שתף קטע נבחר

סופית: 6 זרים בליגת העל החל מהעונה הבאה

מינהלת הליגה וארגון השחקנים הגיעו להסכמה שתהיה תקפה לשתי העונות הקרובות. על פי המתווה החדש, 6 יירשמו בטופס המשחק, אך רק חמישה יוכלו לשחק. ההתאחדות אישרה את ההסכם. הליגה תיפתח ב-20 באוגוסט, גביע הטוטו ב-30 ביולי

הנהלת ארגון השחקנים אישרה היום (ד') את המתווה שעליו הוסכם עם מנהלת הליגה ולפיו בשתי העונות הקרובות יוכלו קבוצות בליגת העל לרשום שישה שחקנים זרים בטופס המשחק. במשחק עצמו, אגב, יוכלו להיות שותפים לא יותר מחמישה שחקנים זרים. ההתאחדות לכדורגל אישרה את ההסכם.

 

אחרי שתי עונות ניסיון יתכנסו הצדדים לדון ולהחליט האם להמשיך עם שישה זרים או להחליט אחרת. עוד סוכם במתווה כי קבוצה אשר תסיים עונה עם חובות לשחקנים, לא תוכל בעונה שלאחר מכן לרשום שישה זרים והיא תסתפק בחמישה. ההתאחדות לכדורגל התכנסה, והצביעה פה אחד בעד השינוי.

 

מחכים לאישור ההתאחדות. עופר עיני (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
מחכים לאישור ההתאחדות. עופר עיני(צילום: עוז מועלם)

 

כמו כן, סוכם כי המנהלת תקיים מו"מ עם ארגון השחקנים בעתיד בכל נושא אשר יש לו קשר אל השחקנים. המנהלת תתמוך בכינון ועדה בשיתוף ארגון השחקנים אשר תבחר את הדיינים בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. המנהלת אף תמכה ביוזמה של ארגון השחקנים להגברת הפיקוח על תשלום שכר השחקנים במועד ולשיתוף נציג הארגון בתוך בקרת התקציבים. אולם דרישות אלו נדחו על הסף ע"י ההתאחדות לכדורגל.

 

בנוסף, קבעה ההתאחדות כי גביע הטוטו ייפתח ב-30 ביולי והמחזור הראשון של העונה ייערך -20 באוגוסט. הליגה תינעל ב-20 במאי 2017. גביע הטוטו של הליגה הלאומית ייפתח ב-6 באוגוסט והליגה עצמה ב-19 באוגוסט. מחזור הליגה האחרון של הלאומית ייערך ב-19 במאי 2017.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
בעונה הבאה 6 זרים
צילום: עוז מועלם
מומלצים