שתף קטע נבחר

ת"א: דירה הושכרה ב-34 אלף שקל בחודש

דירה במגדל פאר בצפון ת"א הושכרה לישראלי שחי בחו"ל, במחיר הגבוה ב-35% ממחירי השכירות בשוק היוקרה. לדברי המתווכים, תמורת מחיר זה ניתן לשכור פנטהאוז במיאמי או דירה בלונדון. ואיך היא נראית? צפו בתמונות

34 אלף שקל בחודש - זה המחיר שמשלם ישראלי שחי בחו"ל עבור מגורים בשכירות בדירת יוקרה בצפון תל-אביב. מדובר בדירת 3 חדרים מרוהטת בשטח של 180 מ"ר, הכוללת מרפסות בשטח של 35 מ"ר, 3 חניות תת-קרקעיות ומחסן, בקומה השביעית מתוך 13 קומות באחד המגדלים בפרויקט מגדלי בלו שבמתחם הקאנטרי קלאב בצפון תל-אביב, סמוך לחוף הצוק. הדירה שהושכרה תוצע למכירה בעתיד תמורת 14.5 מיליון שקל.

 

כך מקבלים עשירים מפתח לדירת המיליונים

ת"א במקום ה-14 בעולם בשוק דירות יוקרה

מתנפלים על דירות יוקרה - לא רק בתל-אביב

 

המחיר משקף שיעור הגבוה בכ-35% ממחיר השוק, אשר עומד על כ-25 אלף שקל בחודש עבור דירה בסטנדרט דומה במגדל יוקרה בתל-אביב. הדירה הושכרה לשנה עם אופציה לשנה נוספת, באמצעות חברת סותב'יס נדל"ן ישראל, הזרוע המקומית של רשת סות'ביס נדל"ן בינלאומי המתמחה בשיווק נכסי יוקרה ברחבי העולם.

 

פרויקט מגדלי בלו כולל 6 מגדלי מגורים בני 13 קומות עם 300 דירות וממותג כשכונה סגורה. הוא תוכנן על ידי אדריכל אילן פיבקו ונבנה על ידי חברת קנדה ישראל. תמהיל הדירות כולל דירות דופלקס עם בריכת שחייה פרטית, דירות המשתרעות על חצי קומה בשטח של 370 מ"ר וכן דירות יוקרה בנות 3-4 חדרים. המתחם כולו כולל לובי מפואר, קירות מסך, מרפסות דק, חניה תת-קרקעית, בריכות שחייה, חדר כושר וספא.

סלון הדירה. 34 אלף שקל בחודש - והיא שלכם (צילום: יגאל הררי) (צילום: יגאל הררי)
סלון הדירה. 34 אלף שקל בחודש - והיא שלכם(צילום: יגאל הררי)

לדברי אורנה גוטסלק, מנכ"לית ובעלי סותב'יס ישראל נדל"ן בינלאומי, "במקביל לעליית מחירי הדיור בכלל ודירות היוקרה בפרט, אנחנו מזהים מגמה של עליית מחירי השכירות של דירות יוקרה. תושבי חוץ ערים למצב שוק נכסי היוקרה בישראל בכלל, ובתל-אביב בפרט, ואינם נרתעים לשלם דמי שכירות לדירות מעין אלה, שגבוהים בעשרות אחוזים ממחירי השוק".

 

עוד היא הוסיפה כי "במחיר העסקה בישראל, לדוגמא, ניתן לשכור דירה בצפון מערב לונדון, בשטח של 385 מ"ר עם 7 חדרים ו-6 חדרי אמבטיה; או לחילופין, ניתן לשכור בסכום הזה פנטהאוז עם קו ראשון לים במיאמי פלורידה, הכולל 3 חדרי שינה, 3 חדרי אמבטיה ומעלית פנימית".

 

צפו בעוד תמונות של הדירה. בתמונה הראשונה - פרויקט מגדלי בלו

 (צילום: יגאל הררי) (צילום: יגאל הררי)
(צילום: יגאל הררי)

 (צילום: יגאל הררי) (צילום: יגאל הררי)
(צילום: יגאל הררי)

 (צילום: יגאל הררי) (צילום: יגאל הררי)
(צילום: יגאל הררי)

 (צילום: יגאל הררי) (צילום: יגאל הררי)
(צילום: יגאל הררי)

 (צילום: יגאל הררי) (צילום: יגאל הררי)
(צילום: יגאל הררי)

 

לא רק שכירות: כך מקבלים העשירים מפתח לדירה ששווה מיליונים

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יגאל הררי
דירת היוקרה בצפון ת"א
צילום: יגאל הררי
מומלצים