שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נתניה: שכונת מגורים חדשה עם 3,000 דירות
  עיריית נתניה והחברה הכלכלית העירונית פרסמו מכרז ראשון בהיקף 33 מיליון שקל לפיתוח תשתיות עבור שכונה במערב העיר בשטח של 885 דונם

  שכונת מגורים חדשה בנתניה יוצאת לדרך: עיריית נתניה הודיעה היום (ב') כי פרסמה באמצעות החברה הכלכלית העירונית מכרז ראשון בהיקף 33 מיליון שקל לפיתוח תשתיות עבור שכונה חדשה במערב העיר, במסגרת תוכנית נת 542.

   

  כתבות נוספות על נתניה בערוץ הנדל"ן :

   

  השכונה תכלול 3,000 דירות, מרכז עסקים ראשי (מע"ר), שטחי מסחר ומבני ציבור. העבודות בשלב הראשון יימשכו כ-20 חודשים ויכללו בעיקר פיתוח תשתיות של 3 כבישים ראשיים ומערכות תת-קרקעיות. השטח נמצא בבעלות העירייה, קק"ל (הקרן הקיימת לישראל), המדינה ובעלים פרטיים.

   

  התוכנית אושרה על ידי ועדות התכנון עוד ב-2003, אולם רק כעת היא יוצאת לפועל בשל ריבוי בעלים פרטיים על הקרקע (כ-1,000). בעירייה מציינים כי המהלך התאפשר הודות לאישור של משרד האוצר ורשות מקרקעי ישראל להעניק קדם מימון בהיקף 50 מיליון שקל, זאת בהמשך לבקשת ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר.

  מבט מלמעלה על מערב נתניה (הדמיה: עיריית נתניה) (הדמיה: עיריית נתניה)
  מבט מלמעלה על מערב נתניה(הדמיה: עיריית נתניה)

  מדובר באחת מעתודות הקרקע הגדולות בעיר בשטח של 885 דונם, שתהפוך לרובע עירוני חדש אשר יקשר בין ציריה הראשיים של נתניה. השכונה החדשה גובלת ממזרח ברחוב בן צבי; ממערב ברחוב בן גוריון לצד מתחם המלונאות, הפלנטריום ומשרדי הממשלה העתידיים; מצפון ברחוב היהלומן אברהמס; ומדרום ברחוב לוי אשכול ואנדרטת חטיבת אלכסנדרוני.

   

  התוכנית כוללת מספר מבני ציבור בצדה המזרחי והמערבי של השכונה, כאשר במרכזה מתוכנן שטח ציבורי פתוח (שצ"פ) - פארק מרכזי המהווה ציר ירוק המשכי בעיר. בפארק מתוכננים שבילים להולכי רגל ולרוכבי אופניים, כמו גם פעילויות משחק, נופש ומנוחה.

   

  לדברי פיירברג-איכר, "עבור תושבים רבים ובעלי קרקעות פרטיות בתוכנית, זהו חלום שמתגשם לאחר עשרות שנים של ציפייה. אני שמחה שנפלה בחלקי הזכות לבשר להם שהתוכנית יוצאת לדרך". עו"ד שירי חגואל-סיידון, יו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית של נתניה, הוסיפה כי "הגענו למעמד המרגש בפרסום המכרז הראשון. אני גאה שהחברה הכלכלית של נתניה תוביל גם הפעם את פיתוח התשתיות במתחם".

   

  דירת יוקרה בנתניה נמכר ב-22 מיליון שקל - איך היא נראית?

  הצצה לדירת יוקרה בנתניה

  הצצה לדירת יוקרה בנתניה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הדמיה: עיריית נתניה
  מערב נתניה. תתחדש ב-3,000 דירות
  הדמיה: עיריית נתניה
  מומלצים