שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  פרארי בלהבות - עצירת מכירות בארה"ב מחשש לשריפה

  יצרנית מכוניות הספורט היוקרתיות נאלצה להודיע על עצירת שיווק של שני דגמים לאחר שהתגלה חשש לשריפה בתא המנוע

  מבוכה ליצרנית הרכב פרארי, שמכוניותיה הן מהנחשקות ויקרות בעולם. בהודעה לעיתונות שפורסמה בארה"ב היצרנית דיווחה כי עצרה את שיווק הדגם החדש שלה, ה-488 GTB, לאחר שהתגלה כשל שעשוי להוביל לשריפה בתא המנוע. ההודעה מגיעה זמן קצר לאחר שכשל דומה התגלה גם בדגם הקליפורניה T, ומזכיר את השקת קודמתה של ה-488, ה-458 איטליה, שגם היא סבלה מכשל דומה בראשית ימיה.

   

   

  על-פי דיווח היצרנית, צינור הדלק בלחץ נמוך המחבר את משאבת הדלק וסופק על-ידי ספק משנה, עשוי להיות פגום. בדיקות שגרתיות שבוצעו ברכיב באפריל מצאו דליפת אוויר בחיבור הצינור, ובבדיקות הבאות מהנדסי פרארי מצאו כי אדי דלק עשויים להיפלט מהצינור במכוניות שבהן הורכב. כתוצאה מכך עשויה להיווצר שריפה בתא המנוע, וביצרנית הכריזו על קריאה לתיקון והפסקת השיווק עד לתיקון התקלה.

    

   

  ה-488 GTB עדיין אינה משווקת בישראל. מחברת אוטו-איטליה, יבואנית פרארי לישראל, נמסר בתגובה לפניית ynet כי התקלה הדומה עליה דווח בקליפורניה T, ובמסגרתה יתוקנו 185 מכוניות באמריקה וייעצר השיווק, אינה רלוונטית למכוניות שמשווקות בישראל. פרארי הודיעה בארה"ב כי לפי רישומיה, אף אחת מהמכוניות מדגם ה-488 בהן קיים חשד לכשל הבטיחותי, לא נמסר עדיין ללקוחות. כעת פרארי תזמין רכיב חדש ותקין, ותחליף את צינור הדלק הלקוי טרם מסירת המכוניות ללקוחות. הקליפורניה T שכבר נמסרו ללקוחות יזומנו למוסך לתיקון.

   

  פרארי 458 איטליה. קרה גם לה    ( )

  פרארי 458 איטליה. קרה גם לה    ( )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  הפרשה החדשה מזכירה במידה מסוימת את ימי ההשקה של ה-458 איטליה, מכונית הספורט הקודמת של פרארי. לאחר מספר מקרים מתוקשרים בהם נראו מכוניות מדגם זה כאשר הן עולות באש, באופן פתאומי ובלי להיות מעורבות בתאונה, יצרנית הרכב האיטלקית פרסמה קריאה לתיקון. אז הבעיה נגעה לחומר הדבקה ששימש את מגן החום בפגוש האחורי, ושהתגלה כי הוא עשוי להתלקח וליצור שריפה בתא המנוע.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים