שתף קטע נבחר

"אל תצפו למסיבות בתאילנד בזמן הקרוב"

אבל כבד נפל על תאילנד עם היוודע דבר מותו של המלך, בומיבול אדוליאדג' - ראמה התשיעי. במרכז למטייל תאילנד מכינים את התיירים הישראלים: "אל תצפו למסיבות בקרוב ותתנהגו בצורה רגישה, זה כמו שאב המשפחה מת"

תאילנד באבל - והתיירים הישראלים מתבקשים להתנהג בהתאם. עם היוודע דבר מותו של המלך בומיבול אדוליאדג' - ראמה התשיעי, אבל כבד נפל על המדינה האהובה על המטייל הישראלי. "צריך להבין שהתחושה כאן היא כמו שאב המשפחה מת, האהבה למלך היא כמו קרוב משפחה מדרגה ראשונה שנפטר", אומרים בשיחה עם ynet אנשי "המרכז למטייל תאילנד", צדוק משיח ונדב - בשיחה משם.

מסיבת פול מון. "אין מצב רוח לחגוג" (צילום: fullmoonparty-thailand.com) (צילום: fullmoonparty-thailand.com)
מסיבת פול מון. "אין מצב רוח לחגוג"(צילום: fullmoonparty-thailand.com)

"הכריזו כאן על שנה שלמה של אבל, והמשמעות בטווח המיידי היא שחגיגות ומסיבות לא יהיו כאן לפחות במשך חודש ימים. לתאילנדים לא יהיה חשק לערוך מסיבות ולבלות בעצמם". נדב מסביר כי לא מדובר בעוצר מסיבות או הנחייה ממלכתית במדינה, אלא פשוט במצב רוח מדוכדך שלא יאפשר להם לקיים את החגיגות המוכרות במדינה.

 

"מאוד חשוב לנו לבקש מכל הישראלים שנמצאים כרגע בתאילנד להתנהג בתבונה וברגישות. ישראלים רבים מגיעים לתאילנד ובכלל עם האופי שלנו שלא מאפשר לוותר, ובאים בדרישות למלונות בצורה הישראלית המוכרת. אם בדרך כלל מפרשים את זה כאן בצורה אגרסיבית, על אחת כמה וכמה צריך להתנהג אחרת - למרות שלפעמים הדברים עלולים להיות מעצבנים מבחינת התנהלות המלון, אם לא מקבלים את מה שמבקשים".

קופנגן. בלי מסיבות בקרוב (צילום: גיא יחיאלי) (צילום: גיא יחיאלי)
קופנגן. בלי מסיבות בקרוב(צילום: גיא יחיאלי)

לדברי הנציגים בתאילנד, גם בזמן האבל העסקים יתנהלו כרגיל, ובהם גם בתי המלון והחנויות. "מוקדם לדעת איך האבל הכבד יבוא לידי ביטוי, אבל מבחינת המטייל הישראלי שאוהב לחגוג ולצאת למסיבות - אין מה לצפות שאלה יתקיימו בזמן הקרוב".

 

אחת המסיבות המפורסמות היא כמובן מסיבת הפול-מון שאמורה היתה להתקיים בימים הקרובים, ולא תתקיים. "הישראלים - ובעיקר החבר'ה הצעירים, רגילים לחגוג פה עד הבוקר - וזה לא יהיה. עבור משפחות עם ילדים שנמצאות פה לא תהיה משמעות ולא צפויים שינויים בחופשה".

 

במרכז למטייל תאילנד ממליצים להתעדכן בחדשות גם באתר המקומי "בנגקוק פוסט", דרכו ניתן להבין באנגלית פשוטה במתרחש.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: fullmoonparty-thailand.com
בלי מסיבות בקרוב. פול מון פארטי בתאילנד
צילום: fullmoonparty-thailand.com
מומלצים