא צלחו עם הבעלים של מכבי ת"א, מיץ גולדהאר, אולם לאחר שיבדקו האפשרויות הכלכליות תתכן פנייה נוספת אליו.

 

ישופץ ויבנה מחדש? אצטדיון רמת גן (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
ישופץ ויבנה מחדש? אצטדיון רמת גן(צילום: אורן אהרוני)

 

בתוך כך, בנושא השבת מגעים חשאיים מתנהלים בין כל הצדדים הנוגעים בדבר על מנת למצוא פתרון מוסכם שעיקרו לאפשר קיום משחקים בשבת ללא הליגה לאומית.

 

בהתאחדות ציינו גם כי בעבר כבר הגיעו לידי הסכמה והבנה עם תנועת צ"ו פיוס לקיום משחקי ליגה לילדים ונערים בימי שישי כדי לא לחלל את השבת, אך יהיה קשה לעשות זאת עם כל הקבוצות, שמאגדות בתוכן 30 אלף ילדים, נערים ונוער המשחקים בשבת החל מ-8:00 בבוקר ברצף במגרשים השונים ברחבי הארץ.

 


 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
אצטדיון רמת גן
צילום: אורן אהרוני
מומלצים