שתף קטע נבחר

נהריה: 180 דירות חדשות בפינוי-בינוי

החלה הריסת 5 מבנים עם 36 דירות ישנות לטובת הקמה של 5 מגדלי מגורים עם 180 דירות חדשות במרכז נהריה. המחירים: החל מכ-1.2 מיליון שקל. צפו

פרויקט פינוי-בינוי ראשון בנהריה יוצא לדרך: חברת סלע בינוי החלה בסוף השבוע בהריסת שטח בן 8 דונם עם 5 מבנים דו-קומתיים ו-36 דירות ישנות משנות ה-50 של המאה הקודמת, לטובת הקמה של 5 מגדלי מגורים בני 8 קומות כל אחד ו-180 יחידות דיור חדשות. בשבוע שעבר פונו הדיירים האחרונים מהמתחם שצפוי להיהרס סופית בשבועות הקרובים.

 

האוצר: מחיר למשתכן עולה למדינה 2 מיליארד

אושרו תוכניות לאלפי דירות במרכז הארץ

מחיר למשתכן בעפולה: שווקו כל המגרשים

 

מדובר בפרויקט "גן העיר" הממוקם בצומת הרחובות ז'בוטינסקי, ויצמן ופינסקר במרכז נהריה. בחברה מציינים כי ב-3 השבועות הראשונים לשיווק הפרויקט נמכרו 100 דירות במחיר התחלתי של 1.195 מיליון שקלים ל-4 חדרים בשטח ממוצע של 106 מ"ר. המחירים מטפסים ל-2.4 מיליון שקלים לדירות פנטהאוז בשטח של 180 מ"ר עם נוף לים.

 

צפו: הריסת אחד המתחמים בפרויקט פינוי-בינוי בנהריה

 

הפרויקט יכלול גינות פנימיות פתוחות, חדר כושר פרטי לדיירים וחניון תת-קרקעי. הדיירים שפונו יקבלו דירת 5 חדרים בשטח של 120 במקום הדירה שבה התגוררו עד כה בשטח של 60 מ"ר. הם יתגוררו בקומה החמישית ומעלה במגדלי המגורים.

 

ראשיתו של הפרויקט ב-2004, אז פרסמה עיריית נהריה מכרז לפרויקט פינוי-בינוי במקום. לדברי דותן סלע, סמנכ"ל השיווק בפרויקט, "המכרז נכנס לתרדמת עד אשר צבי בר-לב, גמלאי אגד, שלמשפחתה של אשתו דירה במקום, החליט לקדם את הנושא מול דיירי המתחם. בר לב היה זה ששכנע את כל הדיירים להצטרף ולייצגם בפרויקט. במכרז שפרסמו נבחרה סלע בינוי, וקידום הפרויקט ואישורו נהנה משיתוף פעולה של עיריית נהריה".

 

צפו בתמונות - הריסת המבנים והדמיית הפרויקט החדש

 (צילום: סלע בינוי) (צילום: סלע בינוי)
(צילום: סלע בינוי)

 (צילום: סלע בינוי) (צילום: סלע בינוי)
(צילום: סלע בינוי)

 (צילום: סלע בינוי) (צילום: סלע בינוי)
(צילום: סלע בינוי)

סלע מוסיף כי "הפרויקט יגדיר מחדש את מרכז העיר נהריה ויהפוך מודל לחיקוי בפרויקטים הבאים של פינוי-בינוי, שיקומו באזור הצפון בשנים הקרובות. דיירי המתחם יזכו לשיפור סביבת המגורים הנוכחית שלהם ויקבלו דירות חדשות ברמה הגבוהה ביותר".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סלע בינוי
הריסת המתחם בנהריה
צילום: סלע בינוי
צילום: סלע בינוי
הדמיית הפרויקט החדש
צילום: סלע בינוי
מומלצים