שתף קטע נבחר

צילום: רויטרס

המחבל מפיגוע הדריסה: עובד בזק ממזרח י-ם

עלא אבו ג'מל, תושב ג'בל מוכבר, נכנס לרכב מעבודתו כטכנאי בזק ויצא לבצע פיגוע דריסה בשכונת גאולה בירושלים, שם רצח אדם אחד ופצע אחר באורח קל. בזק: "המומים מהמעשה הנפשע". המחבל קרוב משפחה של המחבלים שביצעו את הטבח בבית הכנסת בהר נוף

 

תדהמה בחברת "בזק" לאחר שנודע שעובד החברה ביצע את פיגוע הדריסה ברחוב מלכי ישראל בשכונת גאולה בירושלים. המחבל הוא עלא אבו ג'מל, תושב ג'בל מוכבר במזרח ירושלים. הוא בן משפחתם של עודאי ורסאן אבו ג'מל שביצעו את הטבח בבית הכנסת בהר נוף בשנה שעברה.

 

הסכין ששימשה את המחבל ()
הסכין ששימשה את המחבל

זירת הפיגוע
זירת הפיגוע

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

 (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
(צילום: גיל יוחנן)

 

בהודעה שפרסמה כתבה בזק: "החברה מביעה זעזוע עמוק בעקבות הפיגוע בירושלים ברחוב מלכי ישראל ומפעילותו החבלנית של עובד החברה. אנו המומים מהמעשה הנפשע, מביעים שאט נפש מהמעשה, כואבים את כאבן העמוק של משפחות הנרצחים ומתפללים להבראתם המהירה של פצועי הפיגוע".

 

בבזק מדגישים כי לא נראה כל סימן מוקדם, ולא נצפה כל שינוי בהתנהגותו של העובד, שיכלו להעיד מראש על פעילותו החבלנית הנפשעת.

 

אבו ג'מל נהג ברכב החברה ופגע בתחנת אוטובוס. הוא יצא מהרכב עם סכין בידו ופגע באזרחים. אדם אחד נהרג ואחר נפצע באורח קל.

 

קודם לכן נרצח גבר כבן 60 נרצח לאחר ששני מחבלים עלו לקו 78 בבירה ופתחו באש, בהמשך דקרו כמה נוסעים ברחוב עולי הגרדום בבירה. בפיגוע נפצעו 15 בני אדם, בהם שמונה במצב קשה. השוטרים ירו במחבלים, אחד חוסל ואחר נפצע.

 

בחמאס אמרו הבוקר כי הם "מברכים על הפיגועים" והוסיפו: "זה מסר לכל מי שפוגע במקומות הקדושים לנו. קוראים להמשך האינתיפאדה כתגובה טבעית על השתיקה של כל העולם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים