שתף קטע נבחר

הוט מובייל מציעה גלישה "ללא הגבלה"

לראשונה בשוק הסלולר - חברה יוצאת במבצע חבילת שיחות והודעות וגלישה – ללא הגבלה. עד כה החבילות האלה כללו הגבלה על נפח הגלישה. האותיות הקטנות: יש הגבלה על הגלישה בשימוש "לא סביר" ואחרי שנה המחיר יעלה למינימום 79 שקל

חברת HOT מובייל יצאה במבצע – חבילת שיחות והודעות ללא הגבלה (כולל ל-31 יעדים בחו"ל) וגלישה הכוללת גלישה ללא הגבלת נפח. החבילה מתומחרת ב-49 שקל לחודש. אחרי שנה המחיר יעלה ל-79 שקל לחודש. ההצטרפות למבצע – עד 31 באוגוסט. הצטרפות שלא במסגרת המבצע, כלומר אחרי מועד הסיום: 65 שקל חודש ואחרי שנה: 95 שקל לחודש.

 

האותיות הקטנות

ההשתתפות במבצע כפופה לכך כי המנויים יחוברו בפועל בתקופת המבצע, ולא יאוחר מחלוף 7 ימים מהמועד בו סופקו להם כרטיסי הסים (SIM).

 

כאמור, המחיר עולה ב-30 שקל לחודש כעבור שנה.

 

יש אפשרות לספק אינטרנט ביתי חינם למשך 6 חודשים. אחרי 6 חודשים תשלמו 20 שקל על ספק. כלומר, 49 שקל לחצי השנה הראשונה, 69 שקל לחצי השנה השנייה ו-99 שקל בתום שנה. אם הצטרפתם אחרי תקופת המבצע תשלמו 65 שקל בחצי השנה הראשונה, 85 שקל בחצי השנה השנייה ו-115 שקל אחר שנה.

 

לקוחות HOT mobile המעוניינים להצטרף למבצע, יאלצו לשלם דמי מעבר של 19 שקל אם יצטרפו באמצעות נציג או ללא עלות דמי מעבר באמצעות אתר האינטרנט של החברה.

 

כרטיס סים עולה 30 שקל (משלוח תוך 3 ימים).

 

ניתן לצרף למבצע "ללא הגבלה" עד 6 מנויים, הכל תחת אותו קוד לקוח ואמצעי תשלום.

 

יש הגבלה: יש הגבלת שיחות, הודעות ונפח רק שהחברה לא מתחייבת על מספרים. כל זיהוי של שימוש לא סביר יביא להגבלת שיחות, הודעות או גלישה. 

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

באתר החברה נכתב: "למען הסר ספק, התוכניות מיועדות לשימוש הוגן, רגיל וסביר של המנוי, בהתאם לתנאי התכנית הרלוונטית והמכסות המפורטות בה, ואינן מיועדות לשימוש שאינו אישי או שימוש מסחרי. למען הסר ספק ומבלי לגרוע מכלליות האמור, שימוש רגיל וסביר אינו כולל שימוש על דרך של חיבור המכשיר או הכרטיס החכם (SIM) למכונה כלשהי (לרבות, אך לא רק: מרכזיה, מחשב, מצלמה, אתרי אינטרנט, תוכנה להפצת מסרים/הודעות, וכיו"ב), שימוש למטרות מסחריות ו/או פוליטיות (לרבות אך לא רק: ביצוע סקרים, טלמרקטינג, קידום מכירות, רשימות תפוצה, הפניית שיחות ליעדים אחרים וכיו"ב) ו/או מתן אפשרות לצד ג' לעשות שימוש שכזה בשירותי HOT mobile .במקרה של שימוש שאינו הוגן, רגיל וסביר ו/או שימוש שאינו אישי או מסחרי תהיה HOT mobile רשאית להפסיק או להגביל את השירות למנוי".

 

שיחות למודיעין, 1900, 1901, הרשות הפלסטינית, גוביינא וכן סמסים למספרי 1-800 ולנייחים – עולות כסף מחוץ לדמי המנוי. כך למשל שיחה ל-144 עולה 2.5 שקלים לדקה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים