שתף קטע נבחר

צפו: הדירה "הזולה" בפרויקט יוקרה בת"א

יד ראשונה מאוטובוס: חברת דן נדל"ן בשליטת תאגיד התחבורה הציבורית מכרה השבוע את הדירה "הזולה" ביותר בפרויקט היוקרה ארלוזורוב 17 במרכז ת"א. המחיר עבור שני חדרים בקומה הראשונה - 3.14 מיליון שקל. כעת היא נערכת לשיווק דירות הפנטהאוז, שמחירן מגיע ל-200 מיליון שקל

לשפשף את העיניים: בזמן שהמדינה ממשיכה לפרסם מכרזי מחיר למשתכן לטובת דיור מוזל חסרי דירה, שוק מגורי היוקרה ממשיך לרתוח. ל-ynet נודע כי חברת דן נדל"ן, שבשליטת תאגיד התחבורה הציבורית דן, מכרה השבוע את הדירה ה-100 בפרויקט המגורים ארלוזורוב 17 בתל-אביב, שצפוי להיות אחד מהיוקרתיים בארץ.

 

צפו בהדמיית מגדל ארלוזורוב:

 

מדובר בדירה "הזולה" ביותר במגדל - שני חדרים בשטח של 67 מ"ר ללא מרפסת בקומה הראשונה (מתוך 29 קומות) תמורת 3.14 מיליון שקל. העסקאות שמדווחת עליהן החברה בפרויקט משקפות מחירים של עד 82 אלף שקל למ"ר. כעת היא נערכת לקראת שיווק דירות הפנטהאוז, שמחירן מתחיל ב-60 מיליון שקל ומגיע עד לסכום הדמיוני של 200 מיליון שקל.

 

ת"א: במקום חניון דן - הפנטהאוז היקר בישראל

 

בסך הכל כולל המגדל 131 דירות יוקרה. דירת 4 חדרים מערבית עם נוף לחוף הילטון, הממוקמת בקומה ה-26 בשטח של 245 מ"ר וכוללת מרפסת בשטח של 54 מ"ר, נמכרה לתושב ישראלי ב-22.132 מיליון שקל. דירת 3 חדרים באותה הקומה, בשטח של 154 מ"ר עם מרפסת בשטח של 20 מ"ר, נמכרה ב-13.292 מיליון שקל.

 

צפו בהדמיות המגדל במרכז ת"א:

 (הדמיה: סטודיו אייקו) (הדמיה: סטודיו אייקו)
(הדמיה: סטודיו אייקו)

 (הדמיה: סטודיו אייקו) (הדמיה: סטודיו אייקו)
(הדמיה: סטודיו אייקו)

 (הדמיה: סטודיו אייקו) (הדמיה: סטודיו אייקו)
(הדמיה: סטודיו אייקו)
  

דירת שני חדרים מערבית בקומה ה-15 עם נוף פנורמי לים, בשטח של 75 מ"ר כולל מרפסת בשטח של 16 מ"ר, נמכרה ב-6.21 מיליון שקל. דירת 4 חדרים מזרחית, הצופה לכיוון רחוב דיזנגוף בשטח של 143 מ"ר עם מרפסת בשטח של 12 מ"ר, נמכרה לתושבי חוץ ב-9.935 מיליון שקל.

 

הסכומים משקפים מחיר של החל מ-46 אלף שקל למ"ר בקומה הראשונה, ועד ל-82 אלף שקל למ"ר בקומה 26 הצופה לכיוון מערב. הדירות בקומות הביניים, הצופות למזרח, משקפות בממוצע סכום של כ-66 אלף שקל למ"ר, בהשוואה לדירות המערביות בקומות אלו, המשקפות בממוצע סכום של כ-74 אלף שקל למ"ר.

 (הדמיה: סטודיו אייקו) (הדמיה: סטודיו אייקו)
(הדמיה: סטודיו אייקו)

 (הדמיה: סטודיו אייקו) (הדמיה: סטודיו אייקו)
(הדמיה: סטודיו אייקו)

פרויקט ארלוזורוב 17 תוכנן על ידי אדריכל משה צור ונבנה על ידי החברות אלקטרה ואשטרום. הוא כולל בניין מרקמי בן 4 קומות, המחובר למגדל בן 29 קומות, ובנוי על שטח של 8 דונם כולל 4 דונם של פארק. עוד כולל הפרויקט לובי ענק עם פינות ישיבה ותקרה בגובה 14 מטר, בריכת שחייה אולימפית באורך 50 מטרים, חדר כושר, חניון דיירים עם 333 חניות וחניון ציבורי עם 162 חניות.

 

במרכז המגדל נבנה אטריום שקוף עם תקרת זכוכית, שבו נעות מעליות המגדל השקופות שיטפסו עד לקומה העליונה ומשקיפות על העיר. בריכת השחייה האולימפית, שלדברי החברה היא היחידה בארץ בגודל זה הנבנית במגדל מגורים, משקיפה מקומת הגג של הבניין המרקמי על תל-אביב. גשר מעוצב מחבר בינה לבין מגדל המגורים. מועד האכלוס של הבניין בנובמבר 2018.

 

נזכיר כי ב-2012 החלה חברת דן נדל"ן בעבודות חפירת הפרויקט על חורבות חניון דן בפינת הרחובות ארלוזורוב ודיזנגוף בתל-אביב. החברה נמצאת בשליטת 2,500 חברי תאגיד דן, בניהול יו"ר החברה שמואל רפאלי והמנכ"ל מצליח קזיס. החברה עוברת בימים אלו מיתוג מחדש, כאשר 3 חברות הבת נהור, אמד ויונייטד"יתאחדו תחת המותג דן נדל"ן.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: סטודיו אייקו
הדמיית הדירה
הדמיה: סטודיו אייקו
מומלצים