שתף קטע נבחר

נר שלישי עם עדן ועודד: "חנוכה היה טירונות של פסטיגלים"

שמונה ימים - שמונה נרות: עדן הראל ועודד מנשה חוגגים את חנוכה פעמיים - גם חג האורים וגם חג החירות. לכבוד זה הם כאן, להדליק עם גולשי ynet את הנר השלישי של חנוכה

 

 

בואו ליהנות מהאור של חנוכה: מדי יום נעביר כאן הדלקת נרות חגיגית, עם אמנים דתיים וחילונים שיחממו לכם את הלב. את הנר השלישי מדליקים עדן הראל ועודד מנשה, עם כוונה אמיתית ועם אור בעיניים. 

 

כל מה שרציתם לדעת על חנוכה - בעמוד המיוחד שלנו. היכנסו

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

 

"עד לפני כמה שנים, חנוכה עבורי היה החג של מחזות הזמר", עודד מנשה מספר. "כשהיו אומרים חנוכה - הייתי רואה כרטיסים, הופעות. פסטיגל, חתימות, ילדים... עבודה קשה. מגיע חנוכה? כדאי שתנוח טוב, שתהיה בריא כי חוזרים לטירונות. בכלל לא ראיתי בזה חג".

 

הדליקו נרות:

 

עדן הראל אומרת בחיוך כי היא דווקא הרגישה את אווירת החג, "רק שלא החג הנכון. בלונדון הייתה אווירת חג עם המון אורות, המון עצי אשוח, פשוט לא החג המדויק".

 

יש אור פנימי

אז מה השתנה? "ההבדל העיקרי בין חנוכה של היום לחג של אז, הוא שיש היום הרבה ילדים, ברוך ה'... פעם

היינו מדליקים נרות, אבל לא מעבר לכך. היום אנחנו יותר מהדרים, ואף מבינים את העומק שבזה... מבינים את המשמעות של להדליק אור ולגרש את החושך".

 

עדן הראל מספרת כי את הדקות שלאחר הדלקת הנרות היא מנצלת "בעיקר לתפילות על חינוך הילדים", ואילו עודד מנשה מברך לאחדות ואחוות אחים: "שנהיה עם אחד בלב אחד". פעם פסטיגל, תמיד פסטיגל.

 

ynet ו"אורות - טלוויזיה יהודית" מזמינים אתכם להוסיף מעט אור, ולהשתתף בטקס הדלקת נר שלישי של חנוכה. אם אתם רוצים להדליק חנוכייה משלכם - אתם יכולים להדפיס כאן את הקובץ המיוחד עם כל הברכות, ההלכות והמנהגים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורות
עדן ועודד מדליקים
צילום: אורות
מומלצים