שתף קטע נבחר

היוזמה לשיפור מצב החולים שתזכה אתכם ב-250 אלף שקלים

חושבים שאתם יכולים להפוך את מערכת הבריאות למקום טוב יותר? הכירו את "יוזמת הבריאות המובילה לשנת 2017" של פורום Reboot – שמטרתה להביא לשינוי משמעותי בקרב החולים. הפרס: 250 אלף שקלים לפרויקט הזוכה

אם ליוויתם לאחרונה בן משפחה בנבכי מערכת הבריאות הישראלית, או שאתם משמשים כאנשי צוות רפואי, ודאי נתקלתם בשלל קשיים שעימם נאלצים להתמודד החולים, שמקשים על הטיפול בהם ועל החלמתם.

 

ודאי גם חשבתם על רעיון, ייתכן אפילו פשוט למדי, שיכול להביא לשינוי אמיתי – ולשפר את מצבם של החולים ואנשי הצוות.

 

את הרעיונות האלו בדיוק מחפשים בפורום Reboot, שהכריז לאחרונה על תחרות 'יוזמת הבריאות המובילה לשנת 2017', בה ניתן לזכות בעד 250 אלף שקלים במטרה להוציא לפועל פרוייקטים שכל מטרתם הוא שיפור מערכת הבריאות בישראל.

 

המטרה: לקדם ולהוביל את נושא הבריאות לראש סדר העדיפות

פורום Reboot, שבראשו עומד ד"ר יצחק ברלוביץ', מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", הוא קהילה המורכבת משורה של אנשי מקצוע ומומחים מובילים בתחומם, הפועלים במסגרתו בהתנדבות.

 

הפורום פועל במטרה לקדם ולהוביל את נושא הבריאות לראש סדר העדיפויות הלאומי ולהבטיח בריאות בת קיימא, וכן הוא מפעיל חממת בריאות ייחודית להתנעה של יוזמות אשר יכולות לתרום לקיימות מערכת הבריאות בישראל.

 

השנה, במסגרת התחרות, קורא הפורום לאנשי רפואה, צוותים פרא-רפואיים, חוקרים, יזמים וכל אדם מן השורה, להגיש הצעות ליוזמות אשר יוכלו לתרום לבריאות בת-קיימא בישראל, במספר קטגוריות:

 

1. טיפול ושירות לחולים: יוזמות סביב העלאת מודעות והגברת הידע, אבחון מוקדם, התמדה והיענות לטיפול, מניעת מחלות, שירות לחולה ויוזמות דומות, אשר יכולות לשפר את שביעות הרצון ממערכת הבריאות ו/או את התוצאות הטיפוליות.

 

2. שיפור מערכת הבריאות: יוזמות לשיפור יכולות מערכת הבריאות ותמיכה בצוותים הרפואיים, ייעול תהליכים להשגת תוצאות משופרות והקטנת הוצאות, הגברת הידע, המקצועיות או רמת השירות של העוסקים בתחום.

 

3. חדשנות רפואית: יזמות פורצת דרך, פיתוח מוצרים, שירותים וטכנולוגיות חדשות.

 

בחירת הזוכים תעשה באמצעות ועדת בחירה מקצועית בשיתוף מדעי של החברה הישראלית לאיכות ברפואה, נציגים בכירים ממערכת הבריאות, האקדמיה, התעשייה ובתי החולים.

 

הזוכה 'ביוזמה המובילה לשנת 2017' יזכה לייעוץ אישי מבכירים במערכת הבריאות, האקדמיה והתעשייה, תקציב "התנעה" של עד 250,000 שקלים, ליווי ראשוני ומנטורינג של אנשי מקצוע מומחים מהמובילים בתחומם, חשיפה ציבורית ופרסומים בתקשורת.

 

את היוזמות ניתן להגיש עד 28.2.17 - לחצו כאן

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
תחשבו בריא? תרוויחו כסף
צילום: shutterstock
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים