שתף קטע נבחר

מחר: מכירת חיסול לנכסי חברת אדמה

המפרק הזמני לחברת שיווק הקרקעות החקלאיות, הנמצאת בהליכי פירוק, מעמיד למכירה פומבית את הציוד במשרדי החברה בת"א. מדובר בריהוט יוקרתי כמו שולחנות של הביטאט, כיסאות של קסטיאל, מחשבי מק ומקרר ל-215 בקבוקי יין. צפו בתמונות הציוד שיועמד מחר למכירה

מכירת חיסול לציוד של חברת אדמה: המפרק הזמני לנכסי חברת שיווק הקרקעות החקלאיות, אשר נמצאת בימים אלה בהליכי פירוק, פרסם הבוקר (ד') הודעה לפיה הוא מעמיד למכירה פומבית את כלל הציוד המצוי במשרדי החברה בקומה החמישית של מגדל המוזיאון בתל-אביב.

 

בעלי אדמה: הוציאו אותי להורג מהיום הראשון

 

על פי המודעה שפרסם המפרק הזמני, עו"ד חגי אולמן ממשרד עוה"ד יהודה רוה ושות', בין הציוד היוקרתי המוצע למכירה ניתן למצוא פריטי ריהוט ומוצרי חשמל כגון שולחנות מרשת העיצוב הביטאט, כיסאות ישיבה מרשת קסטיאל, מקרר ל-215 בקבוקי יין וכן מחשבי מק. מחר בשעה 11:00 יקיים המפרק סיור למתעניינים, כאשר המועד האחרון להגשת הצעות יהיה ה-27 ביוני. לפי המודעה ניתן לרכוש גם פריטים בודדים.

 

צפו בתמונות הציוד שיועמד מחר למכירה פומבית:

 (צילום: אדמה) (צילום: אדמה)
(צילום: אדמה)

 (צילום: אדמה) (צילום: אדמה)
(צילום: אדמה)

 (צילום: אדמה) (צילום: אדמה)
(צילום: אדמה)

 (צילום: אדמה) (צילום: אדמה)
(צילום: אדמה)

על המתעניינים בציוד, או בחלקו, להגיש את הצעותיהם בצירוף ערבות או צ'ק בנקאי בגובה של 10% מהסכום המוצע. עו"ד אולמן הדגיש כי על המכירה לא יחולו דיני המכרזים ולכן הוא אינו מתחייב לקבל את ההצעה הגבוהה ביותר. עוד ציין כי הוא שומר על זכותו לנהל מו"מ והתמחרות בין המציעים, או לערוך שינוי בתנאי ההצעה והמועד האחרון להגשת הצעות. לדברי המפרק אין מחירים לפריטים, אולם כל הצעה יכולה לבוא בחשבון.

 

מה הסיכונים ברכישת קרקעות החקלאיות? צפו במדריך של אולפן ynet:

 

המטרה לפי המפרק הזמני, היא להשיא את ערך הציוד לצורך הגדלת קופת החברה, לטובת חלוקת הכספים לנושיה. אתמול העיד אורן קובי, בעל השליטה בחברת אדמה, במסגרת הליכי הפירוק נגד החברות שלו. הוא העלה טענות רבות באשר להתנהלות המנהל המיוחד נגדו. "ההוצאה להורג שלי הייתה כבר ביום הראשון, זה ידוע לכולם וזה גמור מראש, מנסים לעשות לי מה שעשו לענבל אור", אמר וטען כי פעל כחוק.

 

נזכיר כי מזה כחודשיים מתנהלים בפני שופט הפירוקים בבית המשפט המחוזי בתל-אביב, איתן אורנשטיין, הליכי הפירוק של חברת אדמה וכן הליכי פשיטת הרגל נגד בעל השליטה, קובי.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אדמה
ציוד של חברת אדמה שיועמד למכירה פומבית
צילום: אדמה
צילום: צביקה טישלר
אורן קובי, בעלי חברת אדמה, בביהמ"ש
צילום: צביקה טישלר
מומלצים