שתף קטע נבחר

ריקול בסוגת: אריזות קוסקוס התנפחו

חברת סוגת אוספת מהמדפים חלק מאריזות המוצר "קוסקוס עם ירקות" המיוצר על ידי חברת "אוכל ביתי ניר עציון", עקב חשש לפגם שגרם להתנפחות האריזה. מדובר במוצרים שהתוקף שלהם פג בין 2 בינואר ועד 23 בפברואר

סוגת הודיעה הערב (ג') כי בחלק מאריזות המוצר "קוסקוס עם ירקות" מסדרת המוצרים "ארוחה ברגע", המיוצר על ידי חברת "אוכל ביתי ניר עציון", יש חשש לפגם שגרם להתנפחות האריזה. מדובר במוצרים שהתוקף שלהם פג בין 2 בינואר ועד 23 בפברואר 2017 - ובסך הכל 8 תאריכים.

בסוגת לא יודעים אם פגם במוצר גרם להתנפחות האריזה. החברה שלחה את לבדיקה את האריזות, אך טרם התקבלו תוצאות. לעתים התנפחות אריזה נגרמת בגלל תסיסה במוצר או חוסר טריות, אך לא ידוע שזה המקרה. המוצרים הללו מעוקרים ולכן לא אמורים היו להתנפח.

 

ההתנפחות התגלתה במשטח שכלל 1,400 מוצרים. מנכ"ל החברה החליט להרחיב את הריקול, כמקדם בטחון. בסוגת מסרו, כי למען הזהירות החברה פועלת לאיסוף נרחב מהנדרש של המוצר מהמדפים.

פרטי המוצרים הנאספים מהמדפים ()
פרטי המוצרים הנאספים מהמדפים
 

צרכנים שיש ברשותם את המוצר, עם התאריך האחרון לשימוש וקוד הייצור הרלוונטיים, מתבקשים שלא לצרוך אותם ולפנות למוקד שירות הצרכנים של סוגת בטלפון מספר 1700-550222 לצורך איסוף המוצר וקבלת מוצר תחליפי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים