שתף קטע נבחר

קוויקי: המגדלור של תל אביב קם לתחייה

מבנה המגדלור בנמל תל אביב יהפוך לאטרקציה תיירותית חדשה, האם בעתיד נטוס במטוסים מודפסים לרפובליקה הדומיניקנית? וגם: בגד מושקע במיוחד לנסיעות ומטוס שמתפרק לפני נחיתה. חדשות ערוץ החופש בקוויקי

יצרנית המטוסים איירבוס הציגה בימים האחרונים את המטוס הראשון שנוצר במדפסת תלת מימד. מדובר בדגם מוקטן של אחד ממטוסי החברה, אך כזה שלדבריהם יכול להמריא. למרות זאת, בכנס בברלין בו הוצא המטוס החדש, הוא לא נראה עף לשום מקום. על פי הנהלת החברה, בעתיד הקרוב יוגדל נפח השימוש בחלקים המודפסים בתלת מימד, והשאיפה היא לייצר מטוס נוסעים שלם שיודפס במדפסת. 

המגדלור בנמל (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
המגדלור בנמל(צילום: ירון ברנר)

עיריית תל אביב-יפו פרסמה מכרז להפעלת מרכז תיירותי חדש במבנה המגדלור שבנמל תל אביב. המבנה המוכר הוקם בסמוך לשפך הירקון ב-1935 על ידי הבריטים, ומטרתו היתה להזהיר אוניות מפני מפגעים בדרך לחוף. ב-1966 פסק המגדלור לפעול, אך המבנה ההיסטורי נשאר על כנו. כעת, כאמור, בעירייה רוצים להפוך אותו לאטרקציה תיירותית חדשה. 

 

חברת ספיריט הפקות עולם השיקה השבוע את היעד החדש שלה, הרפובליקה הדומיניקנית. מדובר במספר בודד של טיסות אל על ישירות שייצאו במהלך חגי תשרי הקרובים. מחיר חבילות הנופש ליעד החדש עבור הקהל הישראלי יחל ב-2,990$ לשבוע כולל טיסה ומלון על בסיס הכל כלול.

 

גם לכם יש את ההתלבטות מה ללבוש לטיסה או לטיול? הדילמה הזאת, יכולה להיפתר במהירות. קבלו את ה-Koala Hoodie. מדובר בבגד-נסיעות, אשר נראה רגיל לחלוטין, אבל יש לו לא פחות מ-15 שימושים. תוכלו בין היתר להטעין איתו את הסמארטפון, לישון על הכרית המתנפחת ולהחביא בתוכו דרכון, משקפיים ועוד.

 

לסיום, הפעם לא נחיתה מפחידה אלא התפרקות בתוך המטוס. זה קרה בסוף השבוע האחרון כאשר מטוס של חברת יונייטד נחת בשדה התעופה ניוארק שבניו ג'רזי.  חלקים מתקרת המטוס החלו להתמוטט בתוכו, אך למרות הבהלה לא נגרם כל נזק, המטוס נחת בשלום אבל כמובן נלקח לבדיקות מיד לאחר מכן. לנוסעים שלום.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
המגדלור בנמל
צילום: ירון ברנר
מומלצים