שתף קטע נבחר

פריצת דרך: עדשות לנהיגה - בהתאמה אישית

כל מי שזקוק למשקפיים, מכיר את הבעיה בין התאמת עדשות לנהיגה ועדשות להתנהלות יומיומית. הכירו את העדשות החדשות שנותנות את הפתרון האופטימלי גם בתנאי ראות פחות אופטימליים ומעניקות למרכיבים תחושה טבעית ככל האפשר

בשיתוף לוכסוויז'ן

 

עדשות מולטיפוקל מאפשרות למרכיבים אותם להתגבר על בעיות ראייה ולתפקד בחיי היום יום בלי להחליף משקפיים. פירוש המילה מולטיפוקל הוא "רב מוקדי" ועדשות המולטיפוקל הן למעשה עדשות בעלות שלושה מוקדים - מרחק, טווח ביניים וקריאה. 

 

אולם יש בעיה אחת שעלולה להעיב על כך והיא זמן הסתגלות לאפקט של תיקון ראייה. גיל זהר, אופטומטריסט ובעלים של "אופטיקה גיל" בשוסטר ברמת אביב, מסביר כי עדשות DriveSafe של ZEISS מתגברות בדיוק על המשוכה הזו.

 

"התאמתי את העדשות הללו לאנשים שבעבר עברו חוויות טראומטיות קודמות בגלל עדשות לא מתאימות שהותאמו להם, והתגובה שלהם הייתה שהתחושה שלהם בעדשות הללו טבעית לחלוטין.

 

"זו בדיוק המטרה של העדשות. להעניק לאנשים תחושה טבעית עם מינימום עיוותים ובעיות הסתגלותיות. המטרה של עדשות המולטיפוקל היא להעניק לאנשים המרכיבים את המשקפיים את היכולת להיות טבעיים ככל האפשר, להעניק להם איכות חיים מקסימלית".

  

עוד כתבות בערוץ בריאות העין

מרכיבים עדשות? המדריך לבחירת התמיסה הנכונה

ניתוח משולב: תיקון קטרקט וגם ליקויי ראייה

כל היום מול המסך? העיניים שלכם בסכנה

 

ראייה אופטימלית בתנאים לא אופטימליים

זהר מסביר: "היתרון המשמעותי של עדשות DriveSafe הוא מבנה העדשה שתוכנן במיוחד לשימוש בנהיגה תוך מתן דגש על ראייה מדויקת למרחק ואזור ביניים רחב במיוחד המותאם לצפייה בלוח המחוונים ומראות הרכב. כמו כן, לעדשה ציפוי מיוחד שמונע סינוור ומקל על נסיעה בשעת ערביים. הודות לטכנולוגיה הייחודית שבהם הן מיוצרות, הן מאפשרות ראייה טובה יותר בתנאי תאורה נמוכה.

 

מירב שמחי, אופטומטריסטית, מוסיפה ואומרת כי זה בדיוק הערך המוסף של העדשות הללו - שביעות רצון מלאה. "כשאנשים נזקקים לעדשות מולטיפוקל, מדובר במצב שהוא בלתי הפיך. לכן יש צורך להתאים להם את העדשות, כך שיתאימו לחיי היום יום שלהם. זה בדיוק מה שהעדשות הללו מצליחות לעשות".

 

מפחיתות את עוצמת הסינוור

עדשות DriveSafe של ZEISS מאפשרות הפחתה של כ-64% בוהק ואורות מסנוורים ממכוניות שבאות מולכם או פנסי תאורה בלילה. המשתמשים בעדשות מדווחים על  

ראייה מדויקת של הכביש, לוח המחוונים, מראה אחורית ומראות צד.

 

בסקר שביעות רצון שנעשה, 97% מהמשתמשים דיווחו כי היו מרוצים מאוד מהעדשות בזמן נהיגה, ו-94%  בעת שביצעו מטלות יומיומיות דוגמת עבודה במשרד.

 

זהר ושמחי אומרים כי מדובר במוצר שהוא "מוצר פרימיום" לכל דבר ועניין. "זה מוצר שמעניק ביטחון ראייתי גם בתנאי נהיגה וגם בהתנהלות היומיומית. כל אחד יכול להתאים לעצמו את העדשות שהכי מתאימות לו בהתאם לאורח החיים שלו ולקבל את הפתרון הטוב ביותר בכל הפרמטרים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים