שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לרגל המיתוג החדש של פרטנר? גולן מורידה מחירים
  יו"ר פרטנר יצא במסיבת עיתונאים נגד גולן טלקום ומשרד התקשורת. גולן בתגובה הורידה את המחיר של חבילה ללא הגבלה 6 ג'יגה ל-29 שקל בחודש ועד 5 קווים נוספים ב-15 שקל לחודש. זה המחיר הנמוך ביותר בשוק הסלולר לנפח גלישה כזה. פרטנר מציעה חבילה חינם להורים ושדרוג ל-2 ג'יגה חינם ללקוחות

  פרטנר תוקפת את גולן טלקום וזו יוצאת במבצע: גולן החלה למכור מסלול שיחות והודעות "ללא הגבלה" עם 6 ג'יגה נפח גלישה ב-29 שקל לחודש וקו שני ב-15 שקל לחודש, למשך שנה. אז המחיר עולה ל-99 שקל לחודש. החברה מאפשרת לרכוש עד 5 קווים נוספים ב-15 שקל לחודש, סך הכל 6 קווים.

   

  מדובר במחיר הנמוך ביותר כרגע בסלולר לחבילה "ללא הגבלה" עם נפח גלישה כזה. יופון אמנם מוכרת חבילה "ללא הגבלה" ב-29 שקל לחודש, אבל עם 3 ג'יגה נפח גלישה. גולן כבר מציעה חבילה "ללא הגבלה" ב-39 שקל לחודש עם 10 ג'יגה וקו שני ב-19 שקל למשך שנה. גם כאן ניתן לרכוש עד 6 קווים.

   

  שימו לב שאלה מחירי מבצע שיוצעו עד 1 במרס. בנוסף, להודעות ולשיחות בגולן כמו גם בשאר חברות הסלולר יש מגבלה. בגולן: שימוש סביר הינו: עד 10,000 דקות שיחה, עד SMS 7,000 עד MMS 1,000.

   

  יש לציין כי זה לא המחיר הכי נמוך שהיה אי פעם בסלולר. בינואר 2014 גולן הציעה קו שני במסלול "ללא הגבלה", ב-2 שקלים לחודש.

  מיכאל גולן (צילום: שוקה כהן) (צילום: שוקה כהן)
  מיכאל גולן(צילום: שוקה כהן)

   

  פרטנר תוקפת: "שחקנים לא עמדו בתנאי הרישיון" 

  פרטנר השיקה היום מיתוג חדש, במקום המותג אורנג'. במסגרת מסיבת עיתונאים שערכה החברה אמר היו"ר אדם צ'זנוף: "יש שחקני סלולר בשוק שלא עומדים בתנאי הרישיון שלהם ומשרד התקשורת לא עושה כלום. אם כולם יידרשו להשקיע בתשתיות, זה יישר את שוק הסלולר".

   

  פרטנר לא הורידה מחירים לכבוד המהלך, אבל צ'יפרה את חלק מלקוחותיה בתוספת של 2 ג'יגה גלישה חינם וכן תציע חבילות משפחתיות חדשות. עקב כך חבילה "ללא הגבלה" עם 10 ג'יגה גלישה נמכרת ב-49.90 שקל לחודש לשנה. זה עדיין מחיר גבוה מזה שמציעה גולן טלקום לקו ראשון ובטח ל-5 קווים נוספים. החל מהיום פרטנר כבר לא מציעה 6 ג'יגה גלישה בחבילותיה.

  חיים סבן, בעלי השליטה בפרטנר בעת ההשקה (צילום: עופר עמרם) (צילום: עופר עמרם)
  חיים סבן, בעלי השליטה בפרטנר בעת ההשקה(צילום: עופר עמרם)

   

  רק אחת מהחבילות המשפחתיות הושקה כרגע - חבילת גלישה בלבד ב-14.90 שקל לחודש ל-10 ג'יגה, כך, כשנגמרת לאחד מבני המשפחה חבילת הגלישה, הוא מתחיל לצרוך מהחבילה המשפחתית. ניתן לשתף עד שישה בני משפחה. מדובר בחבילה פחות משתלמת מזו של גולן ב-39 שקל לחודש כי זו של פרטנר לא כוללת שיחות והודעות, בניגוד לגולן.

   

  בנוסף, פרטנר הודיעה על חבילת תקשורת חינם להורים של תינוקות שנולדו היום (16 בפברואר 2016). החבילה כוללת תכנית סלולר "ללא הגבלה" לשיחות והודעות SMS, גלישה סלולרית בנפח 25GB, ו- 1,000 דקות לשיחות ליעדים בחו"ל, ובנוסף, חבילת אינטרנט ביתי הכוללת ספק + תשתית במהירות של עד 100Mb. ההטבה היא ללא עלות ל-3 שנים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים